Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-11-2017, 20:35   #106
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,167
Pohvaljen: 1,673
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Wotofo Serpent SMM

Si siguran da je u ovoj temi nisam ga nasao?
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2017, 20:37   #107
Oddy
Iskusan član

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 471
Pohvaljen: 431
Nivo reputacije: 63
Oddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosi

Strana 6, post #89

Citat:
Originalna poruka od Oddy Vidi poruku
Iste grejače kao oni koji dolaze u pakovanju nisam našao (možda bi neko drugi mogao da ti pomogne), ali sam našao solidne alternative:

Kod:
https://www.fasttech.com/product/8179801
Kod:
https://www.fasttech.com/product/8585605
Ako hoćeš domaće, pravi nekoliko ljudi na forumu, ali ne znam da li rade i za drugog. Na osnovu ličnog iskustva, moja preporuka je da kontaktiraš člana @SljukaZr pa vidiš kakva je situacija, koja je cena i da li pravi ono što bi ti hteo ili ima drugu ponudu.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-11-2017, 20:38   #108
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 908
Pohvaljen: 548
Nivo reputacije: 99
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Nisi dobro trazio a ja cu pokusati da postavim link a da ne narusim pravila foruma. Izvinjavam se u napred ako bude greske
Kod:
https://m.fasttech.com/products/3033/10015376/7880901-howing-ni80-quad-clapton-pre-coiled-wires-10-pack
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2017, 20:45   #109
Oddy
Iskusan član

Oddy's avatar

Oddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosi

Aj da probam ponovo, zvaničan odgovor wotofo na email gde je pitan koje je grejače stavio je: NI80 Clapton coils. 0.3*4+0.1 ,0.25Ω

Moj link Sku 8179801 je: 0.32mm*4/0.14mm dia. / 0.25ohm
oliverbanjas Sku 7880901 : (0.32mm*4)/0.08mm dia. / 0.3ohm

Pa da ponovim, nisam našao iste

Možda ja grešim u nečemu, ali ne mogu da provalim...
Staro 03-11-2017, 20:48   #110
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,018
Pohvaljen: 982
Nivo reputacije: 186
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

A meni su odgovorili 28g *4 + 40g...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2017, 20:56   #111
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 908
Pohvaljen: 548
Nivo reputacije: 99
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

To je ovo sto sam postavio. I ja mislim da su ti. Razlika u otporu je pola kruga vise a I ovi njegovi budu malo iznad 0.25

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2017, 20:58   #112
Oddy
Iskusan član

Oddy's avatar

Ništa, onaj ko ima, rasplete krajeve koje je odsekao pri postavljanju na dek, izmeri i zna se tačno. Materijal je NI80.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:55 sati.