Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red
Zaboravljena šifra? Registracija

Totally Red ecigara.rs

Totally Red

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-12-2015, 15:09   #16
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Review of eCig Hellas liquids

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Stigle pre pola sata, hvala Dalibore!

Podpitanje pre probe:

0.3% nic Mama's Best serija si napisao da je 70VG/30PG.

0.6% nic Pink Friday da li je u istom odnosu PG/VG?

Takodje, Hellas Str8 je 0.3% nic pa posto nije iz Mama's Best serije da li je da je i on 70VG/30PG?

Mama je odnos 70/30 VG/PG

Helas str8 i Old Harbor je odnosa 60/40 PG/VG
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2015, 15:11   #17
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 510
Pohvaljen: 1,007
Nivo reputacije: 174
Vule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputaciju

Dobro sam procenio onda
Vule je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 16:13   #18
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 81
Nivo reputacije: 28
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Kayfun 3.1
Kantal 3mm motan preko plavog šrafcigera spojeno, 1,2Ω. Koh gen do pamuk. M2L
12W eVic VTC mini

Tangelo Dream

Miris iz bočice je za mene čista desetka. Dominira neki bubblegum sa slabom notom anisa.
Međutim, oduševljenje nije dugo trajalo, pošto se vejp dosta razlikuje od mirisa iz bočice. Naime, ja preferiram slatke arome, a bubblegum je pri vrhu moje liste, a pri vejpu ovde skoro da se ne oseća bubblegum.

U ovoj tečnosti dominiraju mandarina i anis. Ni traga od ostalih citrusa i banane. Ima ovde još nešto, nešto što me podseća na bubblegum, ali jako slabo. Moguće da taj šmek potiče od banane u kombinaciji sa ostalim aromama, ali ja bananu ne osećam.

Mandarina je tu u velikom procentu, ovo sa sigurnošću tvrdim, pošto sam se baš mnogo igrao sa ovom aromom. Čista aroma mandarine iz bočice miriše na mandarinu, ali koj god miks da sam probao dobijam ovaj šmek.

Druga dominantna aroma je anis. Pošto je meni sve to jako slično, mogu da nazovem i Ouzo, liquorice, a neko ko nije probao ove arome onda bronhi bonbone.

Sa sigurnošću mogu još da tvrdim da ima i neki zaslađivač.

Ostalo ne mogu da odredim, ali me jako asocira na bubblegum.

Malo je nezahvalno da ocenjujem ovu tečnost pošto sam imao bar deset popušaja (neuspelih pokušaja) sa mandarinom u miksevima, pa sam se zasitio nje.

Što se mene tiče, sigurno je ne bih kupio, ali npr. moja žena kaže da je ovo jedna od najboljih tečnosti koje je probala. Ono što je sigurno da ništa slično nema na našem tržištu.

Definitivno treba probati ovo i moja preporuka za sve koji vole slatke tečnosti.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2015, 16:14   #19
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,373
Pohvaljen: 6,682
Nivo reputacije: 982
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Cinnamon Cookie

Lepa izbalansirana tecnost za lung inhale. Prijatan ukus cimeta sa kremastom pozadinom. VG/PG odnos taman!

Setup: Tobh V2 RDA, dual coil kanthal 0.4mm, 0.32 ohma na 45W.

Evo kolicina pare:

O kvalitetu bocica i pipete vec je sve receno, cista 10ka!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 17:20   #20
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 125
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Prvo da se zahvalim Daliboru na poklonu.
Sto napisa Sirius Sem, zao mi da ih nacnem .
Bocice sa pipetama odaju kvalitetno pakovanje tecnosti. Ambalaza je za cistu desetku.
Test na Mini protank 2. Kantal 0.20 i 1.8ohma.
Tangelo Dream
Dobar odnos Pg/Vg. Oseti se Th u grlu a opet dosta dima.
Na samom pocetku vratilo me unazad. Poznat ukus ali nikako da ga definisem. Mesana vocna aroma sa necim davno probanim. Ouzo. Meni, osnova cini Ouzo. Jak TH, dosta dima i prijatan miris. Banana je u drugom planu. Ostali citrusi blagi, maltene neprimetni.
Aroma koja nije za celodnevno parenje ali mislim da bi dobro dosla za povremeno razbijanje nekih ustaljenih tecnosti.
Ocena : 9/10
Nastavak sledi
Priložene Slike
File Type: jpg e - cig 6 kom.jpg (124.6 KB, 226 pregleda)
nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 17:54   #21
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,650
Nivo reputacije: 894
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Pošto smo saznali da je odnos 70:30 u koristis VG-a, hoću samo da dodam da u tečnostima ima puno vode (usudio bih da se da kažem oko 15%) što tečnost čini prilično retkom. S jedne strane to je dobro (manje će da se lepi za prozore ) i očekivano pošto vidim (ako ni zbog čega drugog, onda zbog ponuđenih jačina nikotina) da su target kupci i ljudi sa "normalnom" opremom koja slabije natapa; a s druge strane, TH je mnogo slab i sama para za 70% VG previše retka.

