Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-01-2017, 09:07   #31
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Re: Bajkeri

Necu, ne brini. Bar dok me ne uradis u nekoj zameni atomizera
Necu da se odreknem motora, sipam za 600 dindzi i mogu da predjem 70km. Skupi se 5 puta mesecno po 600 din..
Frka mi da se svercujem, zimi ili idem pesaka ili platim kartu. Ili vozom na caletovu penzionersku povlasticu.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 09:53   #32
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 165
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 200
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od kojaalex Vidi poruku
e sad, posto znam da vas ima na forumu imam jedno pitanjce. Planiram kupovinu nekog motorica pocetkom sl. Godine. E sad gledao sam zzr 250 cbr400rr zxr400 i zxr750 i neku cbr 600f. Sta bi ste mi preporucili od ovih. Zzr250 2003 cbr 400rr 1998 zxr750 1993. Nisam pocetnik, vozilo se pre sve i svasta ali sad imam prilike da uzmem nesto. Do 35kw

sent from my note 4
Јел куповина још у плану или реализована, си одлучио или нашао? Јел треба да и ја паметујем? 😁
Возило се некад све и свашта од каишара до Шедовке, и на два и на једном а понекад и без точкова. Свашта се радило и није ми никад било јасно зашто се сви забрину кад седнем на мотор.......а сад кад мој млађи син седне на њега одмах ми буде јасно зашто су сви бринули.
Било је "пар" падова, један ми је био критичан од 6 недеља болнице и 2 месеца кревета.....па ме то мало спустило на земљу и сад се тера скутер само ради лета и врућине 😋

Послато са Леново П70А уз помоћ палца

---------- Post dodan 27-01-2017 u 09:56 ----------

Ал да је у срцу, јесте......Највише су ми пасали ендуро класе и двотактне обртаљке

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 10:13   #33
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od standza Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
Lep sport i hobi ako se tako može nazvati,s druge strane vožnja po Beogradu a i šire može biti veoma opasna pogotovu za manje iskusne motocikliste kao i za ove druge.
Iskustvo mi kaze da vi, iz beograda i ne znate dalje od beograda
Realno, vise ti umeca i "kohonesa" treba da vozis svakodnevno po beogradu nego van njega

Ali kao sto neko vec napisa - imas ljude koji vole da voze motore, a imas i one koji vole samo da budu vidjeni na motoru. A beograd, kao najveci grad u ovoj zemlji seljaka na brdovitom balkanu ih ima najvise - sto je logicno.

Vecina "bajkera" koje ja znam, vozi motor kao osnovno prevozno sredstvo po gradu i jednom do dva puta godisnje ode negde dalje, odnosno onoliko koliko im vreme i novac dopustaju. Vecina njih bi volela da moze 3 meseca godinsje da potrosi na proputovanje juznom amerikom ili nesto slicno na motoru, ali realno ce jako malom broju to i poci za rukom, ne zato sto se ne usudjuju, nego sto nemaju uslova za to.

Btw, ja sam bivsi-novi "bajker". Vratio sam se posle 15 godina pauze iz vec pominjanih razloga (prioriteti, porodica, pare, uslovi... bla bla bla)

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 10:17   #34
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ja sam bezbroj puta bio u BG motorom i samo dva puta autom. I mnogo, mnogo lakse sam se snalazio i vozio motorom nego li autom. Sada kada moram u BG najednostavnije mi busom, pa onda gradskim prevozom.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 12:02   #35
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

@chikavili cim otopli idemo uketic, ti i ja na kafu. Da vidimo makinu, a nisam ni njegovog tdma video.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 12:13   #36
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,599
Pohvaljen: 3,351
Nivo reputacije: 555
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Ja kad bih imao polozeno i kad bih imao viska para odlucio bih se za ovoi kraj

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 12:18   #37
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

@alfini0507
Sa njim bi morao samo van grada, posto ne moze da se manevrise u gradu

Uglavnom stoje parkirani ispred basti kafica

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 12:18   #38
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,026
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

@chicavili
@zogu

Dogovoreno, furnemo do mad Maxa na ušću na vops,ja ću da iscimam prvi.

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 12:20   #39
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od chikavili Vidi poruku
@alfini0507
sa njim bi morao samo van grada, posto ne moze da se manevrise u gradu :d

uglavnom stoje parkirani ispred basti kafica
Можда му то и циљ....у башти кафића

Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 12:20   #40
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Van grada ako mora ali je savrsen... A po gradu moze i TransAlp ako nisam omanuo u nazivu... Honda valjda... Visoka kroserica i velika bas...

PS E da... Moj kolega vozi mislim da je Yamaha Vmax 1200ccm... Koje je ono zlo sunce ti poljubim... Eto to ili Intruder

Staro 27-01-2017, 19:56   #41
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,765
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 351
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

zzr 1200...da sam voleo voleo sam ...posle rodjenja cerkice resio da prodam..motor je u BG negde sad vec..100-200 km mi bilo minimum kad seo na njega i ae vozi...i mozak na pasnjak..moram priznat najbolji ventil za iskljucenje koji sam imao.

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2017, 20:13   #42
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

To i pecanje za regeneraciju mozga...

Zahvalili :
Staro 04-02-2017, 22:06   #43
atis
Iskusan član

Registrovan: Apr 2016
Pohvala: 86
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 14
atis je na dobrom putuatis je na dobrom putuatis je na dobrom putuatis je na dobrom putu

kao stari motoras, mogu reci od 600 kubika pocinje motor ako pricamo o brzincima ako neki kruzer ili chopper u pitanje vec od 400 kubika -sve zavisi za cega zeli daga koristi ------inace svejedno izmedju 2 tocka nek bude motor-----ravne puteve zelim motorasima
atis je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2017, 22:12   #44
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Најслађе ми било, кад сам сам набријао Томоса цетару, па са њоме качио доста звучнија имена.....а то још у прошлом веку било, и нисам пристајао на дуге стазе...јбг свега 80 цм3 и триестетак коња.

Zahvalili :
Staro 04-02-2017, 22:30   #45
atis
Iskusan član

Registrovan: Apr 2016
Pohvala: 86
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 14
atis je na dobrom putuatis je na dobrom putuatis je na dobrom putuatis je na dobrom putu

mogu reci da sam i ja poceo sa biciklom---------sa motorom------hehehe automatik 3m ako se ne varam ali kajisar bio ,,,,

---------- Post added 04-02-2017 at 22:31 ----------

pre 40 godina,,,,,,
atis je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:57 sati.