Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-07-2017, 12:42   #256
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 955
Pohvaljen: 909
Nivo reputacije: 171
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Skyline RTA by ESG Mods

Da sa 1.4mm se oseca razlika.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-07-2017, 12:51   #257
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Spusti na 1 do 1.2Ohm, 17w, malo duzi drip posto ne volis toplu paru, da vidis zmaja
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-07-2017, 14:09   #258
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od nemanja14 Vidi poruku
na tom sam i ja.....ovo bi nekad bilo previse vazduha za mene (pretpostavljam da je za tebe sad @DGP), ali mi odgovara trenutno jbg...
Previse i vise od tog... samo onaj 1.4mm dolazi u obzir na ovom atomizeru. Drugo 1.1oHm 27g sve preko 12w je toplo, desni reaguju, nece... a aroma pa neke note jesu se promenile samo zbog vazduha ali i dalje mi je to daleko od evo trenutno koristim uporedno k4 i sky, parliament u oba, k4 bar 50% bolje radi, ma nije ni bitno... igracu se jos malo sa njim pa prosledicu ga dalje. Samo zao me iskreno i da ga prodam jer ovakvog klona u zivotu nisam imao, koliko je ovo dobro odradjeno bolji od svih kineskih originalnih atomizera koje sam video.

Inace k4 je sa 1.8mm rupom zaboravih da napomenem.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Zahvalili :
Staro 31-07-2017, 14:12   #259
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,193
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 169
nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

A onaj sa 3 male rupe?

Da, zaboravih, u zadnje vreme koristim onaj drugi drip tip od Sirene 22mm, odlican!!!

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-07-2017, 22:12   #260
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ma jok, sada sljaka bez diska na 20w samo svira
Staro 26-08-2017, 21:15   #261
Nekafa
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 26
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 25
Nekafa je na dobrom putuNekafa je na dobrom putuNekafa je na dobrom putuNekafa je na dobrom putuNekafa je na dobrom putu

Imam 2 pitanja :
Koju dimenziju gumice da stavim na JFC posto mi je ova fabricka debela i tesko se odvrce?

Skyline mi se znoji, verovatno na rupe za vazduh, pojavljuje se tecnost pa se sve ispod prstena umulja i krene da izlazi po ivicama. Vate ima dosta.
Sta moze da bude uzrok?
Uvek koristim 2.5mm coil.
Nekafa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2017, 21:40   #262
RC36
Iskusan član

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 23
E-cig: 101
Pohvala: 224
Pohvaljen: 143
Nivo reputacije: 27
RC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosi

Namazi tecnoscu gumicu i ne bi trebalo da bude problema. A za znojenje, meni se desavalo dok ne devojka koristila sa vecim airdiskom (od ona dva sto dolaze uz njega) kad je afc na bazi zatvoren na jednu rupu i manje. Moja neka teorija je da, zbog velikog protoka vazduha, kondenzacija dolazi na afc prsten sa unutrasnje strane i kad se otvara/zatvara procuri. Svakako proveri jel donji o-ring koji drzi tank stoji kako treba i dihtuje lepo.

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2017, 21:40   #263
ezgeta
Senior

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&serbian100%
Pohvala: 144
Pohvaljen: 205
Nivo reputacije: 60
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

Svašta može da budr

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2017, 12:39   #264
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kfl
Pohvala: 96
Pohvaljen: 152
Nivo reputacije: 37
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Uzeo sam Sky u zameni i mislio da ću ga baciti u dalju razmenu posle tri dana...kolega kojem verujem mi je rekao da zatupljuje aromu i zatamnjuje tečnost...međutim ja sam potpuno oduševljen ovom spravicom...teško da će dalje u promet
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:55 sati.