Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-07-2017, 13:38   #46
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 955
Pohvaljen: 909
Nivo reputacije: 171
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: SQuape E[motion] by StattQualm

A inace update stize za atomizere redovno?
Guru slazem se sa tobom sto se nekih stvari tice, i sam placam i atomziere a i soft moram, to mi je posao. Ali zasto onda svoemesto prodaje njihove atomizere koji se prozivode u Kini po tim cenama? Zasto kad sam kupio kaju 5 cim je izasla nisam kao update dobio m2l kit vec morao da ga pazarim ponovo? Po meni je previse, sve preko 100e je puno i bacanje para, realno nijedan atomizer danas koji radi na principu na kome rade ne moze doneti nista spektakularno i novo, sve se manje vise zna i poznato je svima, sto i busardo kaze za ovaj E, iste greke ponovo i ponovo i ponovo.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2017, 13:50   #47
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Pa realno su sa K5 ukenjali stvar, pogotovu sa m2l reducirima koje su trebali svim besplatno da isporuce.

Mislim da je raspon od 60 do 100 eura, aj' da kazem 120e plafon za kvalitetan atomizer.

Ja volim autentičnost kod atomizera, izgled, lakoću rukovanja i održavanja.

Žao mi je što postoji veliki broj dobrih atomizera za koje nismo ni čuli ni videli a tamo negde u belom svetu je cena toga dva vikend izlaska.

I kada hoćeš original u Srbiji, ajde što skupis kintu za nešto, nego sto dostava do Srbije obicno ide DHL-om pa sum sumarum bude nerealna.

Svoemesto sve pravi u Kini, mada njihovi proizvodi mi i nisu zanimljivi kada su originali u pitanju.

Vise me interesuju limitirane serije individualaca koji su napravili neki svoj brend i napravili lep, kvalitetan atomizer vodeći računa o svim detaljima.

528 custom, Council of vapour, 2 Puffs, TBM, Arra mods...

No, neki znaju da naprave neki izgleda ne testiraju nesto pre nego sto ga bace u mass production... Bm li ga :/
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2017, 21:16   #48
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

E je poceo opasno da me iritira. Nov coil, postavljen bas kako treba samo stavljeno vise vate, taman toliko da je knap, da je vise zacepio bih ga. Jos sam sada umesto da secem na vrhu kanal ostavio duze da spustim vatu i u kanale sa strane, kako radim inace na R.

Radi sve ok, krenem u stenju i stavim ga u dzep (uspravno), posle nekog vremena ga izvadim iz dzepa da zaparim i vidim malo tecnosti na Radijusu i kod AFC-a.

Bas iritira. R mi nikada nije pustio ni jednu jedinu kap.

Na FB strani nas je sad cetvoro sa istim problemom koji pokusavamo da zakljucimo zbog cega se ovo desava.

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
Po meni je previse, sve preko 100e je puno i bacanje para, realno nijedan atomizer danas koji radi na principu na kome rade ne moze doneti nista spektakularno i novo, sve se manje vise zna i poznato je svima, sto i busardo kaze za ovaj E, iste greke ponovo i ponovo i ponovo.
Meni je E doneo nesto novo - potpuno novi i bolji ukus meni omiljenih tecnosti. Sa te strane sam odusevljen iako to nisam ocekivao i ne zalim pare koje sam dao jer je ukus stvarno vrhunski. E sad, ispostavilo se da curi sto za te pare ne sme da se desava nikako. Ukoliko uskoro ne iznadjem resenje i ako mi ovaj iz SQ-a ne ukaze da negde gresim ja a ne da je problem u konstrukciji, ode on u oglase. Dzaba aroma ako cu se nervirati oko curenja kad mogu da se vratim na R koji daje manje arome ali i dalje bolje od drugih atomizera koje sam probao. A ne curi.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-08-2017, 01:08   #49
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 955
Pohvaljen: 909
Nivo reputacije: 171
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Klon
Kod:
http://hotecig.com/Product/Pre-Order-ShenRay-SQ-E-Style-RTA-316SS-Rebuildable-Tank-4-5ml-wExtra-2-DecksSilver-72415
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:55 sati.