Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-02-2017, 22:35   #46
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,177
Pohvaljen: 1,677
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Bajkeri

Apn 4 celo detinjstvo teran.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2017, 22:43   #47
sladoledzija
Senior

sladoledzija's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 30
Pohvaljen: 221
Nivo reputacije: 49
sladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosi

Apn 6s...ceo rezervoar na dan je iso

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
sladoledzija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2017, 05:37   #48
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 165
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 200
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Могу рећи од свих мотора, било их је више комада, најбоље је служио Апенац 4, после мог сређивања, сваки други дан резервоар горива и тако једно три године, то су били дани младости, а у касније време најбоље ме је служика Јамаха икс те....ето сад је скутер најбољи

Послато са Леново П70А уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2017, 01:45   #49
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 84
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Prvi Tomos Apn 6s sa 5-om brzinom, drugi Ctx 80 kasnije sklepan motor od elektronca 90 pa ta masina ode glavu za glavu za masinu od MZ-250 ts bio je to verovatno najbrzi ctx ali i verovatno najbolji nacin da skapiram da je poligon i auto skola jedno a ulica je ulica, i tako iz jedne sporedne izleti taksista a ja sa jedno 150 u njega leteo sam dugo i visoko a tomos jos vise i dalje, samo bog zna kako sam tad samo sa ogrebotinama i par modrica prosao. Bilo je jos padova a skoro i lomova ali nista toliko spektakularno kao prvi put. Sada me interesuju samo par stvari Udobnost, trajnost, isplativos dok sam izgled motora mi nije narocito bitan kao kod auta ne bitno kakav je spolja ako se za volanom osecam lepo. Skoro svi motori su mi lepi naravno ima kategorija koje ne bi vozio npr stari klasici, caffe race-eri, R-ovi.

Kad smo vec kod motora juce i danas sam se vozikao iako copam i dalje a koleno podseca na nemili dogadjaj od pre par meseci posebno prolazak pored bolnice u kojoj sam lezao, ja sam bio verovatno najsretniji ne znam dal su suze isle od srece ili zbog podignutog vizira ali stvarno ne mogu da zamislim zivot bez motora pa makar ga provozao par puta mesecno. Parite bezbedno pogotovo dok vozite.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-02-2017, 08:27   #50
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Што волим ово кад се напомене да је апенац са петом брзином, то се већ сматрало машином у своје време

Zahvalili :
Staro 06-02-2017, 09:06   #51
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

I ja sam slicno poceo. Samo sto sam ja dovoljno mator da sam jos kao klinac poceo da vozim stari, dobri T-12. Posle se preslo na nesto ozbiljnije, apenac sa petom brzinom i stublinom i klipom od 42mm. Cak sam i najozbiljniji pad i povredu imao sa ovakvim motorom. Posle toga je bilo ozbiljnijih motora. Na kraju se mislilo na komfornost i isplativost. Tako sam zadnji motor kupio od samo 125ccm. Bio je "kinez", ali nikada nisam bio zadovoljniji. U to vreme sam vozio "glavom" i nisam vijao neke brzine. Bili su bitni predjeni kilometri sa dobrim drustvom. Vremena se uvek nalazilo pa makar i za vikend voznje od par stotina kilometara.
Bilo je i humanitarnih akcija izmedju ostalog. Da se pokazeze i dokaze da bajkeri nisu onakvi kakvim ih vecina ljudi zamislja. Jednostavno, bilo je odlicno.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2017, 09:32   #52
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Све Томосе, аутоматике апенце петнају це-те-иксове и јуниора, што сам имао сам бријао да што више дају, а веће што сам имао, доминатира ка-ел-ера и икс-теа, нисам дирао тј. нисам хтео да дирам, довољно су имали. А главе, лажем у питању су биле руке ноге и ребра, ми дошла друга цетара

---------- Post dodan 06-02-2017 u 09:34 ----------

А вожња ми на мотору увек пријала, кад нисам имао шта да радим ја седнем на мотор и гас, без циља и правца, битно само да се вози.....а догодовштина на претек

Staro 21-09-2017, 20:40   #53
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 671
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

samo da pozdravim bajkere
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2017, 20:58   #54
Abarth
Iskusan član

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 4
Pohvaljen: 33
Nivo reputacije: 10
Abarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putu

Evo moje trenutne ergele
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-09-2017, 21:03   #55
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 671
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

caffe racer su mi medju omiljenijima
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2017, 20:13   #56
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 448
Pohvaljen: 330
Nivo reputacije: 95
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

koji je ovo motor na trecoj slici? el to wankel masina?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2017, 21:42   #57
RC36
Iskusan član

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 343
Pohvaljen: 186
Nivo reputacije: 35
RC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosi

Cagiva alazzurra 350, ako me secanje dobro sluzi

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2017, 23:04   #58
Abarth
Iskusan član

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 4
Pohvaljen: 33
Nivo reputacije: 10
Abarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putu

Jeste cagiva alazura 350 86.god., koja je rebadged Ducati pantah kad je cagiva kupila Ducati 1984. Motor je prvi moderan Ducati sa kaišom za razvod ventila. Drugar i ja smo ga uradili pre 3 godine.
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2017, 23:14   #59
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 448
Pohvaljen: 330
Nivo reputacije: 95
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

A da da evo sad vidim, kad se zumira, prepoznatljiva masina i ti cilindri u L. Ala ste ga opravili svaka vam cast, prejako izgleda.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2017, 23:30   #60
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,511
Pohvaljen: 1,845
Nivo reputacije: 366
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Vidim pominje se Apn-4 pa hajde i ja da se upisem , apn-ac 1974 godiste nasledio ga od caleta negde 1983 godine tokom vremena malo preradjen, svasta se tu stavljalo i 39 i 42 ali po secanju najbolje je isao sa elko klipom 38.5 normalno peta brzina ,pozadi koliko se secam 32 zubaca lancanik , napred 14 ..secam se drugar kupio novog Apn-6 sredio ga identicno mom i trkamo se ma jok sanse nema , taj zvrk je "nesto" imao u sebi ni dan danas ne znam sta ...nakon 5 godina voznje izleti mi kamion iz sporedne ulice bap prelom noge motor prodam i od tada samo 4 tocka ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:53 sati.