Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-07-2017, 21:30   #1
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,361
Nivo reputacije: 857
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju
Uobičajeno Elektronske Cigarete i Leto

Od svih godišnjih doba, u pari, najmanje uživam leti. U kratkom ili uslovno rečeno kratkom snimku, govorim o par stvari na koje bi trebalo obratiti pažnju, barem po mom mišljenju i iskustvu.

Kakva su vaša iskustva tokom letnjih dana?

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2017, 21:34   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,413
Pohvaljen: 12,204
Nivo reputacije: 1878
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Elektronske Cigarete i Leto

Ja sam provalio da leti mnogo više parim d2l lo nic voćke.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2017, 21:57   #3
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 4,430
Nivo reputacije: 597
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Tokom letnjih dana se vise znojim dok vejpujem a od aroma mi hladno pivo najbolje lezi, tako da slazem se sa Betom za tecnost u frizideru...

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-07-2017, 16:48   #4
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 344
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ako nemas freona to znaci da je negde iscureo i da ti je neki deo sistema busan. To ti pricam zato sto hoce pokvareni majstori da pricaju da se freon trosi.
Inace na vrucinama bas sve sto si rekao, tecnost bljutava i pusta na afc, ali ja to resavam dotezanjem JFC.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 19:41   #5
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 777
Pohvaljen: 914
Nivo reputacije: 132
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

kada se tecnost zagreje ukus se promeni i manje je gusta, ja povecavam vg procent na nekih 70/80% i obavezne dodam malo mentola, tako da para nije suplja, a mentol mi daje osvezavajucu aromu, izbegavam lancano parenje, clapton grejace koristim jer daju vlazniju paru, bilo sta da se radi leti parenje je drugacije voleli mi ili ne, topao vazduh i manje vlage sve to utice, svako treba da pronadje tecnost koja mu najvise odgovara u letnjoj sezoni, treceg nema
parite bezbedno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:04   #6
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od x-man Vidi poruku
Ako nemas freona to znaci da je negde iscureo i da ti je neki deo sistema busan. To ti pricam zato sto hoce pokvareni majstori da pricaju da se freon trosi.
Inace na vrucinama bas sve sto si rekao, tecnost bljutava i pusta na afc, ali ja to resavam dotezanjem JFC.
Pola je istina, pola je netacno.

Nakon nekoliko godina koriscenja klime deo freona se zaists potrosi te je potrebna dopuna i provera sistema.

Uglavnom se desava da negde pusta skoro pa nevidljivo.

A desava se i da jednostavno ispari nako xx godina.

Nije frizider nazalost, klima je stvar koju ljudi obicno koriste 3 do 4 meseca godisnje.
Ja je koristim i simi da odmaglim sve prozore.

A treće, Bet vozi Hondu, kosilicu, tako daa....
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:44   #7
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 344
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

To si sve apsolutno upravu (osim za hondu ). Ali hoce majstori da plasiraju pricu da ona mora da se puni svake godine. Naprimer oni servisi sto imaju samo punjenje klime a ne i popravku dozivljavam kao vulkanizere koji imaju samo kompresor za pumpanje guma.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 21:31   #8
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 852
Pohvaljen: 514
Nivo reputacije: 94
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Bet je rekao da je ventilator prestao da radi. Kod klime u automobilu freon (ili neki drugi gas) izadje kroz aluminijum. Kada bi hladnjak i cevi bili od bakra i kompletan sistem ispravan, gas nikad ne bi izasao iz sistema. Zasto se ugradjuju delovi od aluminijuma? Zbog tezine, cene ili neceg drugog... to ne znam. Klima uredjaj ima presostat koji kada nema dovoljno pritiska tj kada je kolicina gasa manja od oko 60% ne dozvoljava kompresoru da ukljuci. Kolicina gasa koji izadje ne bi trebala da bude veca od 10% godisnje. Pravilno odrzavanje/servisiranje ispravnog uredjaja je reciklaza gasa i ulja u kompresoru na 4 godine, ciscenje ili zamena sušača. Servisi koji imaju imaju uredjaj za dopunu/reciklazu gasa i ulja a ne znaju da otklone kvar nisu vredni posete. Ako sam nesto pogresio nemojte zameriti jer ja nisam serviser i ne znam da popravim klima uredjaj. Ovo su informacije do kojih sam dosao kada moj uredjaj nije bio ispravan u servisu koji se ozbiljno bavi iskljucivo klima uredjajima. Izvinjavam se za off

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:33 sati.