Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-01-2014, 20:47   #106
Iwan
Iskusan član

Iwan's avatar

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 32
Pohvaljen: 152
Nivo reputacije: 38
Iwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kanger Protank 2

Mene je danas protank 2 izdao i nisam pario nekih 8 sati nije bilo nikakve frke
Sinoc smotao glavu i radila je extra,prosto sam se divio samom sebi na vestini motanja
Ali danas kad sam dosao na posao poceo je protank da curi,da se puni odzak posto nisamimao drugu glavu a ni materijal za motanje samo sam ga odlozio dok nisam stigao kuci e sad me mrzi da ga sredjujem

Iwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2014, 21:53   #107
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od teodorica Vidi poruku
To me zanima posto sam uzeo uzeo PT2 za mod a T3S za ego bateriju,pa sam mislio da iskombinujem grejace,ali nema veze.Ne gine mi premotavanje.
Pametni KInezi sa FT-a kad ukucam rezervne delove za t3s izbacuju grejace od PT2
Ako si naručio ove, koje mirišu na mašinsko ulje:
Kod:
www.fasttech.com/p/1394501
Njih možeš upotrebljavati i u (M)T3S clearomizerima. Ali stvarno najprije trebaju dobro pranje. Ja sam jih rasturio, povadio coilove, dobro oprao u UZ kadi i napravio microcoil setupe.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2014, 22:59   #108
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 553
Pohvaljen: 407
Nivo reputacije: 104
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Ostalo mi kesha na gift certificate taman za jedan T3S koji dolazi sa svojim grejacem,dok PT2 ima u pakovanju jos 2 rezervna grejaca.Nisam ih dosad koristio, uopste BCC sisteme.Nisam narucio rezervne glave dok sam ne vidim sta je unutra pa sam zato i pitao za zamenjivost
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2014, 02:01   #109
alansi
Veteran

alansi's avatar

alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Ako jednom probaš microcoil sa vatom, navuči češ se...

Staro 25-01-2014, 03:05   #110
nezla
Senior

nezla's avatar

Godine: 44
Pohvala: 579
Pohvaljen: 888
Nivo reputacije: 139
nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu

koji setap si koristio za turanje FATE(microcoil) u pro tank...
kanthal debljina?
broj namotaja?
i itd..

Hvala ti sale@!!
nezla nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2014, 03:19   #111
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,368
Nivo reputacije: 551
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

@ nezla mislim da ce ovo da ti "pije vodu http://www.e-cigserbia.com/showthrea...ight=microcoil
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-01-2014, 03:33   #112
nezla
Senior

nezla's avatar

nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu

oce nismo vise zedni... ...
koji sam b'zgov celo vece preturam po temama i ne nadjoh ovu temu...

Hvala ti sale@!!
Staro 25-01-2014, 09:30   #113
alansi
Veteran

alansi's avatar

Citat:
Originalna poruka od nezla Vidi poruku
koji setap si koristio za turanje FATE(microcoil) u pro tank...
kanthal debljina?
broj namotaja?
i itd..
Kanthal 0,25, 10 navoja na ljubičastoj igli za špric. 1,7-1,8 ohma, Eco vata iz DM i nemoj puno stiskati vatu.

Zahvalili :
Staro 25-01-2014, 14:49   #114
nezla
Senior

nezla's avatar

premotah jutros jednu protank glavu u microcoil setapu
NiCr 0,16 / 6 namotaja na igli 1,2 dobijen 2,4 Ω ...
iskreno mislio sam da je ovo jos jedna nasa ludorija,moram priznat da nije ,radi savrseno ...
i ukus i gust dim, sve je tu...
jedva cekam da pokupim 0,20 kanthal da se jos malo poigram sa Fatom...
moja preporuka za Fatu...

Hvala ti sale@!!
Staro 25-01-2014, 15:00   #115
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ako ti treba kantal reci da ponesem u ponedeljak na nbg.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2014, 15:13   #116
nezla
Senior

nezla's avatar

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
Ako ti treba kantal reci da ponesem u ponedeljak na nbg.
u sredu idem da pokupim kod Dekija nove zaliha , pa ako kojim slucajm ne stigne kod njega javljam se...hvala u svakom slucaju..
tebe moram da safatam u ponedeljak da mi objasnis kako da premotam ninbus i jos jedared na tanane da vidim onaj (Kayfun 3.1ES klon,ako se dobro secam) atomizer sto cekicas deo..treba mi neka sprava za moj Ea mod ...

i obavezno ponesi onaj pamuk...nesto se ovih dana neoscam tako sigurno...

Hvala ti sale@!!
Staro 25-01-2014, 15:49   #117
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Kayfun 3.1 je prosledjen duracosu, stigao deo u medjuvremenu. Imam lite (sda se svuda zove russian 91%) i njega ti i preporucujem za ea, pogledaces ga ponovo, ovo ostalo nema problema

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2014, 00:26   #118
scorpion
Senior

scorpion's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 116
Pohvaljen: 155
Nivo reputacije: 56
scorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosi

Evo probao sam micro coil na kangeru 2, moj utisak sa zicom nicr ne bih preporucio micro coil, jer sam probao vise puta nicr se mnogo brze greje i hladi moj utisak i zbog toga hoce da zagori, kantal veoma bolja opcija. Setup: 1,4 burgija 6 namotaja 0,20 kantal dobija se 2 om, eco vata + preko grejaca radi extra, nema curenja nema zagorelog ukusa probao do 8w preko toga nisam ni pokusao jer nije bilo potrebe. Koristio sam ovaj setup cisto radi probe jer trenutno imam samo 0,20 kantal preporucio bi deblji kantal vise namotaja i manji otpor mislim da bi radio jos bolje.

scorpion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2014, 07:36   #119
alansi
Veteran

alansi's avatar

Sam več par meseci koristim microcoil za sve BCC i mogu iz iskustva postaviti ove tvrdnje:
- ako želite korictiti MC setupe i na Ego baterijama, najbolji je Kanthal 0,25, 0,30 treba više snage, koju Ego ne može isporučiti a i duže traje da zažari
- probao sam sa burgijama 2mm, 1,8 mm i 1,5 mm i roza iglom za špric. Ova poslednja varianta je ispala najbolje (10 navoja kanthala 0,25 daje od 1,7 - 1,9 ohma)
- sa pravom dozom vate ne treba stavljati ništa preko grejača, samo je potrebno na krajevima vatu dobro razbarušiti. Nemojte prviše stiskati vate, jer čete ji tako smanjiti ili čak onemogučiti natapanje.

Zahvalili :
Staro 26-01-2014, 13:26   #120
scorpion
Senior

scorpion's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 116
Pohvaljen: 155
Nivo reputacije: 56
scorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosi

@alansi koji je precnik roze igle? Pitanje zbog onih koji nemaju roze iglu

scorpion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
kanger, protank 2

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:06 sati.