Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-07-2017, 15:11   #106
maax
Iskusan član

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 76
Pohvaljen: 74
Nivo reputacije: 26
maax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svimamaax je poznat svima
Uobičajeno Re: Smara li Vas nekada vaping

Vaping - NE , ali me smaraju pusaci i filozofi sa pricama o otrovima , hemikalijama i kako je stetnije od obicnih cigareta
maax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2017, 17:42   #107
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 444
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 94
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Smara me vaping trenutno, i to mnogo. Primarne su mi 2 ruze, ne vuce me da trazim dalje neku bolju opremu, uzeo bih mozda doggy style samo zbog tezine i velicine, jer ruza nasrafljena na ipower je vec teska i glomazna stvar. Uzeo bih ali mi se ne daju pare. Kaje me odbijaju zbog punjenja i zbog toga sto ne moze da se nadje dobar klon ( po postovima sa foruma) i sto mislim da ne moze ( konstrukcijski ) da daju bolju aromu ( nemojte da me bijete). D2l sam probao i stize mi Ijoy combo rta 2 (nagradna igra hg) ali se ne pronalazim u tome osim eto cisto da bih zadivio nekog neparioca neki put ili kuci da se izivim. To ne bi mogao i ne zelim da koristim na nekom javnom mestu.
Ne zelim da pocinjem sa cigara opet jer je to stvarno ruzna proslost, a elektronsku vucem cisto da bi zadovoljio nikotinsku krizu. Menjam minimum 2 dobre arome dnevno (zato i imam dve ruze) ali me opet smara. Nije kao pre kad sam jedva cekao da se docepam elektronike. Mozda je zbog vrucina, mozda ce da bude bolje kad zaladni, ne znam.
Eto, hteo sam cisto nekom da se izjadam.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2017, 17:52   #108
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 273
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 88
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

meni cak bolje leti a i uvek nesto cackam oko atija pa ne.mada ima atija koji mi vise leze zimi,a neki leti.meni su kf mejnstrim.mora da probas moju modifikovano kloniranu kfl pa tek da onda kazes da konstrukciski-tehnicki ne moze da da bolju aromu.i klon je jedno a kopija ili ti replica sasvim drugo
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2017, 18:57   #109
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 883
Pohvaljen: 438
Nivo reputacije: 119
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Ja sam se pre par godina nasao sto se tice opreme i aroma tako da mi odavno nije smor,jednom nedeljno (recimo) odradim sta moram i to je to. Pocetni entuzijazam (prva godina otprilike) je odavno splasnuo,tipa isprobavanje setupova,opreme,aroma i slicne za***ancije i mnogo mi je lakse i lepse sad.

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2017, 20:25   #110
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 663
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

ja zategao afc na ego one v2 do kraja sto mi bas odgovara tako da mi je to kao neka impresija i zabavniji vejp jedna briga manje jurio sam ati i arome sad samo arome...izgleda
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:56 sati.