Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-04-2016, 13:49   #1
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,176
Pohvaljen: 1,677
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Kanger Protank 4

Izasao naslednik legendarnih atomizera.Na njihovom sajtu stoji cena od 35,9$.
Punjenje i gore i sa strane.
5ml tecnosti.
Ima i Rba bazu i zamenske grejace.

PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-04-2016, 13:52   #2
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger Protank 4

Evolvirao u subtank.

Nema vise nista pametno da se proba...
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2016, 20:17   #3
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Saće kamiondžija da ga pokaže

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2016, 20:27   #4
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 182
Pohvaljen: 615
Nivo reputacije: 121
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

@PsyBoza
Pa gde baš u naslovu da pogrešiš?

Admin poruka
Boža omašio slovce, ispravljeno ;-) c

Ovo je... Mešavina svega poznatog, izgleda da ni Kanger više nema ideja pa su pokupili sve što su videli kod drugih tank-ova do sada. Šteta što nisu ubacili i punjenje od Smok-a, morao bih svaki put da izvlačim drvce za način punjenja. Naziv? Kakve ovo veze ima sa Protankom? Mislim da su kod Protanka 2 i Mini Protanka 2 trebali da stave tačku. I to debelu.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2016, 22:18   #5
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 912
Pohvaljen: 548
Nivo reputacije: 99
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Nema nikakvih dodirnih tacaka sa Protank-om. Istu bazu imam na Toptanku, na nju pase sve od subtanka mini. I fabricki grejaci su toptank, samo se razlikuje rba i meni se ne dopada kako je uradjena, ali mozda bih se predomislio kad bih probao. Punjenje nepotrebno komplikovano i mogli bi da se sete da zatvore dotok tecnosti pri punjenju. Lep tank! Voleo bih sigurno da ga imam sa rba od subtank-a a za dual cemo videti.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-04-2016, 07:12   #6
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Registrovan: Jun 2012
Godine: 42
E-cig: Kraftшerk
Pohvala: 791
Pohvaljen: 532
Nivo reputacije: 105
Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu

Smoriše s D2L klirovima. Mogli su bar ime Protank da ostave u M2L zoni.

koliko ušiju - toliko kanala
Zvukoljub nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-04-2016, 08:47   #7
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Otvorio sam temu samo iz postovanja prema kangeru i protank seriji.Ocigledno su svi zaboravili protank 2,3 i uzivanje na njemu. Ne verujem da ima nekoga u srbiji da ne koristi kanger .I mene su odlicno sluzili i jos uvek sluzi drugare i rodbinu.Tako se pricalo i za subtamk pa su ga na kraju svi imali.Bice ovo dobra i stabilna sprava za siroke narodne mase .Kanger ovde daje provereni proizvod za zazliku od ovih novih novopecenih brendova.A vidim da svi pa i ja cim izadje nesto novo sudim samo po tome dali su izmislili neki novitet i dali neko epohalno otkrice.Ne uziva se vise kao nekad a imamo sve vise opreme(to je vec za neku drugu temu)
Zahvalili :
Staro 29-04-2016, 09:24   #8
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,757
Pohvaljen: 861
Nivo reputacije: 180
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Koliko sam samo komada protank 2 razdelio,ali jedan je uvek tu,izmedju ruze i kaje

gojkov je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-04-2016, 11:03   #9
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 912
Pohvaljen: 548
Nivo reputacije: 99
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Ja volim subtank/toptank a ovo je isto znaci dobro. Moja zamerka je za toptank kada ga punim sa gornje strane bude dva-tri pufa srkanje dok ne sagori tecnost koja je krenula dole prilikom punjenja. I ovaj protank4 je lep tu nema zamerke kupicu ga kad bude prilika. Ali protank???

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2016, 15:53   #10
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Staro 21-05-2016, 11:38   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-05-2016, 13:44   #12
Hawana
Iskusan član

Hawana's avatar

Registrovan: Apr 2014
E-cig: Parim krseve sa foruma,izdanke pseudoelektronike:)
Pohvala: 148
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 40
Hawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosi

Mene ovo svakako zanima da pribavim posto se nikada nisam skinuo sa pt2 i pt3 , mnogima su zavrsili u fijokama i oglasima posle kajfuna i slicnih stvari ja sam im i pored toga ostao veran.

Sheena is a drip-tripper

Special thanks to Gomiletina
Be Well Like C-Hell
Hawana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-05-2016, 15:46   #13
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Mislim da pored ovakvog nacina punjenja nema ni potrebe za zatvaranjem totoka tecnosti na bazu!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-05-2016, 16:08   #14
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 436
Pohvaljen: 774
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Sta je ovo pbusardo nije ni izmerio tank???

Mnogo mi se svidja PT4. Na dva YT reviewa sam video da imaju probleme sa pozitivnim pinom na RBA Pro. Morace da se ceka V2. Kod subtanka su imali, ako se ne varam, tri revizije RBA glave. Mada planiram da ga koristim sa RBA Plus glavom za Subtank Mini. Imam i neke RBA za Subtank nano sa Fasttecha koji su manj pa staje 1ml tecnosti vise.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2016, 13:31   #15
V011
Banned

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 0
V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima

Meni se ne svidja, iritiraju me ovi debeli drip tip.
Akcenat na sub-om lung vaping sa nekom cisto opcijom koju reklamiraju kao MTL gde je verovatno 90C u ustima.
Nikada nisam nasao nov Subtank Nano silver kod nas verovatno bi ga uzeo a preko oglasa ne mogu da kupujem stvari koje postoje klonovi.
V011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:02 sati.