Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-08-2017, 18:16   #1
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 9
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 2
kawaii potato je na dobrom putu
Question preporuka za klir za oba stila(m2l i dl) i jos ponesto

Cao drugari,
Malo sam istrazivao i dobio malo saveta za svoj prvi mod.
Uzecu Cuboid mini mod, znaci ima VT i VW. E sad za pocetak bih uzeo neko klir sa promenljivim fabrickim grejacima, kasnije kad se uhodam ce i neki rebuildable da uete ali za sad ovako samo da batalim analogne.
Cuo sam da ukus i para i osecaj uopste najvise zavisi od atomizera a meni treba neki koji je pogodan za m2l jer cu tako krenuti a mozda i neki dl kasnije (mada cu odmah probati haha xD).
Uglavnom, sam 2 preporuke ego one i cubis pro, recimo da mi se cubis pro vise svideo a narucivao bih preko cvapora i uz cubis se dobijaju 3 coila od kojih je jedan 1.5oma za m2l (tip "LVC Clapton 1.5ohm MTL") pa sam mislio da uzmem 2 "paketica" ovog attyja ali sam se onda zabrinuo da li ce ovi coilovi pasati mom modu sto se tice vt i vw.
Ps1: Molim vas ako mi preporucite neki atty koji dolazi u paketu sa 1 grejacem, recimo samo za dl a moze da se stavi i m2l grejac da mi kazete i koji je to grejac, hvala!
Ps2: Nisam ih narucio danas (a hteo sam ) jer mi je trebala banka koja ne radi zbog vikenda pa sam odlucio jas malo da zapitkujem i istrazujem. I inace jedva cekam da radim na nekim rebuildable attyjima jer su svi bolji kapiram takvi.
Voli vas vas potato <3
Pozdrav!
kawaii potato nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2017, 18:23   #2
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 444
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 94
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: preporuka za klir za oba stila(m2l i dl) i jos ponesto

I ja bi ti vise preporucio ego. On ima dve varijante clr grejaca za dl i mtl. Ne znam koliko grejaca idu uz njega ali clr grejaci nisu nesto ekstra skupi. Inace clr grejaci mogu da se premotavaju.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2017, 18:57   #3
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

Fora reko mi lik da krecem sa 1.5ohm m2l a on ima 1.0 ohm ne znam koliko to utice na ukus/jacinu/th
Staro 26-08-2017, 23:09   #4
shone29
Senior

Registrovan: Apr 2017
Pohvala: 97
Pohvaljen: 182
Nivo reputacije: 49
shone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosi

Ovde ti grejaci za cubis kostaju oko 300 dinara po komadu i m2l i d2l, tako da nemas potrebe da kupujes 2 atija ako je to zbog grejaca. Ja imam 3 cubisa i ja sam zadovoljan.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2017, 03:04   #5
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

Aaa ne znam zasto mislio sam da ne mogu da ubacim grejac za dl ako ne istrosim tecnos dok je u atiju m2l grejac pa sam skapirao da mi trebaju dva hahaha moja greska, da cena je totalno prihvatljiva rekao bih. Ako se ne pojavi neka nova ideja danas ja sam skockan sto se aparature tice, pa prelazim na liquid deo foruma dok cekam shiping
Baj d vej je l mozes da mi kazes prodavnocu za grejace da ne trazim kasnije, hvala unapred
Staro 27-08-2017, 03:37   #6
shone29
Senior

Registrovan: Apr 2017
Pohvala: 97
Pohvaljen: 182
Nivo reputacije: 49
shone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosi

Kreni ti lepo m2l pa ces videti kako ide, a u cubisu mozes da menjas grejac dok je tecnost u tanku, a i mozes lako da presipas tecnost iz tanka.
Jos jedna stvar, neces sigurno pariti m2l i d2l sa istom kolicinom nikotina, recimo ja koristim 12mg za m2l i 3mg za d2l.
za grejace na pp cu ti pustiti da ne reklamiramo prodavnice.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2017, 03:48   #7
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

