Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-06-2017, 22:04   #736
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 955
Pohvaljen: 909
Nivo reputacije: 171
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Iskustva sa trgovcima

Citat:
Originalna poruka od alfini0507 Vidi poruku
U Vranje nema laganje
Nema, kupim zicu 0.35mm on posalje 0.4, ja mu kazem pogresio on me ubedjuje da je to to sto sam porucio, aj sad prihvatim mozda se zica ugojila u putu ko zna.
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2017, 22:05   #737
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 157
Pohvaljen: 713
Nivo reputacije: 172
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Шмирглу и стањивај је 😂

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-06-2017, 22:06   #738
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,469
Pohvaljen: 4,426
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ja godinama ne naručujem od TR, i šef zna razlog(e), ali nemam problem da ga pomenem ljudima koji traže baze i arome, ili nešto od opreme koju znam da ima.
Poslednja kap, koja je odlučila da više ne uzimam je porudžbina od skoro 7000 dinara za koju je sam morao da platim poštarinu iako je tada bilo, ne znam kako je sada, da se preko 3000 ne plaća transport već samo transfer novca.
Neko je gore pomenuo da radi iz hobija, sva prava, ali to nije opravdanje da se tako nonšalantno odnosi prema kupcima, hobi ili ne, ja plaćam on zarađuje, ne deli robu besplatno...

Sent from my T03 using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2017, 22:06   #739
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 955
Pohvaljen: 909
Nivo reputacije: 171
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

@BobanNB ma jok vezao za kuku i razvuko kolima
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-06-2017, 22:08   #740
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,081
Pohvaljen: 6,325
Nivo reputacije: 933
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Trebalo bi, po mom skromnom mišljenju, sve za prodavnice da se piše u njihovim PDF, jer je tamo target publika, a ovde ako neko ima da pohvali/pokudi prodavca iz oglasa.

Lično sam se žestoko sprdao sa Generalnim 2014. Od onda smo svi imali opciju da preko njih naručimo arome iz Italije kojih ovde nema, bilo je samplova za probu, popravio se asortiman drastično tako da ja lično mislim da se ova prodavnica popravila vremenom.

Dachin slučaj je svakako za razmatranje od strane prodavnice.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2017, 22:09   #741
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Ма да, ако могу меленчани да тегле даску, што онда не би могла и жица 😁

---------- Post dodan 29-06-2017 u 23:13 ----------

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Trebalo bi, po mom skromnom mišljenju, sve za prodavnice da se piše u njihovim PDF, jer je tamo target publika, a ovde ako neko ima da pohvali/pokudi prodavca iz oglasa.

Lično sam se žestoko sprdao sa Generalnim 2014. Od onda smo svi imali opciju da preko njih naručimo arome iz Italije kojih ovde nema, bilo je samplova za probu, popravio se asortiman drastično tako da ja lično mislim da se ova prodavnica popravila vremenom.

У суштини са њима нисам имао проблема, излазили у сусрет око наруџби и тестера, једино ми проблем кад пошаљу акс-ом, смркла ми се та курирска служба скроз

Zahvalili :
Staro 29-06-2017, 22:16   #742
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ne dirajte Dalibora i AKS!
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2017, 22:23   #743
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku

Svi smo se sprdali sa klinički ispitanim i ostalim genijalnostima. Ali reklo bi se da su se doveli u red malo.

Ako bilo koji trgovac ne ume da podnese negativne kritike na svoj rad, možda ne bi ni trebalo da se bavi tim poslom...

Sent from my T03 using Tapatalk

Staro 29-06-2017, 22:27   #744
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Имају неки и нападају типа "ако вам се не свиђа, немојте куповати код нас, ту смо за наше верне купце".....такве заобилазим у широком луку.....још нападају као да нису криви ни за шта, а паре знају да узму.

Zahvalili :
Staro 29-06-2017, 22:31   #745
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Od kojih su kuca ti sto napadaju?
Staro 29-06-2017, 22:37   #746
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Има у некој од тема, пре неки дан било.....човек се пожалио, а фирма одма за гушу купца.....нећу бадава да их рекламирам, кад ми плате онда може.

Staro 03-07-2017, 15:39   #747
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 34
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 60
Umbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosiUmbrella Ekocigarete ima čime da se ponosi

Stigao nam je odgovor od dobavljača.
Kao što smo Vam i prethodno naveli: Kompanija Umbrella distribuira ORIGINALNE ELEAF TEČNOSTI kupljene direktno do dobavljača sa kojim ima ugovor o distribuciji.
Ono što iz prepiske saznajemo jeste da kompanija Inhalika kupuje od Kineske veleprodajne kuće HG, a ne od Eleaf direktno. Ono što koristite, ako kupujete u Inhalici je Joyetech tečnost upakovana u ambalažu Eleaf, i to prema zahtevu distributera (HG / Inhalika).
Zašto tako, ne znamo i ne ulazimo u to.
Nadamo se da smo odgovorili na sva Vaša pitanja.
Dakle, ako želite PRAVI Eleaf ukus posetite našu radnju u TC Piramida, gde takođe imamo i veliki izbor Joyetech tečnosti po povoljnim cenama.
Pozdrav

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-07-2017, 16:22   #748
maestro
Veteran

maestro's avatar

Ja se kroz maglu secam da je pre mozda 2 godine (ili vise) kad je inhalika uvela eleaf tecnosti bilo polemike kako joyetech menja arome kako se promeni tehnolog pa su nesto insistirali oko odredjene verzije tecnosti da im dobavljac salje jer su te eleaf tecnosti stara verzija joyetecha koja se svima svidjala. Stoga, ima logike zasto tecnosti iz ambrele i inhalike nisu iste.
Staro 03-07-2017, 20:30   #749
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

@Umbrella Ekocigarete

Što se tiče ukusa, oni variraju od osobe do osobe, i sam sam koristeći Joyetech i Eleaf raniije skontao da se ukus menja od serije do serije, zato sam i prestao da uzimam gotove tečnosti od ta dva proizvođača.

Što se tiče otkrivanja poslovne tajne o vašoj konkurenciji, ne bih imao komentar...

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:29 sati.