Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-07-2017, 12:04   #31
ivanva
Nov član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Aspire NX30 + Nautilus X + 4ml adapter
Pohvala: 24
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 3
ivanva je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Digiflavor Siren 22 & 25

Tačno izgleda je 100% M2L. Super za vazduh su dosta manje. Vaping With Vic već neko vreme najavljuje nešto novo iz Digiflavor za M2L.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
ivanva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-07-2017, 22:54   #32
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,162
Pohvaljen: 3,010
Nivo reputacije: 382
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

na GB..27.7. u ponoč - flashsale 22mm - još ima 4 srebrnih in 14 crnih - opsss - jedan manje

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2017, 23:53   #33
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Siren 22mm je M2L za 2k17 godinu - da - tkzv. redefinisan M2L.
I to dobar M2L tank - barem tank sa puno više dobrih nego loših strana...

Več čujem zujanje iz kutova kolega koje šaljivo nazivam "M2L fundamentaliste"

"Da,da - samo ti trabunjaj - M2L je samo jedan i nepodeljiv, AF do 2 mm i žice 32,30,28awg max - i mala komora i snaga do 12W"

Pa dobro kolege - možda ste i u pravu - a možda i mi guštiramo M2L malo izvan tih okvira isto tako kvalitetno i po našom ukusu.

Sirena sam dobio danas prijepodne - brzo pranje i u pogon. Nešto bio mnogo tvrdo ušrafljena baza - jedva razstavio. Navoji komore koji idu na bazu i drže cijeli tank skupa su prilično crunchy - valjda še se razraditi.Isto tako poklopac/top cap za punjenje ide malo teže da se odvija - ali biče.

Namestio sam grijač na prečnik 2,5 mm od 0,35mm kanthala, spojeni microcoil 7/8 namotaja gadjao sam 1 Ohm - dobio 0,9Ohma.
Pogledao sam 3 YT rivjuvera - P.Busarda, Vaping Vica i Mike Vapesa pa dobio neku svoju sintezu toga...

1. Visina grijača - nikako niže od 3 mm - zaboravite Kayfuna
2. Wick - ne treba i štetno da se vama brkovi viju tamo dole na dnu decka - sasvim dobro rade svoj posao kad vire nekih 7mm u tank i tolko negdje su i udaljeni od dna tanka
3.Vata neka bude konkretno zapunjena - onaj zarez iz komore prema dnu tanka. Fluffy - al popunjeno i nežno čvrsto

Drugo skoro i ne treba. Namešten je onaj reducir /air dispenser - pošto se vazhuh distribuira tim putem po moje je logički da je treba grijač podiči malo više. Tako se dobije i nešto jači TH koji je kod Sirena inače na nežniju stranu.

Para je bogata i gusta - profili arome su dobri - ili kako je kolega Hobbes rekao stranicu ili 2 nazad da se dobije cijeli spektar arome..."Kayfun je nekako ostriji i kao da su sve arome stopljene u jednu, dok kod Sirena osetim svaku notu posebno, mada je to samo moj utisak." (kraj citata).

Promenio sam setup za 0,40mm kanthal - isto otpor 0,9 Ohma - jer mi taj faktor ramp-upa više odgovara i dobijam još gušču i zasičeniju paru od 15,5 - 18W.

Aroma za duvanske (3,5% konc.arome) - vrlo dobra i bogata, ali pak drukčija kao kod Kajfuna /KFL
Aroma za deserte (7 - 12% konc.arome) - barok, još previše naglašena - samo sam jednu isprobao...

Meni je Siren i Skyline (koji ima nebroj kombinacija sa onim air-diskovima) veoma lepa promjena za duvanske arome koje su zasijale u novom svetlu ...

Tako da od mene jedan veliki plus za GTA 22mm - od mana...pa posle jednog dana koriščenja sigurno veliki minus za predug 510 navoj - al kod mene gap-uje dramatično samo na VTC mini...
I da - mogli su da izbuše još jednu manju rupu pa da bude lepo sedi 5...

Da li sam napomenuo da jedan retkih atomizera kod kojeg ni kap na AF nije izašao nikako?

