Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-12-2016, 17:26   #16
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 233
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 68
Don Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Da li je neko pokusavao da batali parenje?!

Ja sam bio bolestan jedno nedelju dana i nisam pario uopste, posle toga kad sam ozdravio hteo da nastavim tako, da batalim parenje, uzimao po dim, dva tu i tamo i vratio se bukvalno samo zato sto sam relativno skoro kupio sx minija pa da ne bude da sam davao tolko para bez veze, a nije mi se davalo da ga pustam u oglase bio sam blizu, kapiram da bi bilo lako u jednom trenutku ako bi stvarno odlucio a to i jeste jedan od ciljeva. Sad sam skroz u fazi da me mrzi i vatu da promenim a kamoli da mixujem nove tecnosti neke, samo odradjujem posao sto se kaze
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 17:50   #17
bobijanac
Iskusan član

bobijanac's avatar

Registrovan: May 2015
Pohvala: 55
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 18
bobijanac je na dobrom putubobijanac je na dobrom putubobijanac je na dobrom putu

Probao....20 sati bez parenja i ni sekunde vise,ne skidam se s'pare!!!

Послато са LG-D331 уз помоћ Тапатока
bobijanac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 17:57   #18
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 762
Pohvaljen: 328
Nivo reputacije: 60
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Da budem realna,kad je u pitanju klasično zvocanje "nemoj da pušiš" (pošto jelte neke boli uvo da li je ovo pušenje ili ne i nema svrhe da objašnjavaš), onda u meni proradi i taj neki inat pa onda mi ni ne pada na pamet da bataljujem

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 18:02   #19
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Mora od neceg da se umre

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 18:31   #20
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,193
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 169
nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

uzivam kao sto nikad nisam u cigarama....cemu prestajanje???

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 18:46   #21
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 46
Pohvala: 109
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 41
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Neznam kako to da objasnim.
Sa jedne strane srecan sam sto sam se izvukao iz kandzi jedne lose navike a sa druge..Nisam glup, znam da
upao u neke druge. Svasta moze da se kaze za ecig ali su "djavolski" interesantne. Toliko toga ima:
Svaki ati ima neku svoju skrivenu snagu i manu. Osecam se ko Forest Gump: "Nov ati je kao cokoladna bombonica, nikad neznas sta ces da dobijes, dok ne odvijes celofan".
Pa onda razna podesavanja na modu, pa grejaci, driptipovi i sve te sarene igracke; alat, vagica, flasice, baze, arome, mixevi, osecam se u isto vreme i kao decak i kao devojcica, zanimajuci se svim tim zezalicama.

Svi u okolini su poceli cudno da me gledaju, dok o tome pricam. Nesto razmisljam, mozda je ova stvar otisla predaleko.

Sto sam kao mali dosao u grad...
morao sam samom sebi dati nadimak..
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 19:07   #22
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Stvar jeste, ali ti ne moras da ides previse daleko.
maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 22:57   #23
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 317
Pohvaljen: 1,340
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

@Dzonibu, pokušaj da se suzdržiš od kupovine svega novog od modova i atomizera, razmišljaj logično da je tržište vape opreme u zadnjih par godina toliko uznapredovalo da je to sve postalo manje-više isti vrag sa varijacijama na istu temu. Pogotovo što se tiče modova... većina danas dobro obavlja posao i izgleda da je najvidljivija razlika jedino u dizajnu, u nijansama razlike u čipovima, wattima (koji će ti bog npr. 200W?!), materijalima i većinom solidnoj do odličnoj kvaliteti izrade dotičnog pod uvjetom da se ne kupuje klon od klonovog klona. Ne daj da te zavaraju riječi slatkoriječivih recenzenata, da te hipnotiziraju webshop reklame svjetlećih i blještećih modova i attyja koji sa ekrana "vrište": "Kupi meee!!", a ti, onako s očima velikim k'o punjene paprike (od pozitivnog "šoka" zbog povoljne cijene), osmjehom i blagim preznojavanjem od uzbuđenja samo " Klik... Klik.... Kliklik..." i tako nekoliko puta dok narudžba ne dosegne malo ispod limita za carinsko dranje kože... I tako nakon nekog, uglavnom kratkog vremena ponovo. Prvo se nije pošteno ni "o'ladilo", a već se prati tracking neke desete narudžbe. Začarani krug.
Ja bi, da sam na tvom mistu i kad bi me već toliko brinula ovisnost, dooobro odvagnuo i uzeo najbolje (i najprihvatljivije) od svega u vape svijetu... par provjerenih i kvalitetnih modova (nipošto s integriranim baterijama) i tako isto nekoliko provjerenih i kvalitetnih RBA i tu bih stao. Fokusirao bih se na baze i arome (a ni tu da se pretjeruje) i doviđenja...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 23:06   #24
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,081
Pohvaljen: 6,325
Nivo reputacije: 933
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od shomy_ksh Vidi poruku
Da li cu bataliti? pa ako ovih par hiljada na mesecnom nivou bude veliko opterecenje za budzet u porodici onda ce se najverovatnije naci dodatni posao da bar obezbedi budzet za ecig
Kako par hiljada, Shomy? Nekad prodju 3-4 meseca da nista od opreme ne kupim, poparim 240ml i to me kosta ispod 500din mesecno.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 23:10   #25
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 317
Pohvaljen: 1,340
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

