Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-12-2016, 16:42   #16
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: T-Svapo arome

Ovu aromu sam dozirao 10 kapi iz kapaljke koja se dobija kao poklopac na bocici na 10ml baze. Sto bi rekao kolega @C-hell:"odokativna metoda". I to je neka mera koju i proizvodjac preporucuje (8-10kapi na 10 ml baze) i takvo doziranje je za moj ukus odlicno.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2017, 12:17   #17
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

U nedostatku inspiracije za pisanje pokusacu da prenesem utiske koje je na mene ostavila jos jedna aroma ovog proizvodjaca.
Ovaj put cu to uraditi koristeci atomizer Tajfun gt2, sa grejacem od 0.6ohma napravljenim od kantala 0.30mm, nasrafljenim na Pico i podesenim na 20w i 3.5v, povlacenjem m2l. Mix je napravljen u bazi 10/90 pg/vg gde je vg razblazen sa nekih 10% vode i sa udelom nikotina od 1mgml. Mix je pravljen ukapavanjem arome u bazu, 8 kapi na 10ml baze. Mix je odlezao vise od mesec dana.
Giandvia

Boja mixa je ne previse tamna braon boja. Miris direktno iz bocice je mesavina mirisa eurokrema i napolitanki sa nugatnim punjenjem(ko se seca Jadro napolitanki) i jesnom tek primetnom mlecnom notom u pozadini.
Ovaj mix je dosta gust i malo teze se razmazuje izmedju prstiju. Ostavlja mastan trag na prstima i ovako razmazan intenzivira svoj miris.
Para je gusta, bogata i vlazna. Dugo se zadrzava u vazduhu. U ustima ostavlja osecaj ispunjenosti. Zbog malog udela nikotina i pg-a potpuni izostanak rezanja u grlu i th.
Pustena kroz nos para ostavlja vec pomenuti miris eurokrema, napolitanki i notu mlecnog mirisa. Ovako pustena kroz nos para dobija i kremasti deo u svom mirisu.
Ukus, kao i miris, pare ovog mix-a je jedan lep i prijatan kremasti ukus u kome sada preovladava ukus nugat napolitanki dok mlecni i ukus ostaju u pozadini, ali ne toliko skriveni, nego prisutni u jednoj prijatnoj meri, koji cine veoma lepu kombinaciju.
S' obzirom da je vg slab nosilac arome, a takodje i jako mali udeo nikotina, ipak ova aroma je i u ovakvom mixu lepo dosla do izrazaja. Taj poznati ukus Jadro napolitanki pomesan sa ukusom mleka, ili pene od vruceg mleka sa dominantnim ukusom eurokrema, kremastim osecajem koji ostavlja para, cini ovu aromu veoma lepom i prijatnom. Sam mix ne susi usta u ovom odnosu pg/vg (bar kod mene nije to slucaj) tako da ga mogu pariti duze vreme bez potrebe za uzimanjem tecnosti.
Ova aroma ima moju toplu preporuku. Po mom misljenju jos bi vise dosla do izrazaja u bazi sa vecim udelom nikotina i pg-a. Medjutim ja sam odabrao ovakav odnos zbog d2l parenja. Ocena 10/10.

---------- Post dodan 24-01-2017 u 13:23 ----------

Greska u odnosu pg/vg. Treba da pise 90vg/10pg.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 24-01-2017, 18:08   #18
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 101
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Gianduia mmmm...

Pa po opisu izgleda da su je prilicno dobro pogodili. Gianduia je inace krem kakao i lesnik, a konzumira se u raznim oblicima, cokolada, torte, mus itd...

Kod svih aroma/tecnosti tog tipa (kakao/cokolada+lesnik) mene uvek smara prljanje grejaca, koje je izgleda manje-vise nezbezno zbog komponenti koje moraju da budu upotrebljene u aromi.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-01-2017, 19:47   #19
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Kolega @drap hvala na lepim fotkama. A prljanje grejaca moze i da se zanemari kada se uzme u obzir uzitak koji pruza ova aroma.

Staro 24-01-2017, 20:14   #20
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,085
Pohvaljen: 1,528
Nivo reputacije: 290
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Na koliko ste je dozirali .Meni je na 0,5 % bila jaka.
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2017, 20:20   #21
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ja sam stavio 8 kapi iz kapaljke na bocici na 10 ml.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Staro 28-03-2017, 01:56   #22
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: iStick Power 80w/ Kanger ProTank4/Avocado 24
Pohvala: 49
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 17
Mrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svima

Banana

8% shake and vape

Posle 3 dana malo jacha i to je to.

Zanimljiva jako jer ima ukus zelenih svezih banana.

Fali joj slatkoce tako da slobodno kanite malo zasladjivaca

clouds please
Mrvoje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-07-2017, 22:22   #23
Danone
Aktivan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Merlin,Doggy,Pico
Pohvala: 27
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 9
Danone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putu

all summer long 8%

Moja prva zamesana aroma pa ne znam hocu li biti objektivan

Probao sam je posle 5 dana..Onako kako mirise takvog je i ukusa..Cirtusi cirtusi i samo cirtusi..Bez dodataka neke slatkoce..Osvezavajuca aroma..

U svakom slucaju za mene ovo nije za celodnevno parenje ali je dobra aroma..Dosta podseca na gothic love

Sto se jacine tice mislim da je ovih 8 % taman..Aroma se bas dobro oseti a nije napadno prejaka..
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:14 sati.