Vidis to za kolicinu nikotina mislim razliku izmedju nacina parenja nisam znao, mada je logicno kada razmislis.
Staro 27-08-2017, 11:31   #8
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 55
Pohvaljen: 74
Nivo reputacije: 16
Danone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svima

Ako si se vec odlucio za cubis grejace razmisli i o kupovini Joytech E grip II . http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=16249

Ja sam tako poceo.All in one uredjaj.Ima ugradjen tank u sebi sa cubis grejacima.To ti je za pocetak a vremenom mozes da predjes na na naprednije atomizere jer ima opciju da se na mod srafe svi atomizeri sa 510 navojem.

Ja cubis grejace i fabricki tank vise ne koristim ali mod radi odlicno.Baterija je integrisana sto je za pocetnike dobra stvar jer ne moras da kupujes posebno baetrije i externi punjac.

Po mom iskustvu ti cubis grejaci i jesu i nisu za pocetnike.

Oni lepo rade, traju prilicno dugo,daju lepu aromu ali samo ako ih ne ""cackas" puno..Stavis jedan grejac i koristis jednu ili dve tecnosti i grejaci nece praviti probleme.

Ali ako cesto menjas i isprobavas grejace (ima ih ukupno 5 vrsta) i menjas tecnosti znaju da grgolje i pljuckaju vrelu na pocetku posle zamene.

To se desava ili kada je grejac nov dok se ne natopi kao i na zameni koristenih grejaca i za par minuta prodje i grejac nastavi da radi dobro ali je to nesto sto pocetnika koji ne zna sta se desava moze lako da odvrati od e cigareta
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2017, 16:01   #9
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Smok Alien + OBS Engine Nano, Subtank mini
Pohvala: 68
Pohvaljen: 165
Nivo reputacije: 46
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

A zasto ne pogledas i Subtank mini, samo sto najbolje je da grejace za njega porucujes od preko, msm jeftinije je nego kod nas, ima i grejac za m2l i grejac za d2l a ide i rba uz njega ako hoces sam da motas grejace.
likvidator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2017, 19:34   #10
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

@Danone vec sam se odlucio za mod , iskreno svasta sam pogledao, u jednom trenutku cak i tvoju preporuku ali mi se nije nesto dopala.
@likvidator eksta izgleda, sacu da chekiram neki review, posto ne uzimam 2x cubis mozda on uleti u pricu pa da mogu polako bez zurbe da udjem u rba pricu
hvala na preporukama! o/
Staro 27-08-2017, 20:04   #11
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 55
Pohvaljen: 74
Nivo reputacije: 16
Danone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svima

pogledaj i toptank mini..to je unapredjena (ili bar novija) verzija subtanka..subtank mini se valjda vise i ne proizvodi ali verujem da se može naći po prodavnicama
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2017, 20:39   #12
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

Joj i ovaj mi se svidja, osecam se kao dete u prodavnici igracaka XD samo sto je problem na ovom sajtu ne mogu da nadjem nista preko 0.5ohm od grejaca za njega , da imam za zamenu kad rikne.

Skapirao sam da su 0.15-0.5ohm grejaci svi za d2l a recimo 1.2ohm ili 1.5ohm za m2l. Ispravite me ako gresim.

A sto se tice rba nastavaka tu zavisi od zice tako da tu mogu da se igram sam, al ko sto rekoh za pocetak nesto gotovo
Staro 27-08-2017, 20:56   #13
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Smok Alien + OBS Engine Nano, Subtank mini
Pohvala: 68
Pohvaljen: 165
Nivo reputacije: 46
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Toptank ne bih ti preporucio posto ume da curne kada se dopunjava, zato gledaj bolje subtank mini posto sam oba koristio i subtank mi se pokazao bolje.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
likvidator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:01 sati.