@Vapoholic, Shomy_ksh je izgleda veći shopingholic.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 23:50   #26
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 109
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 41
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Goran_M. Vidi poruku
@Dzonibu, pokušaj da se suzdržiš od kupovine svega novog od modova i atomizera, razmišljaj logično da je tržište vape opreme u zadnjih par godina toliko uznapredovalo da je to sve postalo manje-više isti vrag sa varijacijama na istu temu. Pogotovo što se tiče modova... većina danas dobro obavlja posao i izgleda da je najvidljivija razlika jedino u dizajnu, u nijansama razlike u čipovima, wattima (koji će ti bog npr. 200W?!)
Stvarno nisam kupoholicar, bar ne sto se tice hardvera, imam tri atija dva moda i driper,
trudim se da ne preterujem. Kada vidim sta sve kolege imaju ponekad se postidim. Ako nesto i dokupim, cim probam par dana, ako mi se ne svidi, odmah ide na dobos. Sto se tice moda od 200w, ne treba mi zbog snage nego zbog kapaciteta baterije i oseti se razlika kada se driper potera na 60w sa RX200 ili sa VTC minija.

Citat:
Originalna poruka od Goran_M. Vidi poruku
Ja bi, da sam na tvom mistu i kad bi me već toliko brinula ovisnost, dooobro odvagnuo i uzeo najbolje (i najprihvatljivije) od svega u vape svijetu... par provjerenih i kvalitetnih modova (nipošto s integriranim baterijama) i tako isto nekoliko provjerenih i kvalitetnih RBA i tu bih stao. Fokusirao bih se na baze i arome (a ni tu da se pretjeruje) i doviđenja...
I ja tako razmisljam imam, nekih 40-ak aroma i jos 20-ak u putu. Imam 10 favorita, recepte koje hocu da isprobam. Neke sam vec uvrstio u favorite a neke moram jos da doterujem. Tecnosti su posebna prica i tu sam nekako poceo da zastranjujem, imam osecaj da je tu tajna ultimativnog vape dozivljaja, gomila je stvari za isprobavanje..ali da ne odem u off.

Na kraju nije mi finansiski momenat presudan. Samo pokusavam da se izmaknem u stranu i sagledam to sa stanovista "normanog" coveka. Sem cigareta, nikada nisam bio zavisnik niti cu, ta me vrsta poroka izrazito nervira. Crta negde mora da se povuce pa eto razmisjam naglas u ime svih nas.

Sto sam kao mali dosao u grad...
morao sam samom sebi dati nadimak..
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 23:53   #27
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Zato se ja zadzao samo na mehaniku i m2l,jedino nemesisu u oglasima ne mogu da odolim pa mi sutra stize 5-ti komad i ne mogu da docekam,a nemam dodatni ati da stavim na njega,a ipak sam uzbudjen,zamislite da predjem na kutije i d2l pa gde bi tu bilo kraja,kad sam toliko alav

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 06:54   #28
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,135
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 152
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Neću da ostavim! Jbt, sve sam ostavio. Sad ću svemu da se vratim.....osim cigarama!
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 07:35   #29
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 410
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 111
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Meni je to konačan cilj, do koga ću, kako trenutno stvari stoje malo teže stići
Jednostavno, previše mi se ovo sviđa, posebno od momenta kada sam se oslobodio mitova i zabluda koji prate ovaj hobi.
Međutim, znajući svoju sklonost ka preterivanju kada mi se nešto sviđa, ograničio sam sebe u mnogim aspektima korišćenja i za sada mi to dobro ide.
Sledeće je smanjivanje potrošnje tečnosti i ako i u tome uspem, onda će verovatno doći i taj finalni korak.
Ako ne uspem, pa ništa, svako mora da ima neki porok.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-09-2017, 21:59   #30
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 94
Nivo reputacije: 54
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima

pokusao u nestasici diy, zapalio preko k***** jednu analognu, vrtelo mi se u glavi, bljakstina iz usta....
Onda lepo kupio diy i uzivancija.;
Pozzz

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:43 sati.