Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-05-2016, 10:08   #16
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 929
Pohvaljen: 432
Nivo reputacije: 91
pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: CloudOne RTA by Cloud mods

naravno, svaki ati ima svoje mane, nekom odgovara jedno a nekom drugo

Vazno da se mi druzimo
pupufna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2016, 14:52   #17
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,354
Pohvaljen: 6,652
Nivo reputacije: 978
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Hvala Marku, pupufni, Banemi i ostalima na komentarima. Nemam thanksove. Sad sam tek iscitao temu.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2016, 16:03   #18
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 86
Pohvaljen: 121
Nivo reputacije: 35
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Koristim ovaj Atomizer nesto duze od nedelju dana,i pa evo da iznesem neka svoja misljenja:
Po meni ovo je pravi m2l atomizer, nije restriktivni d2l, nije moguce skoro uopste na pluca da se vuce...fenomenalan i garantuje pravi m2l uzitak.
Neki su izneli da je para malo ostrija na njemu i tako receno suva tj. nije ta masna para koji mozda neki drugi atomizeri daju. Po mom iskustvu ne mora da bude tako. Mislim da ako pravite obican build u njemu, daje takvu ostru paru, koja| bi odgovarao pocetnicima i onima kojima je potrebna radi odvikavanju od cigara. Mada malo sam eksperimentisao i napravio grejac twisted 0,2 kantal oko burgije 2,5mm 1,5 ohm, i odusevio sam se, socnja i jako fina para. I obicnom grejacem je davao izuzetno finu aromu, ali ovim grejacem je jos lepse:

Sumirajuci sve, rekao bi da je jako dobar atomizer. Nije mi curio nikad, daje super aromu, lak za setup i trosi jako malo tecnosti. Jedina zamerka koju imam jeste onaj plasticni tank, koji je prcnuo posle prvog malog ispadanja iz ruke, ali nije ni bitno ionako je lepsi ovaj metalni tenk, jedino je do toga da sad gledam ``time count`` na vtc miniju jer kad mi stize do 1200 prazan mi je skroz...

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2016, 23:07   #19
repa04
Senior

repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Vidim da nije bas popularan rta kao kayfuni,ali ipak da dajem neki update...
Nakon duzeg razmisljanja sam se odlucio da razbusim rupu za vazduh na 2mm...ozbiljno je poboljsao ukus i uzitak koji daje sam atomizer...po meni je pre bio problem u tome da za grejace koji sam stavio, iako su visoke omaze, i ne previse debele zice, bile su prevelike za rupu od 1.7 mm sto je rezultirao u toj ostroj pari kao rezultat, a da bi se ubodio odlican ukus i vise kremasta(masna) para morao sam cesce menjati vatu,i uvek imati perfektni grejac...tih malih 0.3mm sto sam dobusio je promenio sve...i dalje me sluzi ovaj malisa...

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
Staro 12-11-2016, 02:50   #20
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,018
Pohvaljen: 982
Nivo reputacije: 186
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Ima nova verzija tog atomizera, ja nisam siguran ali sve mi se cini da je malo veci precnik te rupe
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-04-2017, 15:24   #21
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 146
Pohvaljen: 299
Nivo reputacije: 76
Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Kad su mi Kinezi uvažili reklamaciju za prvu verziju Nextasis-a ponudili su mi zamenu. Pošto koristim samo m2l atomizere i već sam imao većinu onih koji su me zanimali nisam imao veliki izbor i uzeo sam CloudOne (SKU 4422400). Probao sam ga par puta, rešio neke sitne probleme i pošto ne stiže na red za korišćenje stavio sam ga na prodaju.

Potencijalni kupac mi je postavio pitanje da li je sa njim sve u redu, tj. da li ima curenja tečnosti, i pošto vidim da mu odgovor nije bio jasan objasniću ovde problem koji je postojao kod mog primerka, možda će nekom koristiti.

Na gornjoj slici se vidi levo deck i desno baza u koju se isti zavija. Kad se zavije, na njihovom spoju treba da postoji kanal (slika 1) u koji ide o-ring (slika 2). U mom slučaju desk nije mogao da se zavije do kraja, donji deo plus kontakta nije to dozvoljavao, pa je bilo nešto kao na slici 3.

