Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-06-2017, 23:06   #16
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,018
Pohvaljen: 982
Nivo reputacije: 186
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: SQuape E[motion] by StattQualm

Ovo je jos jedna u nizu glupost by StattQualm.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-07-2017, 00:11   #17
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 197
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Olaka kvalifikacija. Za sada sto se mene tice nema boljeg MTL atomizera od R[eloaded].

Upravo narucen E.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2017, 00:53   #18
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Probao sam sve njihove proizvode svi su uzasni, R koji spominjes supalj da nema dno, nema M od m2l.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Staro 01-07-2017, 00:55   #19
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Ja ne znam sta si ti pario ali ima jos dosta clanova koji mogu lako i argumentovano da te demantuju.

Prihvatam da ti se ne dopada sto je subjektivno pa nema prostora za diskusiju ali da je R supalj je notorna glupost i neistina bez ijednog iznetog argumenta. Pritom je cisti MTL RTA.

Staro 01-07-2017, 00:56   #20
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ok

Staro 02-07-2017, 11:12   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,722
Pohvaljen: 12,701
Nivo reputacije: 1966
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sledeće nedelje Busardo radi recenziju...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2017, 21:52   #22
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Atomizer je kompletan, sve mane ispravljene, dekovi i single coil dek u pakovanju, nema razloga da ne bude dobar.
Suplja para koju sam i ja iskusio sa R(s) modelom je uglavnom posledica setup-a gde je coil previse spusten ka rupi za vazfuh, cim sa ga pomerio gore, ta "supljina" je nestala.

Btw, @Betrayer koristi R(s) pa moze napisati koju, ne verujem da bi on koristio nesto sto je suplje.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2017, 21:53   #23
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Aj neka kaze i Bet sta ima, ja sam svoje rekao, jedino sa nekim ogromnim grejacima i brdo vate pa mozda tako i radi, inace daleko boljih atomizera ima od rs.

Staro 02-07-2017, 23:07   #24
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,606
Nivo reputacije: 889
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

@dgproduction Sad smo na**bali. 😂

RS sa 2mm precnikom grejaca i spolja rupom 1.8mm, supalj boze sacuvaj. Da, koristim ga svakodnevno jer zbog rupetine od 3mm ispod grejaca lepo gubi na toploti pare sto mi odgovara jer kuburim sa vrucom parom. Para je na mojih 9-11W i ovakvim grejacem suplja ko supalj zub!
Eno vam i recenzija malo pre okacena, 70% VG tecnost, retka i providna para samo tako.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-07-2017, 00:49   #25
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Ajde da pitam sta vam je ta "suplja" para? Sad postoji i ta kategorija? Ja sam ocigledno preskocio neke promene u e-cig svetu.

3mm SS coil od 1.4 oma na 12W i milina. Treca rupa po velicini za vazduh i ja konstantno prezadovoljan bez obzira da li koristim 50/50 ili vecinsku PG tecnost.

Osim ako pod supljom parom ne mislite da ne proizvodi efekat parne masine koji mi nikada nije treba niti mu ne vidim svrhu. Parim zbog ukusa i unosa nikotina u organizam. Pa i CC kliromizer je imao sasvim dovoljno pare ako parimo da ne bi pusili. Rs pravi sasvim dovoljno pare da i vizuelno budem zadovoljan (ako je to uopste neke parametar kojim je potrebno oceniti e-cig) a oblak ili "kajmak" pare me nikada nije zanimalo niti sam smatrao nekim nedostatkom. Stvarno ne zelim da dok parim masem rukama kako bih video ljude sa kojima pricam ili da vidim ekran dok nesto gledam.

Ponekad se ozbiljno zapitam kakvi se to "standardi" namecu i ko ih definise kao relevantne.

Staro 04-07-2017, 00:54   #26
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

A ja se pitam nesto drugo, prozivas me da lazem i pricam neistine a ti i ne znas sta o cemu sam ja pricao ocigledno?
Objasnio ti Bet sve iznad, probaj takav setup pa videces i osetices sta je suplje.
Staro 04-07-2017, 01:06   #27
sstancic
Senior

sstancic's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 33
Pohvala: 1,933
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 129
sstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalu

3mm m2l grejac!!... treba probati oko 4mm i to neki clapton,mozda cak i alien,fused...pa na jedno 2kW...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

---------- Post dodan 04-07-2017 u 00:08 ----------

I da....para na RS-u je suplja,prazna,retka...

sstancic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2017, 01:20   #28
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

@dgproduction, nemam ja problem da se izvinim kada pogresim. Stoga - izvini. Ali ja bar ne pratim ovu novokomponovanu terminologiju a i napisao sida je R supalj a ne para. Kada neko napise da je atomizer supalj ja to tumacim kao da je los, da ne valja iz bilo kog razloga.

Ali opet se vracamo na stvar ukusa. Pored podele na MTL, D2L, restricted pa onda i razlike u tim grupama po grejacima i vatazama, opet je stvar sta se kome dopada.

Kada govorim o dobro atomizeru iskljucivo se baziram na ukus koji daje, TH koji dobijam, zavrsnu obradu odnosno kvalitet, da li curi ili ne, kako podnosi sve tecnosti... "kvalitet" pare mi nije merilo jer je to stvar preferencija pritom svaki moze da ima tu "suplju" ili "masnu" paru, sto zavisi od setapa.

Meni je R odlican atomizer a o licnim preferencijama a kolicinu i gustine pare nema potrebe da stvaljamo u diskusiju o kvalitetu jer i nije nesto sto ga definise.

@sstancic, izvini sto nisam upoznat sa tim da sada postoje i definisane dimenzije grejaca i to u odnosu sa vatazom da bi se nesto klasifikovalo kao MTL. Kada vidim sta je na temama za ljude MTL zapitam se da li obitavamo u razlicitim univerzumima. Neki ovde nisu znali sta je ecig kada se nasiroko koristilo i pricalo o raznim atomizerima ali su svi posle 2 uredjaja i par dimova postali strucnjaci te se olako podsmevaju drugima. E zivote.

Staro 04-07-2017, 01:23   #29
sstancic
Senior

sstancic's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 33
Pohvala: 1,933
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 129
sstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalu

Odakle meni 2 uredjaja... jedva imam i 1... 🤔

sstancic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2017, 01:29   #30
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Ti samo mrsomudis i ne razumes ironiju. Ali kao da je i bitno sta ti mislis.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:52 sati.