Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-09-2016, 03:03   #1
kojaalex
Senior

kojaalex's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
E-cig: vtc mini rx 2/3, griffin22, griffin25 top af
Pohvala: 235
Pohvaljen: 327
Nivo reputacije: 69
kojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosi
Uobičajeno Bajkeri

E sad, posto znam da vas ima na forumu imam jedno pitanjce. Planiram kupovinu nekog motorica pocetkom sl. Godine. E sad gledao sam zzr 250 cbr400rr zxr400 i zxr750 i neku cbr 600f. Sta bi ste mi preporucili od ovih. Zzr250 2003 cbr 400rr 1998 zxr750 1993. Nisam pocetnik, vozilo se pre sve i svasta ali sad imam prilike da uzmem nesto. Do 35kw

sent from my note 4

kojaalex nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2016, 11:19   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,713
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Bajkeri

Da odgovorim u duhu pita član koju bateriju i kliromizer da kupim a dobije odgovor Provari i Tajfun

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2016, 12:00   #3
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 446
Pohvaljen: 330
Nivo reputacije: 95
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Definitivno cbr 400 rr. Honda je i novija je i lepa je.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2016, 13:35   #4
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,021
Pohvaljen: 1,001
Nivo reputacije: 188
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

CBRrrr..
I sam vozim CBR doduse nesto malo jaca 1000rr 2007 ali svakako bih se odlucio za cbr sa ove tvoje liste.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2016, 17:36   #5
Popsy
Senior

Popsy's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 393
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 70
Popsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosi

Prvo da krenem sa mojim standardnim... koliko god da si vozio ako nisi odgledao, pogledaj obavezno (prevod je u CC)

drugo, imas par dobrih foruma gde mozes naci dosta informacija (BJBikers, Motomanijaci, UMS ...)

trece koliko si visok i težak... zvuci glupo ali neki motori izgledaju prelepo a kad sednes na njih vidis da ti ne odgovaraju

Kod:
http://cycle-ergo.com/
cetvrto vidim da osciliras ka R, F i naked motorima... (zato te neću trovati mojim izborom enduro motora) ali takodje razmisli o Banditu 400,600, GS500 ... takođe ako vidiš u oglasima da je motor iz Švajcarske najverovatnije mu je u saobraćajno unešen manji broj konja (limitatori za A2 koji su još tamo skinuti) tako da se može naći i veliki motor koji može sa A2 da se vozi... nadam se da sam bar malo pomogao...

Never underestimate the power of the dark side ...
Popsy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2016, 17:40   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,713
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Peto, direktni linkovi su zabranjeni
Šesto

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2016, 21:07   #7
kojaalex
Senior

kojaalex's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
E-cig: vtc mini rx 2/3, griffin22, griffin25 top af
Pohvala: 235
Pohvaljen: 327
Nivo reputacije: 69
kojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosi

Pa na bjbikers sam postavio iato ovako pitanje i nisam do sad dobio ni jedan odgovor. Ovo je jedan i jedini forum gde uvek ali uvek dobijem odgovor u naj kracem roku i od bas puno ljudi. Hvalaaaaaa svimaaa. I da naravno jos misljenja

sent from my note 4

---------- Post dodan 20-09-2016 u 21:36 ----------

A i znam kako koji motor izgleda i velicina. Znam i za motore sa vecom snagom iz svice ali je njima i cena veca tako da je i to jedan od faktora. Ja bi iskreno uzeo zzr 250 ali mi se jedino ne svidja jer ima dva cilindra i nema bas onaj mmmmm zvuk a ostali su 4 cilindra i imaju onaj sportski pravi zvuk. Naginjem iskljucivo prema sportskim motorima. To me interesuje tako da bandit i ostali nisu mi bas... jbg znam da su to stvarno dobri i da ima izuzetno dobrih motora u naked klasi ali... nije.mi to to

sent from my note 4

kojaalex nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2016, 00:15   #8
Popsy
Senior

Popsy's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 393
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 70
Popsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosi

nazalost u tom sektoru ti nisam od neke koristi, ja guram poljoprivrednu sekciju ili ti enduro...

ako gledas neki manji a sa oklopima mozda GPZ 500 ... dva cilindra i voli da se vrti.. a ako bi nesto od "ozbiljnijih" motora tu je ekipa 6-tica Kawasaki zzr 600, cbr600, R6 i sl... mada ti motori ostavljaju vrloooooooo malo prostora za gresku tj. svaka se skupo placa ...

Never underestimate the power of the dark side ...
Popsy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-09-2016, 14:57   #9
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Suzuki SV- 650

Svasta sam vozio (enduro, naked, 1, 2, 4 cilindra), ali od ovog motora ne zelim da se odvojim. Mozda ako skupim pare za novi model koji izlazi sledece godine.
Moze da se vozi i kao R, a moze i kao slabasni kruzer. I vrlo su jeftini u oglasima, vrede svaki eur.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-09-2016, 10:52   #10
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Potvrdjujem Zogu-ove reci. I ja vozim SV 650, pa nisam hteo da se mesam u pricu o ljutim "r"-ovima. Ti "R"-ovi imaju vecu snagu, ali na visokim obrtajima. SV ima fantastican obrtni momenat na niskim obrtajima, sto bi se reklo, "cupa iz dzigerice" Uz to je veoma lagan (160kg) i okretan. Perfektan u gradskoj guzvi, moze ozbiljno da se potera, a i lepo se moze putovati. Nije uzalud Ben Spies rekao da mu je to omiljeni motor
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 14:59   #11
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ako se racunaju i bivsi bajkeri, tu sam. Vozio za MC Wild Manguluce.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 17:24   #12
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,026
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Ne postoje bivši...samo privremeno sprečeni

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 20:58   #13
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Kako god. Ali sve mi to nedostaje. Motor, okupljanja, druzenja. Hiljade kilometara na dva tocka. Ko nikada nije tako ziveo ne moze da shvati. Uvek kada u sezoni vidim nekoga na motoru dodje mi da zaplacem. I tesim se kako je to kolega lepo rekao:"Samo sam privremeno sprecen".

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 21:07   #14
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 916
Pohvaljen: 1,049
Nivo reputacije: 150
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

motori su lepa stvar, imao sam ih i uzivao, sada su se vremena promenila, sin uziva on ih vozi, a ja se molim bogu da ih proda, jer znam koliko su opasni,
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 22:24   #15
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,026
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Lep sport i hobi ako se tako može nazvati,s druge strane vožnja po Beogradu a i šire može biti veoma opasna pogotovu za manje iskusne motocikliste kao i za ove druge.
Naravno i po svim ostalim putevima važi isto pravilo,crna hronika je nažalost puna na BJB forumu pogotovu u sezoni, 2016. godina je bila vrlo loša po nas.
Kao i svima tako i meni.. prioriteti se u životu menjaju pa tako i sada.

Kada sam počeo da vozim bio sam još uvek momak mlad neoženjen i slobodan, sada kao porodični čovek sve manje imam vremena za duge vožnje sa prijateljima.
Vozim malte ne 90% grad,posao kuća.
Sve u svemu kad kažem nepostoje bivši stvarno to i mislim,masa ljudi je zbog raznih razloga bila prinudjena da proda motor u nekom periodu (znam ih dosta takvih),pa mu se posle 10-15 god vrate kad se stvore uslovi za to...jer taj "osećaj" kako kaže Toni nikada se ne zaboravi
To je ljubav za ceo zivot sa mirisom benzina

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:13 sati.