Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-06-2017, 13:56   #16
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Skyline RTA by ESG Mods

Da, ali na ovom sajtu dobijas dva dodatna stakla i ceo set reducira

Nije velika razlika, shipping je 8 do 18 dana, free.

5 bussines days kod FT-a moze da bude daleko.

Na checkout stoji 22.06, sto je mnogo dalekoooo.

edit:

evo ga i staklo:

Kod:
https://www.fasttech.com/products/7942700

Sa 8 reducira i dva stakla, total:

$30.81
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2017, 14:04   #17
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,336
Pohvaljen: 684
Nivo reputacije: 189
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

Ma i ovde imas ceo set reducira i 5 kom stakla za te pare, e sad jedino ne videh vreme slanja, al' kome se ne zuri moze loma da ustedi, kako god, imaju te dve varijante, pa izvol'te...

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2017, 14:47   #18
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,018
Pohvaljen: 982
Nivo reputacije: 186
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Sinoc nije bilo na FT-u sve ovo i stakla i reduciri su okaceni danas "DATE LISTED 6/14/2017 "
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2017, 14:50   #19
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,336
Pohvaljen: 684
Nivo reputacije: 189
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

Danas i videh

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2017, 14:54   #20
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Jutros se pojavilo.

18.06 Fathers day, kupon kod DAD - 10% discount.

U korpu we go
Staro 14-06-2017, 14:54   #21
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Sta ce ti taj atty?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Staro 14-06-2017, 15:08   #22
Guru
Banned

Sta ce mi sve ovo sto imam?
Staro 14-06-2017, 15:13   #23
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa to i kazem, ne gomilaj lom
Staro 14-06-2017, 15:26   #24
Guru
Banned

Ako, volim ja da skupljam a i zelim neki moderan atomizer

Parim Tron-S, uzivam
Staro 14-06-2017, 23:52   #25
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Aj kad stigne pisi kako ti se cini ali mrka kapa da ce to raditi lepo kao mtl atomizer.

Staro 15-06-2017, 09:41   #26
Guru
Banned

@dgproduction

Napisem, ako ne smore sa restocking-om na FT.

Trebalo bi da radi lepo, celo vece sam ga sinoc posmatrao, gledao recenzije...

Adapteri su napravljeni bas dobro, za svaciji cug sto bi rekli. Komora je odlicnog oblika i nije prevelika za m2l.

Ima slide za kontrolu vazduha, da ima rupice, verovatno bih ga preskocio.

Videcemo, mada sam sinoc premotavao sve sto imam i skontao da mi od sve opreme koju imam pored Kaye V2 najvise prija TRON-S sa CLR glavom za m2l (manja rupica za vazduh). NaoPkao

p.s. Ja sam i Uwell Crown II koristio kao m2l, smejali mi se na Forumu
Staro 15-06-2017, 22:59   #27
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 197
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
Aj kad stigne pisi kako ti se cini ali mrka kapa da ce to raditi lepo kao mtl atomizer.

