Forum

Vision Deus 65w/0.15 ohm - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-11-2016, 10:48   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 519
Pohvaljen: 940
Nivo reputacije: 148
AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu
Uobičajeno Vision Deus 65w/0.15 ohm

Neki ljudi sa ovog foruma su mi izasli u susret pa sam postao vlasnik moda iz naslova.
Mod je mehanicki sa izlaznom vatazom (sta god to znacilo) od 65w i podrzava grejace od 0.15-3.5ohma. U njega ide jedna 18650 Li ion baterija.
Jos nemam utiske jer sam tek danas nekako nabavio punjac i bateriju pa cu ga konacno i probati kada se baterija napuni.
Od specifikacija jos da kazem.da je visina 144mm a sirina 23mm. Zakljucava se okretanjem fire dugmeta i na pet klikova. Kada baterija padne ispod 3.3v mod se iskljuci.

Posto ce ovo biti moje prvo iskustvo sa mehanickim modom utiske cu preneti kada malo probam mod.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...
Neko moze zato sto hoce a neko uvek nadje izgovor!
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-11-2016, 15:39   #2
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 1,964
Pohvaljen: 967
Nivo reputacije: 180
zajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vision Deus 65w/0.15 ohm

Da te dugo služi. Šta neki ljudi? Imenuj ih, zaslužili su (ako su saglasni) . Bravo za sve!

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-11-2016, 15:41   #3
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,118
Pohvaljen: 2,882
Nivo reputacije: 483
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Imena na sunce!

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-11-2016, 17:04   #4
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu

Poklon je od prodavnice pa cu u njihovom podforumu da se zahvalim.

Zahvalili :
Staro 24-11-2016, 17:43   #5
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,118
Pohvaljen: 2,882
Nivo reputacije: 483
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Bravo za prodavnicu!

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-11-2016, 12:14   #6
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Evo i par prvih utisaka o modu.
Stavio sam u mod bateriju LG DBHE 18650 20A 2600 mah. Sa baterijom mod je prilicno tezak (mada je tezek i bez baterije). Bat lepo staje u mod zbog toga sto je donji poklopac sa oprugom. Ostvaruje odlican kontakt. Po boji poklopca baterije,ja bih rekao da je pozlacen. Ima sa donje strane 4 rupe za ventilaciju i isto tako 4 rupe na samom poklopcu. Iznad fire dugmeta ima diodu koja svetli belo do 50% kapaciteta baterije a ispod toga svetli zuto. Performanse samog moda (mada nemam iskustva sa meh. modovima)odlicne. Daje istu snagu od pocetka do kraja (3.3v) bez da se oseti pad kapaciteta baterije u samom modu. Mislim da nije cista mehanika i da ima elektronike koja kontrolise izlaznu snagu. Iste performanse daje sa razlicitim otporima grejaca tj imam utisak da mod sam kontrolise koliko izlazne snage isporucuje za otpor grejaca. Nema zagorevanja i pada performansi u toku koristenja. Iako tezak, sa baterijom i nasrafljenim atomizerom lepo lezi u ruci . Na samoj konekciji (koja nije podesavajuca) ima 4 otvora za dotok vazduha. Sa ova dva atija koja imam ostvaruje oslicnu konekciju. Atini se ne klate i stoje sasvim cvrsto. Poklopac baterije je ravan sa donje strane i mod moze lepo da se odlozi na ravnu povrsinu.
Jedinu zamerku bih mozda imao na samo dugme koje nije ravno nego ima izbocinu zbog funkcije zakljucavanja okretanjem, pa taj detalj zna ponekad da "zulja" ili da prst sklizne sa istog. Dugme se svaki put odaziva na pritisak bez greske. Za nijansu je "tvrdje" ali je razlog tome verovatno opruga u samom dugmetu koja se jos nije razradila.
Ima tu jos nekih funkcija koje jos nisam sve pohvatao ali o tome drugom prilikom. Za sada toliko. Utisci skroz pozitivni a nadam se da ih vreme nece pokvariti.
Rekao bih odlican mod, sa konstantnim radom bez obzira na napunjenost baterije, lepog dizajna i rekao bih neki prelaz izmedju ciste mehanike i regulisanih modova.

Staro 25-11-2016, 13:46   #7
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Navoji na poklopcu baterije i "glave" moda su malo ostriji ali odlicno hvataju bez i malo zazora.

Staro 29-11-2016, 10:01   #8
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Da zavrsim utiske o modu.
Sa kapacitetom baterije koju imam (2600mah) i otporom grejaca od 0,6 ohma mod sasvim lepo radi do nekih 30% napunjenosti baterije, to je oko 3-4h intenzivnog parenja ili oko 8-9 ml tecnosti. Performanse su mu konstantne i ne primeti se neko znacajnije opadanje do tih 25-30% napunjenosti baterije. Tada i stavljam bateriju na punjac pa znam po ocitavanju punjaca koliko joj je jos ostalo.
Za sada ne bih mogao da navedem niti jednu manu sem mozda unutrasnjeg navoja tube moda koji je kao i ostali naviji malo ostriji pa prilikom stavljanja i vadjenja same baterije treba biti malo pazljiviji da ne bi doslo do guljenja i ostecenja izolacicije na samoj bateriji. Uz malo paznje ni to nije neka velika mana.
Sve ostalo odlicno radi i funkcionise.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:50 sati.