Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-09-2017, 13:58   #136
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,121
Pohvaljen: 1,274
Nivo reputacije: 266
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koja vata?

Citat:
Originalna poruka od likvidator Vidi poruku
@danone
Nije svaka vata ista, za nas se koristi vata koja nije beljena itd tj hemijski tretirana. Meni muji isto ima neki smek ali veoma kratko, a i koristio sam ga dugo i navikao sam se, ali sada koristim cotton bacon v2 nema nikakvog ukusa, laksa za rad od svih do sad sto sam koristio.
@ezgeta
Sve su kupovne niko od nas ne gaji pamuk

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Ma mislio na dm i lyli ta što pomenu da je prirodna,ma otkud znam capnem malo od žene,a i viskozna je ok

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2017, 15:24   #137
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 354
Pohvaljen: 381
Nivo reputacije: 89
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od likvidator Vidi poruku
@danone
Nije svaka vata ista, za nas se koristi vata koja nije beljena itd tj hemijski tretirana. Meni muji isto ima neki smek ali veoma kratko, a i koristio sam ga dugo i navikao sam se, ali sada koristim cotton bacon v2 nema nikakvog ukusa, laksa za rad od svih do sad sto sam koristio.
@ezgeta
Sve su kupovne niko od nas ne gaji pamuk

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Zaboravih da napomenem da su u pitanju lokalne prodavnice vaping opreme.5 kuglica vate za 20 din i da nemma nikakve oznake na kesici..Ali kontam da cim se prodaje u vaping prtodavnicama da je specijalizovano namenjena za parenje a ne za skidanje laka sa noktiju..Ali ko ce ga znati sa nasim prodavcima.
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2018, 14:34   #138
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 836
Pohvaljen: 429
Nivo reputacije: 95
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Da li je neko mozda probao ovo:

???

Cisto, neotvarano, suvo, bez ikakvog mirisa.

Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2018, 14:36   #139
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 424
Pohvaljen: 2,304
Nivo reputacije: 410
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

45 god.stara vata. To mora da gori ko ludo🤣🤣🤣
EDIT
Nevidljivim slovima sitno napisano
"NE KORISTITI NIKAKO"

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-02-2018, 14:38   #140
Piki
Veteran

Piki's avatar

E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 606
Pohvaljen: 817
Nivo reputacije: 136
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Mislim da je neko pričao par strana unazad možda i na samom početku kada sam isčitavao ovu temu od početka do kraja da je ta loša jer je isprana valjda hlorom(izbeljivana) što može dovesti do loših posledica po onoga ko pari sa njom. I obavezno kada god neko napiše za medicinsku vatu nešto uvek je stajalo "Nemoj se mučiti (i trovati), imaš 100 muji padova za, 600-800 dinara na ~umetni_ime_sajta_ovde~" pa da se ne ponavljam.

(:
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2018, 14:50   #141
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,751
Pohvaljen: 2,214
Nivo reputacije: 406
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Na samom početku parenja, pario sam cik-cak vatu. Nikakvu promenu nisam osetio prelaskom na muji, koju i danas koristim. Samo obrati pažnju na pakovanju da nije tretirana i izbeljivana. Ako ništa ne piše, nemoj je koristiti. Uzmi onu na kojoj piše da nije.
Čak sam i niveine tufere probao.... na njima ništa ne piše da li je izbeljivana, ili nečim tretirana, , ali definitivno jesu tretirane i odmah se oseti.
Mislim da je psy boza i danas na domaćim vatama, on je hvalio neku domaću, ali je nisam zapamtio.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-02-2018, 14:51   #142
Piki
Veteran

Piki's avatar

Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Piki Vidi poruku
154 dinara u DMu.
Prevod s Nemačkog na Engleski kaže:
Oxygen bleached, without chlorine-free fragrance
Malo me nije zadovoljila Niva cikcak zbog nekog čudnog slatkastog mirisa.

Tako da verujem da je ova ok?
meni ova i dalje kida.

(:
Zahvalili :
Staro 10-02-2018, 14:55   #143
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

E bravo , to je ona koju i boža hvalio. Ebelin.
Edit
Ja sam koristio neku ljubičastu. Uža je i piše na prednjoj strani, neizbeljivana 100% prirodna.

Staro 10-02-2018, 15:10   #144
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 836
Pohvaljen: 429
Nivo reputacije: 95
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Svaka cast, bas ste brzi!
Dobio sam, ali se nisam usudio da pipam dok ne pitam. Bila bi to dozivotna zaliha...

Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2018, 15:10   #145
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 331
Pohvaljen: 781
Nivo reputacije: 201
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Meni bi bilo zao da otpakujem onu vatu. Kad je niko 45 godina nije dirao, nemoj ni ti. Definitivno najbolja za mene je viskozna ebelin vata, ove ostale sio mi ga mujo i koh patispanje u odnosu na cik cak i sl. iz apoteke jedino imaju lepse pakovanje i zgodnije su malo za rolanje.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2018, 15:16   #146
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

To da. Muji sam počeo da kupujem kada sam počeo da motam cl grejače za ego mega one. Može da se iseče traka i neuporedivo je lakše tako motati veetikalni klir grejač nego cik-cakom. Što se vikovanja tiče, nema nikakve razlike.

Staro 12-02-2018, 23:56   #147
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 395
Pohvaljen: 669
Nivo reputacije: 149
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Moze li neko ko koristi ebelin vatu kad kupuje da kupi i meni, ovde kod mene ne moze da se kupi, a rado bih je probao.
Ovde sam pitao u par apoteka za viskoznu vatu oni nikad culi...
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2018, 23:58   #148
Piki
Veteran

Piki's avatar

Ako hoćeš poslaću ti ja parče i to poveće (od ove moje zelene gore što sam okačio) , samo pokrij poštarinu.

(:
Zahvalili :
Staro 13-02-2018, 08:26   #149
gojkov
Veteran

Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,405
Pohvaljen: 1,020
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

pitaj zenu da li u Pirotu ima DM

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 12:33   #150
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 395
Pohvaljen: 669
Nivo reputacije: 149
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Hvala Piki, pusticu podatke na pp. Pitao, nema.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:40 sati.