Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-06-2017, 00:04   #1
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 275
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 88
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi
Uobičajeno sxk hurricane v2

uzoh ovo jer sam bio ubeđen da je neverovatno dobar,a i hvale ga na netu..izgleda skoro kao taifun gt2 sa mnogo slicnosti u delovima,ali po meni ispade i bolji..mnogo mnogo dobru aromu daje,u kontinutetu..eto da se zna..od 10 svih 10
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2017, 02:01   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: sxk hurricane v2

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2017, 08:20   #3
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Lep, SXK kvalitetan, odlicno resenje sa dekovima ali ali...

Visina i kapacitet mi se ne svidjaju, hteo sam ga kliknem xx puta, ali me je odbijalno 2.5ml.

@ezgeta

Napisi koju rec vise, setup, zica, koji dek, vazduh, znas sve vec
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2017, 22:28   #4
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

Za sad ss16 0,32mm,namotano 8-9 na 2mm,(valjda)tako da ispade 1om tačno..inače ima pozlatu na pistovima i koristim post sa 2mm rupicom..ladno radi i TC..a žica namotana za w..možda zbog postova,inače i na taifunu gt mi se to dešavalo..tank jest manji al nekako nikako da se isprazni,ruža v3,Kaja v3,Merlin su mi čini se mnogo mnogo više trošili

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

---------- Post added 20-06-2017 at 21:33 ----------

A što se tiče visine,ima providan tank koji je niži,sve sa Dekom 53,73mm

Zahvalili :
Staro 20-06-2017, 23:12   #5
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,021
Pohvaljen: 1,001
Nivo reputacije: 188
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

I v1 i v2 rade lose po meni, probao sam bas tu SXK verziju, ok fino odradjeno ali atomizer apsolutno nista spektakularno, cak bih rekao i lose radi. Ja se igrao sa njim par sati i prosledio ga dalje, jednostavno nema arome, nema definisanog udara u grlo, ne znam, mozda je do mene.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2017, 23:15   #6
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Sve je u setapu,meni je strava,mala komora,malo vazduha, 2mm rupa,mali Grejač...=aroma

---------- Post added 20-06-2017 at 22:31 ----------

ustvari mislim da vise necu koristiti ni kaju,ruzu,genitank...mozda po nekad melo3..bez zezanja
Staro 21-06-2017, 00:26   #7
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 158
Pohvaljen: 194
Nivo reputacije: 49
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

SS zica, po mom misljenju daje neverovatno dobru aromu i izuzetan kvalitet pare...ne znam da li si probao i na drugim atomizerima? Ali ima jednu bas veliku manu-grejac je vec posle jednog (retko dva) tanka, prevucen slojem garezi koji izgleda kao karamela (katran)...pomislio sam da je to zato sto SS zica veoma brzo razvija temperaturu pa tecnost zagoreva, ali nisam siguran...inace ista stvar mi se desila na vise atomizera-na ubertootu, avocadu, merlinu...svuda isto, nevrovatan vape ali brzo sledi karamela (bljak)...da li se ovo jos nekom desava?
Inace ati je prelep, bas sam se dvoumio da ga reznem...ako probas kantal na njemu, napisi nam kako se ponasa...lepo da te sluzi

---------- Post dodan 21-06-2017 u 00:27 ----------

mozda je bolji rezultat ako se SS zica koristi u TC modu...ja sam je koristio u VW
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 01:18   #8
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
Sve je u setapu,meni je strava,mala komora,malo vazduha, 2mm rupa,mali Grejač...=aroma

---------- Post added 20-06-2017 at 22:31 ----------

ustvari mislim da vise necu koristiti ni kaju,ruzu,genitank...mozda po nekad melo3..bez zezanja
Guru, izloguj se sa ezgetinog naloga! 😂😂😂
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2017, 04:39   #9
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

3 tank,isti setap, nema garezi,vg-pg 60-40..nista se ne menja,ukus isti...idemoooo
Staro 21-06-2017, 07:44   #10
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Jel zvao neko? 😂 😂 😂
Staro 21-06-2017, 07:56   #11
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

ma pusti ga,postao je ko neka baba se....
Zahvalili :
Staro 21-06-2017, 10:43   #12
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 158
Pohvaljen: 194
Nivo reputacije: 49
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
3 tank,isti setap, nema garezi,vg-pg 60-40..nista se ne menja,ukus isti...idemoooo
jesi na VW ili TC?
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 10:53   #13
Guru
Banned

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
I v1 i v2 rade lose po meni, probao sam bas tu SXK verziju, ok fino odradjeno ali atomizer apsolutno nista spektakularno, cak bih rekao i lose radi. Ja se igrao sa njim par sati i prosledio ga dalje, jednostavno nema arome, nema definisanog udara u grlo, ne znam, mozda je do mene.
Ti brate nemas strpljenja, ako ti se ne svidi u roku od pola sata, ti na oglas.

Odlozi nekad sa strane, pa pokusaj sutradan

Staro 21-06-2017, 12:06   #14
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,021
Pohvaljen: 1,001
Nivo reputacije: 188
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Zasto? Sta ce se preko noci promeniti?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 12:18   #15
Guru
Banned

Setup
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
hurricane

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:04 sati.