Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-08-2017, 06:17   #181
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,722
Pohvaljen: 12,701
Nivo reputacije: 1966
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Na kojoj snazi parite ?

Jel pušiš duvan?

EDIT

Ako je odgovor NE, kupi identičnu tečnost BEZ NIKOTINA i u tanku pomešaj pola pola da dobiješ oko 4 mg/ml nikitina i vuci kao nargilu, jer mi se čini da su 0,5 ohm grejači osmišljeni za povlačenje direktno u pluća 👍
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-08-2017, 06:44   #182
ivona7
Iskusan član

ivona7's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: ONYX 75W tm
Pohvala: 80
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 27
ivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putu

to je čitav ep, sada. prvo nisam pušila par godina (samo e cig). pa kad sam dolazila u kinu, pre godinu ipo, katar airways mi izgubi kofer sa opremom, i ne nađe ga, nikada. pa dok sam se ja ovde snašla šta i gde, jedno 10 dana (što uopšte nije jednostavno, ovde i pirinač kupuju online, pojam fizičke prodavnice je outdated, sem za tržne centre s garderobom i kozmetikom, to na svakom ćošku), pušila ponovo cigarete. pa nađem neki bejzik, i tu krenem da mešam i duvan, i ecig. anyhow, pre mesec dana rešim da izbacim duvan sasvim, uzmem mod, i sve bilo ok dok nisam namontirala atomizer koji je išao s njim u setu, sa btc/r coilom, ne umem da podesim mod za njega, uopšte. kašljem, stežu mi se pluća, grebe me u grlu, ne mogu normalno da povučem paru. jer, ne umem da ga podesim. podešavanja koja su mi namestili u j well radnji (išla sam i do njih), uopšte mi ne odgovaraju. mislim i da ljudi zaposleni tamo nemaju pojma, kome god sam dala da povuče s njihovim podešavanjima, zamalo nije umro. sad sam našla nešto što je na granici podnošljivog - temperatura ograničena na 108, snaga 30w, otpor je taj koji jeste (0.5ohm), nikotin je 8mg, otvor za vazduh na jednoj trećini. ali, to je granica podnošljivog, daleko je to od hedonizma. pa me zanimalo da nemate neku ideju, možda (sem da promenim atomizer i coil, to je uvek opcija)

ivona7 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-08-2017, 06:47   #183
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Editovao sam svoj post...
Staro 04-08-2017, 06:55   #184
ivona7
Iskusan član

ivona7's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: ONYX 75W tm
Pohvala: 80
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 27
ivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putu

ok, hvala ti, puno! sviđaju mi se arome koje dobijem, samo što telo hoće da mi otkaže . probaću tako

ivona7 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-08-2017, 07:00   #185
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Kasnije ostaje da se vidi sastav jwell tečnosti (halo se odprilike zna) i proveri da li ti propilen glikol pravi iritacije...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:11 sati.