Na tanku postoji prsten koji pritiska taj o-ring, ali ga pokriva samo do pola. Kad je deck do kraja zavrnut u bazu i kad je o-ring u svom kanalu to je sasvim dovoljno, ali u opisanom slučaju tank kad se zavije istisne o-ring koji upada u njega i više nema dihtovanja.

Da bi se problem rešio potrebno je samo da se plus malo pomeri na gore da bi deck mogao do kraja da se zavije. Na slici se vidi da je plus post malo viši od minusa.

Kad je već bilo postavljeno pitanje da li ima problema, rešio sam da ga probam još jednom za svaki slučaj, ovoga puta sa plastičnim tankom. Prva posledica te probe je bilo moje odustajanje od prodaje, pošto CloudOne zaista lepo radi, samo mu ja nisam pružio priliku za to. Drugo, pronašao sam još jedan mali problem: Kad se gornji poklopac tanka koji zatvara rupe za punjenje zavije do kraja, na metalnom tanku rupa na poklopcu dolazi skoro do sledeće rupe na tanku. Kod plastičnog tanka dešava se da se ove dve rupe vrlo malo preklope, dovoljno da curi kroz gornji poklopac pri svakom naginjanju. Zato sa plastičnim tankom ne treba jako zatezati taj gornji poklopac da ne bi došlo do toga.
Max Damage nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-05-2017, 23:58   #22
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 158
Pohvaljen: 194
Nivo reputacije: 49
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Moje iskustvo sa ovim atijem je sledeće. Kada sam ga namestio kao što sam video na netu dobio sam kilav rezultat tj tanku paru i osrednju aromu. Onda sam probao sledeće-provukao sam vatu kroz grejač (važno je da je pljosnata tj japanska organska u mom slučaju) i secnuo duplo duži komad nego što je build deck. Onda sam vrh podvukao pod ostatak vate, tako da dodiruje otvor za vazduh. Tako sam dobio duplo veću količinu vate a samim tim masnu paru, guste oblake i odličnu aromu. Verovatno bi se sličan rezultat dobio i wick-ovanjem u obliku slova S, ali onda bi bilo teže zavrnuti kućište. Od kad sam promenio wick-ovanje ovaj ati mi je ušao među favorite (mtl) i jedino mi je ubertoot bolji od njega, ali to je već stvar ukusa...
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-05-2017, 10:49   #23
Novak
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 179
Pohvaljen: 50
Nivo reputacije: 23
Novak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putu

Posle mesec dana postao je favorit celodnevnog parenja.Priznajem da sam posle par dana sebi rekao,nasta ti paci pare,ali je posle raznih isporobavanja postao broj jedan.
Razni coilovi su probani ali sam se vratio na moj omiljeni i nista zahtevni 0.25mm oko 2mm burgije 6 namotaja.Aroma ok nije nista WOW sto bi rekli strani recenzenti ali daje drugaciju notu od nekih atomizera koje sam probao i meni se svidja.Para je mozda razredjena kako neki kazu mada to meni i nije toliko bitno.
Mogu samo da ga preporucim m2l korisnicima jer je stvarno m2l.

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2017, 09:54   #24
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Meni je ovaj atomizer sve bolji kako vreme prolazi. Trenutno ga koristim, na za mene, neverovatnih 7 W a pari kao besan. Grejač 1 om, vata duplirana.
Zahvalili :
Staro 02-07-2017, 04:06   #25
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

CloudOne v3

Zahvalili :
Staro 03-07-2017, 20:31   #26
gentroid
Senior

gentroid's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: HCigar Vt75 nano + Augvape Merlin Mini RTA
Pohvala: 258
Pohvaljen: 380
Nivo reputacije: 96
gentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosi

Deluje fino

gentroid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:36   #27
repa04
Senior

Ovaj v3 nije više m2l?

Sent from my Lenovo K3 Note using Tapatalk
Staro 12-07-2017, 21:18   #28
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa meni nije, nekom ce biti taman

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Staro 19-08-2017, 17:37   #29
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Pre neki dan mi je prijatelj greškom izbacio Cloud-a sa trećeg sprata, direkt na beton (iako je oblak, nije hteo da lebdi)...osim par ogrebotina, ništa mu ne fali...ni setup nisam morao da zamenim...naravno na sebi je imao čelični tank, plastični se upokojio posle par meseci upotrebe iako sam ga baš pazio
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:00 sati.