Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-01-2017, 22:10   #16
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 124
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Bajkeri

Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
Lep sport i hobi ako se tako može nazvati,s druge strane vožnja po Beogradu a i šire može biti veoma opasna pogotovu za manje iskusne motocikliste kao i za ove druge.
Iskustvo mi kaze da vi, iz beograda i ne znate dalje od beograda

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 22:44   #17
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 984
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Svaka voznja van bga kosta 30-50 eur. Benzin, mora nesto da se pojede i popije. Meni trenutno nepristupacno, kao sto uketic rece prioriteti se menjaju, motor koristim iskljucivo kao prevozno sredstvo.

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 23:01   #18
standza
Veteran

standza's avatar

standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Zimi ne ides nigde, a leti isto kao i zimi, iz navike?

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Staro 26-01-2017, 23:16   #19
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Svaka vožnja van Bg 3-5 crvenih za gorivo +neka klopa, piće.

Toliko nam dobro ide da nas je ustvari sramota, pa vozimo samo po Bg-u

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 23:42   #20
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Leti bajs, motor po kisi i kada je suvo, vozio sam do 25 decembra.

Doggy and Pico

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Staro 26-01-2017, 23:43   #21
standza
Veteran

standza's avatar

Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
Svaka vožnja van Bg 3-5 crvenih za gorivo +neka klopa, piće.

Toliko nam dobro ide da nas je ustvari sramota, pa vozimo samo po Bg-u
Srce coveku da prepukne

Jbt, ako vozis motor, valjda imas para da ga kupis odrzavas i punis. U suprotnom, ne vozis motor (ili bilo koje drugo vozilo).

Staro 27-01-2017, 00:03   #22
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 82
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Sta znam za r-ove znam da ih ne volim tako da necu o njima vec o sam masinama. Sto se tice tvog izbora 250 mi je nekako smesno pa i 400 sve mi to zvuci kao da je nabrijano da opanasa rad vecih 750+ tako da ja glasam za zxr 750.
Trenutno vozim ER5, planiram Z750 ili Z800 izgleda ko R ali je ipak naked, cilj mi je GS 1200 bembara je bembara.
Ako te interesuje neki izdrzljiv motor a da je r ono sto ja znam je Honda VFR ali tu zvuk nema veze sa r-om.
1, 2, 3 i 4 cilindra ono sto ja znam od 10 motora koje sam vozio jedno 20 koje sam provozao (neracunajuci novije cipovane R1 i sl. sa big bang motorima) to je da sto manje cilindra to su zivahniji na manjim obrtajima (za grad dusu dali), recimo KLR 650 jede asvalt ali do 120 a i preko je mucno voziti (vetar), jednostavno 1 cilindar jedna briga i tako do 6.
S obzirom da si naklonjen r-ovima a nemam mnogo veze s istim-a ja ti preporucujem 2 motora.
Suzuki SV 650s (naked sa oklopima)
Kawasaki er6f (kao gore)
A i preporuka je da pogledas par motora (sto znaci i da ih provozas) pre nego sto kupis bilo koji, i da unapred znas sta ces s njim voziti vikendom, cele godine, grad + put ili obrnuto. Sta god pazario u zdravlju se navozao.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 01:33   #23
zogu
Moder

zogu's avatar

Citat:
Originalna poruka od standza Vidi poruku
Srce coveku da prepukne 2:

Jbt, ako vozis motor, valjda imas para da ga kupis odrzavas i punis. U suprotnom, ne vozis motor (ili bilo koje drugo vozilo).
Ako nemas da jedes gledaj u sunce po tvojoj logici...

Doggy and Pico

Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 06:14   #24
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 342
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Kao sto rece AntonToni, neki nikad nece svatiti

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 06:26   #25
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ko vozi iz ljubavi prema voznji motorom i svemu sto ona pruza; iskrena i neraskidiva prijateljstva, humanost, budi dobrotu u coveku...to je po meni bajker. Sa druge strane postoje i oni koji kupe motor, sportak od 1000+ccm i voze u sorcu i majici, papucama, po gradu da bi bili "face"... to je vec nesto drugo

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 06:57   #26
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

O dodatne opreme šorc i fila papuče

Staro 27-01-2017, 07:06   #27
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Bas tako kolega. Kada se samo setim da sam i do prodavnice stavljao kacigu. Suprugu koja je zivela u BG, dok mi jos nije bila supruga, nisam hteo niti jedan krug da provozam dok joj nisam kupio kacigu, jaknu i stitnike.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 27-01-2017, 07:15   #28
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Ja sam imao 4 pada,svaki put je oprema spasila stvar+ sreća(više nego pamet).
Od toga dva puta direkt glavom na beton da nisam imao kacigu laku noć...ovako znam da sigurno nema posledica .

Staro 27-01-2017, 07:23   #29
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ja sam imao u zivotu dva pada. Jednom kao klinac sa nabudzene "petnaje" u sorcu i majici koji se po mene zavrsio skoro pa fatalno. Drugi (ne mojom krivicom, sudar ) kada smo i supruga i ja imali svu zastitnu opremu, bez ikakvih fizickih posledica po nas. Samo je motor nastradao. Skola u kojoj se ne ponavlja razred. Kada padnes, uglavnom, na nesrecu, pao si zauvek.

Staro 27-01-2017, 07:56   #30
standza
Veteran

standza's avatar

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od standza Vidi poruku
Srce coveku da prepukne 2:

Ako nemas da jedes gledaj u sunce po tvojoj logici...
Varas se, to je tvoja percepcija moje logike. Nemoj me bijes zbog toga
Moja logika je da se svercujes u busu, kao sav posten svet, ako nemas da odrzavas vozilo i tocis gorivo. Pogotovo po gradu.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:10 sati.