Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-11-2016, 11:04   #31
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,742
Pohvaljen: 854
Nivo reputacije: 178
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: By.Ka V6

Da li probao neko by-ka na mehanici?

gojkov je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2016, 12:12   #32
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,281
Pohvaljen: 3,119
Nivo reputacije: 395
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Mnogo lepo radi.Za moj ukus otpor oko 1 ohm na me'anici taman.

Pin je podesiv - tako da radi i kao hybrid. Samo je dosta udubljen šraf kad je sasvim zavrnut - ako nismo sigurni može neki mali orinžić oko šrafa da se ne zavrne do kraja kad se šrafi na mod.
To važi naravno samo za hybrid mode - a takve samo ja još koristim

Na slici na SMPL modom...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2016, 19:35   #33
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,336
Pohvaljen: 684
Nivo reputacije: 189
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

@R2S, @zogu, vidim na ft da kukaju na kvalitet pc tanka, jel zaista tako krt i los?

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2016, 21:18   #34
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,138
Nivo reputacije: 986
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Video sam i ja da kukaju za zamenski. Ja koristim iskljucivo PC tank i za sada ne deluje krto.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2016, 21:33   #35
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

malo se smorih, jedan rece da mu je rikno posle par dana onaj zamenski, drugi o5 da mu je ovaj iz paketa vrisno posle 10 dana...pa ce da vidimo kad stigne....u svakom slucaju tvoj je jos u zivotu

Staro 02-11-2016, 11:14   #36
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Ma bez panike - ja sam ponovo navio pc tank - i on se šrafi bolje nego od početka.
Jeste da su navoji za tank & komoru/chimney prilično oštri od početka al se razradjuju posle par odvrtanja tanka.Ja sam u svrhu razradjivanja navoja imao sad jedno 5-6 tankova metalni tank i skroz sam nešto odvijao i gledao kako se ponaša setup

Mnogi pc tankovi od kayfuna koje sam koristio su se teže šrafili sa baze nego ovaj od By-KE. Al dobro je imati neki u rezervi sigurno ...

Zahvalili :
Staro 03-11-2016, 19:49   #37
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 163
Pohvaljen: 848
Nivo reputacije: 199
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Ја мислим да је у питању оно "де још мало да дотегнем, за сваки случај"

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2016, 13:32   #38
kavasaki
Iskusan član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 103
Pohvaljen: 34
Nivo reputacije: 37
kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu

ima li ovih velikih plastičnih tankova da se kupe posebno negdje
kavasaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2016, 13:35   #39
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,138
Nivo reputacije: 986
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ima na fasteku

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2016, 14:14   #40
kavasaki
Iskusan član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 103
Pohvaljen: 34
Nivo reputacije: 37
kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu

našao sam
gledam ovaj yeahsmo je uradio by-ka v5 sa velikim i malim tankom i prodaje u kompletu
sviđa mi se by-ka v6
da li će yeahsmo raditi isto komplet za by-ka v6
to bi bilo extra
kavasaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-11-2016, 14:26   #41
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

da i ja kazem koju o ovom vrlo dobrom atyju, evo koristim ga par dana samo i moram priznati da sam jako zadovoljan vejpom koji ovaj ati pruza, slican kao draga ruza....
slican ruzi po vlaznosti pare, po aromi tu su negde, s tim da mi bolju aromu daje sa kantalom 0.35 oko 2.5 na 15 w, negde oko 1ohm, sa 0.32 kantalom na 1,4 ohma, sto sam koristio na ruzi, vec su slabije perfomanse vejpa, pa se vratih na gore naveden setap sa 0.35....
BAJKA je vrlo jednostavan i vrlo kvalitetan (??) u bilo kom pogledu atomizer i drago mi je da sam ga pazario....(fala @zogu, @r2s...)
elem, jedino na sta mogu da se zalim je opet kineska greska, a to je sto jedan od 2 srafa na dnu baze,sto drze deck, nece da se zavrne kako treba, tj proklizava, jer su "majstori" lose narezali navoj i saraf oblajzne...pritisnem jako srafcigerom sraf i okrecem polako dok ne uhvati jedan deo navoja koji valja i cim osetim taj mizerni otpor, stanem i ne diram nista vise....ovo objasnjava ona dva znaka pitanja gore

opet da ponovim, jako dobar aty, vazduha ima na pretek, moze se experimentisati, jedino sto ne moze preveliki precnik grejaca stati u deck, TH odlican, moze se korigovati spustanjem i izdizanjem grejaca iznad rupe za vazduh, koja je sira od 2mm ( ne mnogo),
lagano punjenje skidanjem top capa ili odvrtanjem celog tanka sa chimnyjem (kao kod ruze), odlicno natapanje, nema curenja, grgoljenja, ama nikakvih problema....
videcemo sta ce biti sa tim bednim srafom i da li postoji mogucnost tu da procuri, ali teflon traka ce resiti problem nadam se....

Staro 27-11-2016, 17:13   #42
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,644
Pohvaljen: 1,297
Nivo reputacije: 290
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Što ne probaš da namotaš teflon na navoj šrafa, možda uhvati bolje, ako ne i kako treba?

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-11-2016, 17:18   #43
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

vec probao, nije nesto uhvatio najsrecnije, ali drzi za sad..

videcu da nadjem slican sraf samo deblji za mikron, ali o tom potom....u najgorem slucaju narucujem jos jednu BAJKU....Kad sam mogao da imam ne manje od 3 kaye,mogu bar jos jednu rezervu BAJKE...

Staro 27-11-2016, 18:02   #44
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

@nemanja14 -> probaj pa zameni ona 2 šrafa dole jednog za drugog - kod mene su custom navoji rezani izgleda isto...

Zahvalili :
Staro 27-11-2016, 18:07   #45
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

probao i to i ispostavilo se da navoj na srafu ne valja......za sada teflon traka a za kasnije cemo da vidimo....tnx btw

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:52 sati.