Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-08-2017, 00:00   #61
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 161
Pohvaljen: 417
Nivo reputacije: 103
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Novo - DIY Vaporever

Naravno, i nije uopste specificno za Vaporever.

To je poznata aroma Mary Jane, koja je u asortimanu mnogih proizvodjaca aroma (kod nas npr TR odnosno Ecig Hellas).

"Mary Jane" je u engleskom ili mozda tacnije americkom slengu naziv za "joint". Mary Jane izgleda kao dezertna/kolacarska aroma, princes krofne ili slicno ako se dobro secam...ali kad odlezi dovoljno dugo dobija karakteriske marihuane. SAMO ukus/miris, naravno !

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-08-2017, 11:05   #62
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 55
Pohvaljen: 74
Nivo reputacije: 16
Danone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svima

Hvala na pojasnjenju

Nedovano sam procitoa skoro ceo topic ecig hellas u potrazi za odgovarajucim aromama i ne secam se da je iko spomenuo marihuanu a bilo je bas mnogo postova vezanih za Mary Jane

U svakom slucaju ovo ide na vrh liste zelja
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2017, 11:16   #63
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 480
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 206
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Mary Jane, grcka aroma, mi lezala dve godine i nema nikakve veze za mirisom marihuane. Vise je dezert za duvanskom notom.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Freshflash je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2017, 11:57   #64
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Godine: 34
Pohvala: 908
Pohvaljen: 548
Nivo reputacije: 99
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

A da ja vas pitam... kako vi znate kakav je ukus marhuane? Hm?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-08-2017, 12:31   #65
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Kad odem na klub oko mene nesto smrducka pa mi rekli da je to to.

Zahvalili :
Staro 31-08-2017, 17:15   #66
drap
Veteran

drap's avatar

E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 161
Pohvaljen: 417
Nivo reputacije: 103
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Freshflash Vidi poruku
Mary Jane, grcka aroma, mi lezala dve godine i nema nikakve veze za mirisom marihuane. Vise je dezert za duvanskom notom.
Hmm, pa jedino ako su Grci nesto zeznuli aromu, ako ni nakon dve godine nije razvila svoj karakter. Ili je nesto oko doziranja.

Da ne bude da sam napisao nesto bzvz, evo slike govore vise od sto reci, Mary Jane - razni proizvodjaci:

...znaci u pozadini uvek prikazani karakteristicni listovi kanabisa odnosno marihuane (ista stvar, marihuana je podvrsta kanabisa)

I da ne bude slucajno, nedaj Boze, da pricamo o drogama ovde, jedan citat koji me nasmejao, ruski opis TPA Mary Jane:

Citat:
Ароматизатор The Perfumer's Apprentice Mary Jane со вкусом марихуаны.

Внимание! Данный ароматизатор не содержит активных ингридиентов, только вкус. Вас не накроет, если Вы замешаете эту аромку даже в конских дозах.

...iliti u slobodnom prevodu, NE sadrzi aktivne supstance, nece vas "pokriti" cak ni ako zamesate aromu u konjskim dozama !

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2017, 18:04   #67
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Ja sam samo izneo svoje utiske.

Staro 07-09-2017, 15:03   #68
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 55
Pohvaljen: 74
Nivo reputacije: 16
Danone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svima

Mole li neka preporuka za dobru vaporever blagu duvansku aromu?

Ne mora da bude cisto duvanska ali da je duvan u prvom planu

Vidim da je na sajtu dobra ponuda duvanskih ali su opisi prilicno sturi..A i na netu se nisam usrecio trazeci opise..

Ne ide mi se bas blind buy jer su cene visoke u poredjenju sa ostalom ponudom u Srbiji..
Pa da proverim da li kvalitet opravdava cenu.
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-10-2017, 02:31   #69
Oddy
Iskusan član

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 471
Pohvaljen: 431
Nivo reputacije: 63
Oddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosi

Pre neki dan sam rešio da svratim u prodavnicu koja mi je bukvalno nekoliko zgrada dalje od stana i uzmem par aroma za degustaciju pošto su me nazivom i ponudom duvanskih aroma iz nekog razloga dosta podsetili na Vaping Zone i Juice Factory. Još davno sam odustao od drugih proizvođača koji su mogli i mogu da se nađu kod nas, tipa FA, IW itd jer su mi sve duvanske koje sam degustirao previše smrdele na hemiju (subjektivni osećaj). Vaporever, cena solidna, ali sam se upustio u rizik.
Uzmem Tobacco i Parlament. Sjajno! Čist duvanski miris pri otvaranju, čist duvanski miris nakon par dana.
-Tobacco kao što i opis kaže, i ukus i miris na pravi svež duvan, blag, nenapadan, prijatan, light. Vuče mi na liniju proizvoda gore dve pomenute prekookenaske prodavnice, ali ni na jednu koju sam do sada probao. Nekako kao da je provučena kroz filtere i dobijena finija aroma.
-Parlament, na žalost, isto ga ranije nisam probao ni od jednog proizvođača, tako da mi je ovo prvi degustirani. Duvanski miris isto u prvi plan, dok je ukus nekako osvežavajući, možda ako je neko probao B&H, ali dosta manje B&H a više duvan.

Pošto samo par dana stoji, još ne mogu dati definitivan opis, ali na prvu loptu sam prijatno iznenađen i koliko mogu primetiti, dosta čiste arome tako da verujem da će i setapi duže trajati. Definitivno preporuka za probati. Mislim da ću istestirati i ostatak duvanske linije u ponudi

Zaboravih da kažem, na 10ml 50-50 PG-VG sam dodao 7 kapi arome.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:57 sati.