Tangelo Dream
Čitam komentare kolega i ne znam šta da kažem. Ouzo kao i bilo šta drugo od alkohola ne pijem pa ne znam da li se oseća, anis ne znam kog je ukusa, bananu možda osetim u tragovima kad odvrnem dripper na preko 30W, za mandarinu ista priča.
Ono što je sigurno, tu su žvake i dunja/dinja. Ukus tečnosti me najviše asocira na Hladišu (ko se seća tog sladoleda). Dakle žvake sa ukusom dunje/dinje. Nisam previše oduševljen.

Cinnamon Cookie
Iako nisam probao čist cinnamon od Hellasa, rekao bih da je ovo odlično izbalansiran upravo cimet sa biskvitom. Prilično sam zadovoljan ovom tečnošću.

Eden' Garden

Vrlo blaga kremasta tečnost. Nije blag kremasti deo, već malina u njemu. Krem šmek je izražen i, ko voli krem u aromama/tečnostima, prilično dobar. Limun koji pominju kolege, kao i opis sa sajta nešto i ne osećam. Da nisam pročitao mogao bih da kažem da ta mini nota kiselosti dolazi od maline.
Nije loše, ali voleo bih da ima malo više maline.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2015, 20:23   #22
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Old Harbor

Stigla mi je tecnost na 0.6% pa sam evo pri kraju jednog tanka kayfuna Lite V2, 1.20 ohma, 13W.

Sasvim pristojna duvanska aroma, nenapadna i kome se svidi moze ceo dan da se pari. Primetno mi je odsustvo uobicajenih slatkastih podnota. Suv duvan, po mojim receptorima. Imam istoimenu Hellasovu aromu, nema neke razlike u ukusu u DIY varijanti.

Staro 17-12-2015, 20:38   #23
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,474
Pohvaljen: 1,503
Nivo reputacije: 285
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Old Harbor

Osećam samo ukus jakog duvana koji mi nimalo ne prija. Ima užasno jak TH na 0.6mg. Meni ima jako slatkast ukus i nikako za ceo dan. Možda bik je mogao mixati sa nekom voćkom da joj ublažim jak cigarski šmek.

Ocena 1 do 10 tek 4.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 20:41   #24
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 482
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 206
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Cinnemon cookie

Одлична кремаста течност са избалансираним укусом цимета и бисквита/патишпања.
Лично ми јако одговара.
8/10

Hellas Str8

Лагана дуванска течност са укусом у позадини неког алкохолног пића, типа ципуро.
Није ме у потпуности одушевила.
6/10

Old Harbor

Одлична, сува дуванска течност. Могао бих да је користим на дневном нивоу.

9/10

Sent from my PSP5550DUO using Tapatalk
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 22:03   #25
nikitref
Iskusan član

nikitref's avatar

Godine: 37
Pohvala: 283
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 41
nikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosi

Sve pohvale za Dalibora na NG poklonu. Probao sam sinoć sve tečnosti ali sam danas ceo dan pario dve. Tangelo Dream i Cinnamon Cookie.
Tangelo Dream
UTA 1.20 ohma na 13W
Za mene previše izražena aroma mandarine i anisa. Nekako mi taj herbalno kiselkasti ukus na početku nikako nije prijao. Bio sam na poslu i pomislio ko će sad da pere tank i da sipa B&H. Koliko mi je bila jaka aroma mislio sam da ovde mora sve da se pere. Nastavih ja tako da parim i posle jedno dva sata receptori su oguglali na jačinu arome i počeli malo da uživaju. Anis je počeo da mi prija ali taj citrus mi je i dalje smeta ali manje nego na početku. Meni bi tečnost bila dosta bolja da ima Dinje, koju sam posle valjda iz tripa i počeo da osećam negde u daljini.
Sve u svemu nije za celodnevni vape ali dobro prodrma i zamirise lepo prostoriju.

Cinnamon Cookie
Subtank Mini 1.40 ohma

Pario sam ga uporedno sa Tangelo Dream i nisam mogao da osetim aromu cimeta. Osećao sam samo neku kremastu paru, cimet veoma slab. E onda sam rešio da malo zadimim prostoriju i ubacio RBA 0.5 ohma otvorio vazduh i povukao direktno u pluća. Tu sam nabacio kez jer sam osetio i krem i cimet i kolačiće... E sad bi ja onu mandarinu iz Tangelo prebacio ovde i mislim da bi mi bila tečnost za 10. Ovako jaka 8 za D2L a slaba 6 za M2L.

Using Tapatalk
nikitref nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 22:29   #26
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Tangelo Dream

Anis, mandarina ili tako nesto kiselkasto. Meni je za neku povremenu promenu osvezavajuce, no ni Uzo/Mastika i sl. mi ne prijaju. Lepsa polovina je rekla "Auuuu... sto je lepo..." Dakle, ona ce da popari...

Isti setup za 3mg nic, TOBH RDA 0.32 ohma na 45W.

@Betrayer

U odnosu na moje 75/25, ove 70/30 tecnosti jesu zaista redje, slazem se; po kapljanju i brzini upijanja vate drippera se vidi. Na oko para mi je redja tek kad krene da se razilazi. Onaj prvi "izduv" je gust.

