Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-09-2017, 23:07   #826
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kayfun Lite Plus clon

Kao što je rekao Vapoholičar, 28ga/0,32mm, awesome namotaja oko 2.5 oma. Idealan setup za spojene namotaje. Ako su razdvojeni ide krug manje. Trenutno mi je u njemu Kapka Bad JuJu sa 70% VG i radi bez zagorakisa i mutirane arome, pa i na chain vape. Jedino je potrebno pogoditi količinu vate kroz grejač, ali čak i tu trpi sitne pogreške. Idealno je da prođe sa minimalnim otporom u odnosu na grejač, par puta napred - nazad, odseći kao što je kod dragona na slici, prajmovati i posle par minuta uživati u pari.

Btw, ja sam uvek kajfune punio do daske, dakle ni balončić da ne ostane nepopunjen, i nikada mi nije procurio. Jedino kada je piškio je kada se izdeformisala gumica kroz koju prolazi čunak na top cap-u.

Mož' bit' da sam staromodan, ali i dalje mi je top atomizer kada se uzme u obzir održavanje, aroma, lakoća setupa i potrošnja.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2017, 23:13   #827
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,369
Pohvaljen: 6,669
Nivo reputacije: 981
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2017, 23:37   #828
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2017, 23:42   #829
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Nije kaya savršena, hoće da propiški kad se poremeti vakuum prilikom punjenja odozgo, koga mrzi na šrafić, ali odnos performanse/smaranje 10:1.

Staro 13-09-2017, 23:51   #830
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 275
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 88
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Koji su ovi,nešto iz 80 tih?
Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od vukpavlovic74 Vidi poruku
Verujem da znaš šta pričaš, al to mi nikad ne bi palo na pamet...za tvoj set up steam engine kaže 17 W i 5 V...uvek tako motaš? I na 11 W milina?
@Vapoholic
Uvek tako, ova žica, 8 namotaja oko ove burgije.

I evo podataka:

Evo koliko pare na 11W, 50/50 pg/vg, M2L, 5mg nic:

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2017, 00:07   #831
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Brate, piše na singlici, 1969.

Staro 14-09-2017, 02:58   #832
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 275
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 88
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

Jbg malo sam čorav, godine,1976

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2017, 07:34   #833
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 158
Pohvaljen: 194
Nivo reputacije: 49
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Jedini razlog zašto sam ja počeo da koristim KFL, je što sa 0,22-0,25 mm kantalom mogu da ga ganjam već na 6-8W, pa kontam da je tako zdravije. Na 11-12 W UTA2, Avocado a odnedavno I Skyline su mi daleko bolji.
Ovo je sve naravno krajnje subjektivno...
vukpavlovic74 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-09-2017, 07:55   #834
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,395
Pohvaljen: 2,184
Nivo reputacije: 388
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Kajce zagori jedino kad je lose postavljena vata i kad nestane tecnosti.
Procuri isto kad je lose postavljena vata ili se vuce jace nego sto treba pa povuce vise tecnosti nego sto grejac moze da iskoristi.

Najbitnije je da se setup uradi tako da moze da ima dobro natapanje (u zavisnosti od tecnosti) i da se setup-u da onoliko snage koliko je potrebno za takvo natapanje.

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2017, 10:32   #835
Kinkel
Banned

Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Bio je kul tip, a onda je dobio kaju ..
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2017, 14:12   #836
Novak
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 182
Pohvaljen: 50
Nivo reputacije: 23
Novak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putu

Ne znam ljud,imao sam pet razlicitih baza.Duboki,siroki,plitki kanali,srafic ispod sa strane,bez srafica.Ja nikada nisam imao problem sa zagorakisom na kayi.Sto nije bio slucaj sa svim onim atyjima sa LC sistemom.Kayfun je za mene nesto najbolje u M2l-gu i sve ovo sto izadje kao to je smesno.Ali to je u mom slucaju.
Kad pravim setup jedino sto ne radim je da posle natapanja vate ja je tapkam i ne sabijam dodatno u komori.Mislim da se tim sabijanjem ona onako zgusne i da to pravi problem u natapanju.Najvise volim 0.25 kantal na 2mm burgiju 9w.

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-09-2017, 14:18   #837
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Dobro, i Rose i Taifun su kolegama odlični, zavisi od preferenci. Svi da uživamo i da budemo zdraviji, sad ko sa kojim atomizerom - od volje!

Staro 15-09-2017, 10:09   #838
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 158
Pohvaljen: 194
Nivo reputacije: 49
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Stigao mi KFL, sastavljen iz delova (5 pawns baza, plastični tank...), sa FT-a...prvi put mi se desilo da umesto arome osećam ukus vate (japanska nije cik-cak)...čitao sam da se ljudima to dešava al ja sam probao jedno 50 atomizera i nikad mi se ništa slično nije desilo...ne verujem da tu može mnogo da se pomogne al možda neko ima dobar savet...
vukpavlovic74 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 10:18   #839
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ili one nove fensi vate ili lobotomija 😊 ja na kajama osećam vatu mnogo jače nego na npr driperima...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 10:21   #840
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 274
Pohvaljen: 333
Nivo reputacije: 56
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Meni se to dešava sa svim vatama i na RDA i na Tronu. Nema baš nekog saveta kako i šta sa time, ali uglavnom neko univerzalno rešenje je da:

-Opereš ruke itekako dobro pre stavljanja vate
-Ne diraš coil uopšte sa prstima, nakon dry burnovanja
-Dobro natopiš vatu i sklopiš atty sa napunjenim tankom i ostaviš da stoji 15-30 minuta
- I nakon mililitar možda manje bude ti bolje.

Ja tako radim na svim atomizerima i tako uglavnom rešavam problem.
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:47 sati.