Da ponovim da znam dve osobe koje su najokoreliji MTL korisnici i obe su prezadovoljne a nema sta od MTL RTA nisu probali. Imajuci u vidu da je svaki MTL RTA koji mi je bio dobar bio dobar i njima (i obrnuto), te znam sta smatraju dobrim, siguran sam da je dobar MTL atomizer.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2017, 22:59   #28
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 215
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Nisam davno pisao recenziju a ne znam sta mi i sad bi
Sa ovim atomizerom se druzim vec neko vreme i utisci koje sam stekao
nisu konacni ali moze da se napise koja.
Samo pakovanje je uradjeno fensi i kvalitno ako to nekom znaci.
Rezervne gumice,dva rezervna srafa,dva airdiska i alat za vadjenje airdiskova je
sve sto se dobija uz jedan stakleni tank koji menja plasticni TDP od
2ml koji je instaliran na atomizeru i ne sluzi nicemu.
Kada sam uzeo atomizer u ruke moja teorija zavere da se Kayfuni prave u Kini
dobila je jos jednu potvrdu.Izuzetna obrada svakog dela.
Malo firmi je na ovom nivou Squape,E-Phoenix,Taifun i tu se nabrajanje zavrsava.
Sve leze perfektno,navoji su puter(popularna scena iz jednog filma sa Marlon Brandom)
Da li je bolji od njih ili nije toliko nije ni bitno to su sve vrhunske sprave.
Naravno da mi djavo nije dao mira i da sam odmah pored hronicnog nedostatka vremena na brzinu
nogama napravio grejac(u vecini slucajeva to je kantal 0,32 i 0,40 2,5 precnika 0,6 do 1 ohm)
Postavljanje grejaca i pamuka je lako,dovoljno je pamuk prisloniti na otvore za dotok tecnosti nikako nabijati.
Ovo sve zavisi i od same baze u mom slusaju to je 50-50 PG/VG.
Sledecih par dana sam ga tako koristio bez ikakvih problema oko curenja,zagorevanja,deformacije arome i slicno.
Doslo je i vreme za menjanje pa sam tu isprobavao razne varijante clapton grejace,razne airdiskove,bez airdiksa
i radi sve
Kada sam stavio standardan grejac i tecnost koju godinama koristim to je bilo to sto sam i ocekivao
Mtl,Dtl(verovatno malo slabije od pravih DTL atomizera,nisam probao prave DTL)svako moze da nadje ono sto mu odgovara.
Svakako treba naruciti sto vise airdiskova.
Neka dodatna zapazanja
-Kao da mu treba manje struje nego drugim atomizerima sa istim grejacem.
-Ko je gledao Busardovu recenziju slazem se sa njim da je trebalo razdvojiti postove i napraviti ih da ne budu u ravni.
-Dosta kompaktan,uz drop kit koji stize bice odlican
-Srafcici su trebali biti krstasti zbog lakseg zavrtanja
-Radi odlicno i sa vecinskim VG tecnostima,LC ne treba odvrtati do kraja ako se ne koristi 100% VG(dovoljno je pola).
-Zavrsna obrada 5/5
-Aroma 4,8/5
-Kapacitet 4/5
-Cena 3,5/5
Ovo su licni utisci posle nekoliko nedelja koriscenja atomizera sa slabo vremena za detaljno igranje i analizu.
ps.Za klonove bi dobro bilo obratiti paznju na minimum dve stvari
-Gornji prsten(ako navoji ne budu dobri moze da se zaglavi)
-Materijal airdiskova(ne bi valjalo da su od nekog loseg materijala zbog blizine grejaca)
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2017, 23:04   #29
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 197
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Citat:
plasticni TDP od
2ml koji je instaliran na atomizeru i ne sluzi nicemu.
Zar ne dolazi i tank od 4ml?

Citat:
Squape,E-Phoenix,Taifun i tu se nabrajanje zavrsava.
Hoces da se svadjamo? A GG?

Citat:
ps.Za klonove bi dobro bilo obratiti paznju na minimum dve stvari
-Gornji prsten(ako navoji ne budu dobri moze da se zaglavi)
-Materijal airdiskova(ne bi valjalo da su od nekog loseg materijala zbog blizine grejaca)
Nikada nisam imao ni jedan klon (kao sto znas) ali sam odlucio da pored originala uzmem i kopiju. Kazu da Coppervape radi 1:1 kopije odlicnog kvaliteta pa ajde da jednom dam pare kinezima cisto uporednog testa radi. Da bas vidim kako rade kopije i da li svih ovih godina samo bespotrebno bacam pare ili ne.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2017, 23:08   #30
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 215
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Dolazi i tank od 4ml naravno(nije tu ni celih 4ml)
GG stvarno nije u tom drustvu sto se tice zavrsne obrade uz svo postovanje njegovog rada.
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:54 sati.