Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-12-2016, 20:09   #1
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,428
Pohvaljen: 1,077
Nivo reputacije: 180
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju
Uobičajeno Audiofili

Mozda tema vec postoji, ali danas sam izuzetno lenj traziti i gledati, pa ukoliko ima neka se ova eresuje.

Mislim da je odredjen broj clanova ovog foruma, osim sto je zabludeo sa e-cig, zabludeo i sa ljubavi prema muzici, sviranjem i slusanjem iste.Bolest koja sve to prati se zove Audiofilstvo, shodno tome oboleli od te bolesti-Audiofili.
Kako sa aromama (nekima dobro poznat moj slucaj) tako i sa opremom za slusanje muzike-zabludeh davno.Proslo je kroz moje odaje dosta toga, a najbolji zvuk mi je ubedljivo pruzao jedan Korato lampas u paru sa Dynaudio zvucnicima.No, to sam davno i imao.Kako zivot **** keve, tako sam i ja to morao prodati i sada imam znatno skromniju opremu, ali sasvim zadovoljavajucu:
Integrisano pojacalo NAD 317 mislim da je 2x90w
Quadral zvucnici Hurricane 170w
Nagde mi je i zapostavljeni Marantz player, a sada, jbg, slusam muzu preko kompa, pa na jacalo, a sve to isporucuje zvucna kartica Asus Xonar STX-brutalno dobra kartica za ulozen novac sa izmenjivim op-ampovima, tako da se moze dosta improvizovati sto se zvuka tice.

Aj sad da mi tema ne umre u rekordno brzom roku, izmigoljite bivsi i sadasnji audiofili

Hmmm, zaboravih i moje brutalno dobre slusalice-otvorenog tipa

Eto, toliko sa lica mesta iz mog sela

Sledecu temu cu da otvorim o jogi, to garant nema
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-12-2016, 20:18   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,713
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Audiofili

Zvukoljube, da ga banujem?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 20:25   #3
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Sto sad opet banovanje?
Staro 22-12-2016, 20:33   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

El sam tako u mogućnos'

OT:

Od kada sam shvatio šta je audiofilija, slušam muziku na Transcend foto ramu koji svira jazz 40-60god... 24h...

Pravim je na Behringer Truth 2030a, Krk Rokit 6 i Senheiser HD25 sluškama...
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 20:37   #5
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Ovo sve studio monitori,a? Jedino bi izbacio Sen HD25, ne sto se zvuka tice, nego sto se usi potpare da voda kaplje iz njih.Ok, i bas im je malooo...tvrdji za moj ukus
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 20:40   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Pa jeVtini monitori... A sluške mi ne diraj
Staro 22-12-2016, 20:56   #7
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 635
Nivo reputacije: 172
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Jos da imas ove.

maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 21:27   #8
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

AKG?
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 22:22   #9
zile
Senior

zile's avatar

Pohvala: 255
Pohvaljen: 281
Nivo reputacije: 72
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

Moj komplet Yamaha 5.1 i Cantoni

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

https://www.youtube.com/watch?v=lO9LoB61QEk
Ω
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 22:58   #10
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 182
Pohvaljen: 615
Nivo reputacije: 121
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Moja oprema je dosta skromna.

Zvučnici koji me verno služe mnogo godina već, Altec Lansing CS21.

Slušalice Superlux HD668B, taze, od pre par dana.

BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 23:16   #11
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Altec Lansing imaju iznenadjujuce cist i lep zvuk.Imao sam svojevremeno i njih i Logitech, tuku Logitech za klasu
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 23:49   #12
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ja sam na full range zvucnicima i single end lampasima vec duuuugo Trenutno gu50 lampe, tango 808 trafoi, onken fazon zvucnici sa full range drajverima.
Sve sam sam pravio i izracunao.

Sent from my SAMSUNG-SM-G925A using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-12-2016, 03:15   #13
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 635
Nivo reputacije: 172
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od ljudva Vidi poruku
AKG?
K712 Pro. Medjutim, bez ovoga nema rada.

maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-12-2016, 10:18   #14
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
Ja sam na full range zvucnicima i single end lampasima vec duuuugo Trenutno gu50 lampe, tango 808 trafoi, onken fazon zvucnici sa full range drajverima.
Sve sam sam pravio i izracunao.

Sent from my SAMSUNG-SM-G925A using Tapatalk
Extra! Nema boljeg zvuka od onog koji daje A klasa.Jeste da se greje ko ludo, ali je i zvuk takav-topao.
Moze neke fotke?
Staro 23-12-2016, 11:01   #15
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Dok ne stignem kod kuce, ovo je nesto sto sam ranije radio, te slike imam na netu :

I sema (by me):

Jos uvek se slusa ovo pojacalo, prosle godine je riknuo trafo za napajanje pa ga je drugar kome sam ja prodao popravio i prosledio. Inace tu su Pecini izlazni trafoi (pik audio zemun), a za napajanje mi motali neki iz sabca. Za kutiju je iskoriscena fioka za novac od stare kase, cist SS.

Ovo sam slusao sa fostex fe-166 zvucnicima, tqwt kutija i jedan od omiljenih sistema mi je bio.

Slikacu kod kuce ovo zadnje sto sam radio, mada jos nije upakovano u finalnu kutiju i to se odlaaaaazeeeeee vec par godina.
Najvise slusam t-amp na koji je spojen android tv player preko audio alchemy Dac-In-A-Box D/A konvertora, gramofon mi na ormanu, cdovi po kesama, ploce i to neupakovano pojacalo kod mojih, sredjujem stan, a ne vidim skori kraj sredjivanju (u prevodu poceo da zivim sa devojkom i pojavio se manjak prostora za audio, pre toga nije postojala fioka, plakar da nema cd, ploca, kondenzator, cevka, neka raspad kutija itd..., sada je sve to u podrumu natrpano na dve gomile).
Ali zvucnici i t-amp se ne gase, cak ni preko noci ne gasim

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:13 sati.