Staro 17-12-2015, 23:11   #27
_Vlad_
Iskusan član

_Vlad_'s avatar

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 88
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 30
_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od nikitref Vidi poruku

Cinnamon Cookie
Subtank Mini 1.40 ohma

Pario sam ga uporedno sa Tangelo Dream i nisam mogao da osetim aromu cimeta. Osećao sam samo neku kremastu paru, cimet veoma slab. E onda sam rešio da malo zadimim prostoriju i ubacio RBA 0.5 ohma otvorio vazduh i povukao direktno u pluća. Tu sam nabacio kez jer sam osetio i krem i cimet i kolačiće... E sad bi ja onu mandarinu iz Tangelo prebacio ovde i mislim da bi mi bila tečnost za 10. Ovako jaka 8 za D2L a slaba 6 za M2L.
Isti slucaj!
Taifun na 18-19w krem, cimet jedva osecam.
Medjutim, na 23-25w sve se oseti.

_Vlad_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2015, 00:13   #28
banema
Veteran

banema's avatar

E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 170
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Cinnamon Cookie:
Odlicna tecnost za all-day....nenapadan cimet u prvom planu i zapecena jaja-brasno-puter smek u pozadini.U pojedinim trenucima osecam cak i neku blagu dinju pri izduvu.
Tecnost me je kupila skroz i evo trosim vec treci tank na Ruzici.
TH je je malo slabiji ali sasvim dovoljan.Odnos PG-VGa mi odgovara jer sam i ja na tom odnosu.Interesantno je da iako stavljam 15% vode u svoj VG ova tecnost je jos redja od mojih 70/30 mixeva.Odusevilo me je to sto mi tih 30% PG-a uopste ne smeta(citaj-ne susi grlo) u ovoj tecnosti i tu se vidi kvalitet profi pravljenog liquida.

Tangelo Dream:
Mandarina ili u ovom slucaju tangerina koja je jedna vrsta mandarine poreklom iz Maroka u kobinaciji sa Anisom i/ili Ouzom ne mogu bas tacno da ocenim.
Intezivna i prenapadna u startu ali posle nekog vremena taj intenzitet arome dobija neki osvezavajuci karakter.
Na prvu loptu mi se nije uopste svidela ali kako je vreme odmicalo sve sam se cesce hvatao za mod sa dripcem......posle par sati tecnost mi se stvarno svidela i ako nisam neki ljubitelj vocnih aroma.
Odlicno dodje kao osvezenje i protiv teza u odnosu na duvansko-kremasto-lesnikaste arome koje pretezno parim.

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2015, 01:06   #29
roonda
Veteran

roonda's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 2,967
Pohvaljen: 3,862
Nivo reputacije: 549
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

@Katy vrati se, sve ti je oprošteno

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-12-2015, 01:25   #30
sstancic
Senior

sstancic's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 33
Pohvala: 1,946
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 129
sstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalu

Kao prvo, staklena bocica,pipeta.... nemam reci,profi.
O gustini tecnosti nemam sta da kazem,koji je odnos u kojoj tecnosti i koliki,vec je sve receno, a da su redje to jeste. Zbog manje kolicine pg-a slabiji mi je th u svih 5 koje sam probao,to se odmah oseti,sem old harbor-a koji sam samo pomirisao...

Tecnosti sam pario na Kayfun lite plus v2 (1,1-1,2 oma) i Subtank mini(1,2 oma), sve od 12w-16w.

Pink Friday-prvo sto sam osetio i na cega me je asociralo je orbit sa lubenicom, mada kasnije mi je sve licilo na grozdje neko slatko sa kremom nekim...sto se tice mirisa iz bocice isti je kao i ono sto se oseca dok se pari.

Tangelo Dream-jedno sta osecam je narandza,mozda zato sto sam koristio hellas-ovu narandzu pa me odmah asociralo na to, i sama tecnost je malo zamucena isto kao i kad miksam pomenutu hellas narandzu.... miris iz bocice: jeftine decije zvake.

Edens Garden-kao neki fil za vocnu tortu sa jako malo malina, a oseca se i nesto kremasto.... miris iz bocice: maline i krem.

Cinnamon Cookie-cimet, biskvit i krem. miris iz bocice:cimet i biskvit.

STR8- osecam mandarinu i "jos nesto"... sve u svemu svidja mi se tecnost. miris iz bocice: mandarina i neka blaga duvanska aroma.

Old Harbor-nisam ga pario iz razloga sto ne volim duvanske arome,jedina u kojoj sam se nasao je hellas esplendido. miris iz bocice: oho lepak

Celokupan zakljucak: ko voli vockaste,kremaste tecnosti od mene ima preporuku sto se tice ovih tecnosti, za ostalo("izbalansiranost tecnosti", cena, kvalitet) nije na meni da sudim,ili ti se svidja ili ne, "uzmi ili ostavi" kako bi rekao jedan svima nama dobro poznati clan ovog foruma...
sstancic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:36 sati.