Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-01-2015, 11:56   #16
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Re: KangerTech Subtank Mini

Nadao sam se da ce moci RBA glava od minija u standradni subtank, po busardu ne moze, a bolje je uradjena nova RBA glava. Mozda izbace i mini RBA glavu za maxi subtank....

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2015, 13:18   #17
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Pohvala: 2,889
Pohvaljen: 8,444
Nivo reputacije: 1153
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Verovatno moze da se skrati cev, ali onda otpada koriscenje stock glava. Doduse, zasto bi uopste koristio te glave? Intervencija ima smisla samo ako zelis da zadrzis tank za sebe.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2015, 13:23   #18
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Meni se maksi vise svidja nego mini, planiram da ga zadrzim, njega i Lemo ne prodajem ni pod razno . Cini mi se da mini ima neki zlj_eb samo za rba glavu jer i konekcija od glave dublje upadne, pa je pitanje ako se skrati cev da li bi radile OCC glave. Treba videti uzivo...
OCC glave kidaju, tako da nije preveliki problem.

Subtank mini

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Staro 20-01-2015, 13:46   #19
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,457
Pohvaljen: 1,617
Nivo reputacije: 310
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Ja se razmisljam da razbusim RBA top cap, nema mesta za cevku da udje, brinu me rupe na RBA glavi dole na + srafu, dal su dovoljno siroke Nekako mi jednostavnije zvuci da kupim sub mini.

Meni se nesto i ne dopada nova RBA glava, jeste lakse za setup al je takodje znacajno manji deck.

Ehh kad bi samo izasla RBA glava za '' maxi '' s vazduhom od OCC i da moze na OCC capu :(
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2015, 12:15   #20
peppa
Moder

peppa's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,563
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 66
peppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosi

Stigao na FT za 33.34$
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1/10004861/2106401-authentic-kangertech-subtank-mini-clearomizer
i nano varijanta za 25.98$
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1/10004861/2106400-authentic-kangertech-subtank-nano-clearomizer
peppa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-01-2015, 13:45   #21
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 65
Pohvaljen: 163
Nivo reputacije: 47
Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi

Jel problem nekom da mi malo pojasni moze li se nano sub koristiti na e-vic 18350? Odnosno, koje bi bile mane ako bi moglo?
Prelep mi je ali nisam siguran da bi ga e-vic mogao upogoniti kako treba!
Hvala

Staro 23-01-2015, 14:27   #22
zogu
Moder

zogu's avatar

Ne moze. Evic ne radi na tako niskim otporima, a cak i da radi nisam uspevao da ga upogonim kako treba ispod 15W.

Subtank mini

Zahvalili :
Staro 24-01-2015, 07:50   #23
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Glavni problem E-Vica je, da je to sa kontolama nabudjena Ego baterija sa max 2,5A. I da ima mogučnost sub-ohma, bilo bi to kilavo vapanje.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2015, 08:05   #24
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Nece kajfun da gura kako treba a ne Sub tank +
otpor nemoze ispod 1.3 ili 1.4 oma a glave za Sub tank su 0.5 i 1.2 oma pa ca i kad bi RBA dek napravio s osrednjim otporom od 1.8oma dobio bi zaushke verovatno na ..tricavih 11 wat,,i!
Shta mislish shto svi uzimaju box modove - zbog vece vataze ,manjih otpora na kojima rade ,ne mislish da ih kupuju zbog lepote ??
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2015, 09:49   #25
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 543
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Ovde bih mogao da citiram gorkog :
"Nije eVic kriv sto je neumerenost jedna od glavnih boljki kod vecine ljudi..."

Koristim eVic i KFL+ već više od godinu dana i zamislite ništa mu ne fali,čak šta više u ovoj komb radi i više nego dobro na 8-9W.

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2015, 11:02   #26
zogu
Moder

zogu's avatar

Veso molim te obrisi off o evicu i neumerenosti

Subtank mini

Staro 24-01-2015, 12:39   #27
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi

Uz subtank nano ne dolazi RBA vec samo OCC glave. Mislio sam na one glave od 1,2 oma jer sam pretpostavljao da na 0,5 nece moci.
E-vic mi je radio na 1,5 oma pa sam zato pitao. A prvenstveno jer mi je subtank estetski, a po mom skromnom misljenju doveden do savrsenstva.
OK. Znaci nista od toga.
Ipak mi ne gine izgleda kupovina P3

Staro 24-01-2015, 12:58   #28
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,457
Pohvaljen: 1,617
Nivo reputacije: 310
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Ni p3 Nmz da gura Subtank tojest moze 1.2 oma glavu i RBA.
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2015, 13:05   #29
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Pa bas o toj glavi i pricam. 1,2 oma

Staro 26-01-2015, 20:44   #30
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 269
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Jel nasao neko na FT u ponudi ove crvene oringove u nekoj drugoj boji ? I da li to uopste moze da se menja i da li mozda odgovara sa neceg drugog ? I link naravno ako moze ... jeste lep ... ali mi se nikako ne uklapa u ''umjetnicki dojam'' za ono sto eventualno planiram

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:10 sati.