Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-07-2017, 23:18   #16
apotekar
Senior

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 230
Pohvaljen: 343
Nivo reputacije: 58
apotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: KTS

Citat:
Originalna poruka od ljubaVR Vidi poruku
@PoisoN
Prenesi drugaru da Nuclear koji je dobio uopste nije "Nuclear" tj.vanila,crem,cokolada i ono sto bi trebao da bude vec neka vocna aroma sa grozdjem i nekim drugim vockicama.
Zeznuli se oko prepakivanja, nalepili pogresne etikete 2:
Ja uzeo dva Nukleara, pomirisao, vidim cudno mi mirise al bio u nekoj zurbi pa nisam obracao paznju. Smuckam te dve bocice u 200ml baze... Sutradan mi se javljaju iz prodavnice koja je uvoznik da me obaveste da je doslo do greske i nude mi jos dve gratis arome po izboru u znak izvinjenja.
Greska jeste njihova ali ipak jako lep gest sa njihove strane .

I meni se ovo desilo. Ja se nadao čokoladi i vanilama a dobio grožđe Ali... Ispade jako lepo grožđe i udavih se u istom Inače, i mene su zvali iz radnje, nudili gratis aromu, što je stvarno korektno i uopšte nisam očekivao tako nešto od niih i baš zbog toga sam i rekao da se ne cimaju Svi znamo koja je radnja u pitanju i sve pohvale za njih
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-07-2017, 14:45   #17
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 186
Pohvaljen: 156
Nivo reputacije: 45
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: KTS Arome

KTS ry4 double na koliko dozirati i koliko treba da odstoji otprilike?
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 15:22   #18
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 648
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 97
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Ja sam tpa double na 4% i koliko je stojalo,to je ista aroma samo prepakovana
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 15:46   #19
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 101
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Na primer:
http://www.e-cigserbia.com/showpost....&postcount=323
http://www.e-cigserbia.com/showpost....&postcount=330

Sa jednog drugog fourma:
Citat:
TPA RY4 double 4% ( za oko 2 nedelje zrenja)
Mix sa lesnikom:
http://www.e-cigserbia.com/showpost....3&postcount=94

Sa E-liquid Recipes:
Citat:
Darkish caramel with a slight hint of smooth woody tobacco. Good for RY4 mixes and as a standalone, can also be used as a caramel base in butterscotch recipes. For vanilla RY4 I recommend pairing this with FA Vanilla Bourbon, I've mixed 6% RY4 Double and 2% Vanilla Bourbon and it's pretty good. Becomes harsh at 10%. Requires at least a week of steeping, has a bit of chemical taste before that.

I da jos jednom ponovimo...pa kome pre dosadi

KTS arome - ako na njima ne pise ni Gothic ni Firebomb - su prepakovane TPA - The Perfumers Apprentice arome. (osim jedne)

Znaci svakako je bolje pitati u odgovarajucem podforumu za TPA, jer su verovatno svi odgvori vec dati tamo:

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=1654

Naravno samo IMHO, bilo bi bolje da ova tema bude samo za originalne KTS arome, a to su, barem za sada, Gothic i Firebomb serije. To je, barem za sada, 25 aroma...pa ima o cemu da se pise !

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-07-2017, 15:52   #20
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 761
Pohvaljen: 328
Nivo reputacije: 60
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Moze li mala pomoc- hocu da napravim 10ml KTS lesnik 4% za probu ali da je vecinski VG (70/30). Hocu da znam da li je ok ako stavim 5 ml VG a uklapam PG i aromu u ostatak? Da li cu da pogresim ako tako uradim? Treba mi brzo pri kraju sam s tecnosti. Hvala unapred
P.s.za bazu znam koliko cu da stavim tako da je to reseno samo me brine da ne zeznem matematiku za ovo ostalo...

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 16:35   #21
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 769
Pohvaljen: 906
Nivo reputacije: 130
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

za 70-30 vg-pg u 10ml trebas imati 7ml vg ako je nikotin i aroma pg 100%
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 16:52   #22
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 101
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Nije mi bas jasno sta je to "ovo ostalo" ako "bazu znam koliko cu da stavim tako da je to reseno" ???

U principu se VG sipa u PG, bolje nego obrnuto. Ali na 10ml...ma nije bitno...

Inace TPA lesnik nikako nije dobar izbor ako si pri kraju zaliha. Njemu trebaju meseci da sazri. Zna da bude vrlo neprijatan nakon kratkog lezanja...

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 11:11   #23
Di-Co
Aktivan član

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 168
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 18
Di-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svima

Firebom serija obećava. Ima preko dvajes' aroma, bokte! Neke sam probao na blic, a neke smućkao i skoro svaka mi je odlična.

Najviše mi se dojmila Destruction (kokos-krem i duvan) i Atack (nektarina + još neko voće). Sazrevaju brzo. Dozirao sam na 8%.

Nuclear (probao sam gotovu tečnost) jeste čokolada-kakao + još neki ukusi. Vrlo dobra, možda i nezaobilazna za one koji vole čokoladni vejp.
Di-Co nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 11:18   #24
ljubaVR
Senior

ljubaVR's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 276
Pohvaljen: 189
Nivo reputacije: 44
ljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosi

Od Firebomba sam smuckao Danger, Code Red i jos jednu trecu koja ne znam sta je (trebala je da bude Nuclear ali nije), sve su odlicne i po mom ukusu ali su arome jako slabe, muckane na 10% osete se ali slaboooo... Mnogo su ih razblazili! Mozda kad odstoji bude bolje. Mislim da bi 15-20% leglo odlicno. Sad posto sam vec sve smuckao do sledece kupovine ne mogu da eksperimentisem.
ljubaVR nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 11:28   #25
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,423
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 144
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu

Kako se čokolada u aromama pokazala za grejače?
Da li ih brzo "uprlja" ili je ok/normalno?

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 11:30   #26
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvaljen: 711
Nivo reputacije: 172
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Убија грејаче

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-07-2017, 11:38   #27
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 1,423
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 144
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu

Tako sam i pretpostavio, iako navodno radili na tome da ne bude pogubno.
Ok.. hvala na odgovoru

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 12:12   #28
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od BobanNB Vidi poruku
Убија грејаче

U konkretno kojim aromama?
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 16:54   #29
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvaljen: 711
Nivo reputacije: 172
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Нпр. чоколада.....у аромама од било ког произвођача....пробао 4 произвођача и свугде исто.....

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-07-2017, 09:44   #30
Mikilipk
Aktivan član

Mikilipk's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Pressa 75w/Kayfun lite
Pohvala: 6
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 8
Mikilipk je na dobrom putuMikilipk je na dobrom putu

Vise od mesec dana parim Gothic Life. Ova aroma mi je ok jer preovladava ukus banane.
Doziram je 3% - 4%, sve preko toga mi nikako ne prija.
Kada sam u skripcu sa bazom, teskom mukom pazarim i njihovu gotovu tecnost.
Gotova tecnost mi je prenapadna (sto zbog cene, sto zbog ukusa), tera me na muku.
Mikilipk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:26 sati.