Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-02-2017, 13:47   #16
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: Arome koje ni u ludilu ne bi turili u svoj atomizer

Kada moze cips i ko zna kakve sve slane grickalice sa vecinom gore pomenutih aroma mozda bi i u tecnostima za e-cigarete nasle svoje poklonike. Neke cak zvuce sasvim primamljivo.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

---------- Post dodan 26-02-2017 u 14:49 ----------

A i tanja je linija koja deli ludilo od normale...

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2017, 16:24   #17
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Oakwood je super, a biber stavljaju u dosta FA "duvanskih" aroma. Skroz upotrebljivo. Safran, krastavac i majcina dusica deluju zanimljivo.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2017, 22:38   #18
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Dimljena slanina za parenje dusu dala hahahaha
Ja ne znam za vas, ali FA viginia je nesto najgore sto sam pario, znam da je mnogi vole, i da ce mnogi da vade pracke na mene sada, ali to je nesto najgore sto sam pario ikada.
Isto jako gadno je bilo kad sam pomesao WG tobacco symphonny i WG med ( u nadi da cu dobiti nesto nalik FA cowboy blend-u) isao logikom 4 razlicita duvana, odlezala, med lep medast = cowboy ubica, kad ono uzeo 2 dima i prosuo sve u klozet

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2017, 23:40   #19
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 101
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Ako neko bas zeli dimljenu slaninu, sunku, prsutu, ili npr. cips sa ukusom doticnih ili nesto tako slicno - slobodno moze da uzme i Black Fire...i da ga stavi previse. Taman taj efekat !

Upravo sam pre neki dan upropastio 100ml S'Camela sa 0,5% Black Fire. Popravicu ja to nekako, ali sam se iznervirao sto sam se pravio pametan, a lepo kazu sa Black Fire krenuti od 0,25%...

Ustvari sam hteo i ja da pohvalim Oakwood, mnogo zahvalna aroma za postizanje efekta mirisa drveta ustvari...ali taj miris zbog nekog razloga mnogo asocira na dim.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2017, 08:54   #20
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Miris drveta (hrasta) koji gori. Miris prirodnog dima drveta kao miris sumskog pozara.
Koliko se secam da je u delu foruma o FA aromama vec pominjana jedna aroma koja daje tu notu goruceg drveta. Ako gresim neka me neko ispravi. Nisam bas najsigurniji ali bih rekao da je to bas aroma koju kolega @drap piminje.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2017, 02:30   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,388
Pohvaljen: 12,168
Nivo reputacije: 1873
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2017, 08:00   #22
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,593
Pohvaljen: 1,274
Nivo reputacije: 285
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Svaka mu čast što je dovoljno blesav.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2017, 08:37   #23
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: iStick Power 80w/ Kanger ProTank4/Avocado 24
Pohvala: 49
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 17
Mrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svima

Oplakah

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Mrvoje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2017, 14:52   #24
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 34
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 59
Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

Prilikom jedne od grupnih porudžbina imali smo zahtev za Truffle White, Truffle Black, Mushroom Porcino i Cheese PRM arome.
Iskreno se nadamo da je čovek koji ih je poručio kuvar po profesiji i da ih neće koristiti u elektronskim cigaretama.
Nismo bili u prilici da ih probamo, ali miris je bio očaravajuć, čak i kroz zatvorenu bočicu.
Miris već pomnute krabe i dan danas osećamo po kancelarijama

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2017, 23:44   #25
maax
Iskusan član

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 69
Pohvaljen: 63
Nivo reputacije: 22
maax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svima

Jel tuna u komadicima?
maax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-03-2017, 07:39   #26
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,346
Pohvaljen: 988
Nivo reputacije: 168
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Umbrella Ekocigarete Vidi poruku
Prilikom jedne od grupnih porudžbina imali smo zahtev za Truffle White, Truffle Black, Mushroom Porcino i Cheese PRM arome.
Hmmm, zanimljiva ideja, posto volim da kuvam Kada ide sledeca grupna?

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:22 sati.