Staro 15-08-2017, 06:39   #34
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,089
Pohvaljen: 1,529
Nivo reputacije: 292
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Sad ce da te pojedu kfl 2 korisnici
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-08-2017, 06:50   #35
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,415
Pohvaljen: 12,207
Nivo reputacije: 1878
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pusti ga, pojeli mu đav'li mozak. Vidi kakva mu bočica! 😂😂😂
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-08-2017, 14:48   #36
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Eto vidiš Psy kako zujaju - več su slali Paklenog ™ ® u izviđaće - a ustvari mi samo zavidi bočicu...

Zahvalili :
Staro 25-08-2017, 01:15   #37
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

V2

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-08-2017, 10:40   #38
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

zlatni lanci i katanci huh....
i taj DT - zašto?

Zahvalili :
Staro 25-08-2017, 11:13   #39
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,415
Pohvaljen: 12,207
Nivo reputacije: 1878
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zbog džej zija 😂😂😂
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-08-2017, 18:41   #40
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 532
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 77
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

Ma oprastam taj "versace" stajling samo ako radi radnju .. a trebao bi .. kazu 2ml, znači sve smanjeno, rupice za vazduh obecavaju .. ide u korpu 100%

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-08-2017, 19:24   #41
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Ja ču da uzmem samo ako ima gravuru od Kim Kardashian - i to proper ne samo laser engraved...

Staro 25-08-2017, 20:39   #42
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Stiglo na Digiflavor sajt:

Kod:
http://digiflavor.com/project/siren2/
- 2ml meni licno uopste ne odgovara, cak ne dolazi u obzir. Prave dve verzije, obicnu i TPD "sukladnu" (da ne kazem "compliant" - ne precizira se da li ova prva ima veci kapaxitet, ako nema, ne razumem onda u cemu je razlika ???

- izgled je katastrofa, narocito zbog ovog glupavo neskladnog driptipa koji mu stoji kao piletu s**e ! Nadam se da izgleda lepse u celini kad se zameni drip.

- Jedna ili dve AFC rupice izgledaju manje, to je bila prakticno jedina zamerka do sada, mozda je reseno.

- Medjutim nema vise ono rešeto koje se našrafi na donju centralnu rupu za vazduh. Ove sada 3 fiksne mi izgledaju sumnjivo velike, trebalo bi izracunati povrsine, ali ne bi me iznenadilo da je protok vazduha na tom mestu sada slobodniji, u odnosu na 5 rupica na prethodnom "rešetu" !?

- Deck adaptiran za vece greajce/deblje zice - licno me ne tangira ni malo, ne upotrenljavam takve. A i principijelno - sta ce takvi grejaci na MTL atomizeru ??? Nonsens. MTL-u trebaju manji greajci/tanje zice !

- "Turbiulent aiflow eliminated". Mmm, OK to je dobro, mada nisam nesto primetio neke velike turbulencije ni do sada.

- "Whistling sound eliminated" Pa fino, to je OK, nije bas toliko bitno, ali je OK.

- "Chamber closer to drip tip provides intense flavor" - Vrlo dobro !

Suma sumarum, nisam impresioniran na prvu loptu. Nadam se da ce biti 25mm verzije sa razumnim kapacitetom.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-09-2017, 15:28   #43
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 235
Pohvaljen: 201
Nivo reputacije: 67
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Ima li ovog od 25mm ili tek treba da se pojavi misim na v2
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-09-2017, 13:58   #44
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 113
Pohvaljen: 332
Nivo reputacije: 71
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Pre-order na Ft-u. I samo jedna ispravka, nije 25mm nego je 24mm.

Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10020733/8733403-authentic-digiflavor-siren-2-gta-tank-atomizer
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-09-2017, 21:50   #45
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Merlin,Doggy,Pico
Pohvala: 28
Pohvaljen: 33
Nivo reputacije: 10
Danone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putu

Da li je neko probao V1 i V2 pa da uporedi rezultate?

Uzecu Siren sigurno ali se dvoimim izmedju verzija..Predpostavljam da ce V2 biti bolji za MTL jer je sve smanjeno ali me sa druge strane privlaci duplo veci kapacitet V1..Ako nije drasticna razlika u kvalitetu MTL vape-a ipak bih prednost dao kapacitetu.
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:56 sati.