Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-07-2017, 20:37   #31
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,735
Pohvaljen: 12,718
Nivo reputacije: 1971
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Alien 220W

Aj što ne čita ceo forum, al ne čita ni svoju temu 😱
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2017, 20:38   #32
ReD_Fox
Aktivan član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 14
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 4
ReD_Fox je na dobrom putu

Znam, secam se, ovo su neke tecnosti koje su mi ostale,
nista ovo cu dati mojima, a ja cu da se snadjem Vec negde za slabije tecnosti...

Al sve u svemu, ovaj Mod je prelep, i tezak, bas za moju ruku.
Toliko od prvih utisaka, jedino sto proizvodi pare koliko hoces, ako ne daj boze ubacis jaku tecnost, ode grlo... ( to je danak ne iskustvu )
ReD_Fox nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2017, 20:39   #33
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 448
Pohvaljen: 330
Nivo reputacije: 95
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

@ReD_ Fox si pravio nekad svoju tecnost? Ako nisi pravac prodavnica i vidi da li imaju neku tecnost od 3mg nikotina

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-07-2017, 20:39   #34
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Piše sve na forumu protiv neiskustva... Ako ne piše, pitaj.
Staro 18-07-2017, 20:42   #35
ReD_Fox
Aktivan član

Citat:
Aj što ne čita ceo forum, al ne čita ni svoju temu ��
Bio sam malo nestrpljiv i brzoplet ( ishitreno sam stavio ovu tecnost samo da probam mod, ( nisam ocekivao bas ovakav throat-hit... )[COLOR="Silver"]
Staro 18-07-2017, 20:45   #36
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Dobro. Sad imaš opremu, sad čitaj za dalje
Staro 18-07-2017, 20:45   #37
ReD_Fox
Aktivan član

Citat:
@ReD_ Fox si pravio nekad svoju tecnost? Ako nisi pravac prodavnica i vidi da li imaju neku tecnost od 3mg nikotina
Nikada nisam pravio svoju tecnost,
Nekako mi to deluje, pa u najmanju ruku, opasno...
Ne bih bas da se otrujem, ovako mi je nekako jednostavnije,
Mada, u nekoj bliskoj buducnosti, posto vidim da nemam bas puno izbora oko narucivanja online ( ne mogu da nadjes sve sto hocu ), mozda i pocnem da pravim svoje tecnosti..
Staro 18-07-2017, 20:48   #38
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Staro 18-07-2017, 20:52   #39
ReD_Fox
Aktivan član

Citat:
Dobro. Sad imaš opremu, sad čitaj za dalje
Hvala,

Eto kao mali doprinos, mogu da uradim recenziju nekih tecnosti koje sam koristio.
( da malo i ja doprinesem ovom forumu )[COLOR="Silver"]
Staro 18-07-2017, 21:05   #40
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ne briši ove zagrade kada citiraš nečiji post. One služe da se vidi čiji post citiraš

i nema potrebe citirati post neposredno iznad svog. Pošto smo aktivan forum, ako li i neko uleti sa postom između, uvek imaš 15min da dodaš tagovanje tipa @Pera @Mika @Laza, kako bi naznačio kome si se obratio
Staro 18-07-2017, 21:16   #41
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,645
Pohvaljen: 1,297
Nivo reputacije: 291
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

@c-hell zaboravio si @Bez Mike

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2017, 21:21   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Moderiši ti svoj podforum i ne sviraj 😂😂😂
Zahvalili :
Staro 24-07-2017, 21:10   #43
IzNoGood
Nov član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick Pico
Pohvala: 7
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 2
IzNoGood je na dobrom putu

Prvo da pohvalim hrabrost sto si resio da uzmes Alien sa tako malo iskustva.. I ja sam goreo jedno vreme da porucim taj kit, ali sam se ipak zadrzao na Eleaf pico i Evic Vtwo mini... Pre svega zbog toga sto su dokazano dobri ( nakon odgledanih, ja mislim, svih YT review-ova koje sam mogao iole da razumem ), a posle toga sto ipak su to 75W modovi, to jest ide samo jedna baterija, i nema mnogo muckanja glavom oko punjenja. Imam externi punjac, ali za jednu bateriju, u svim modovima (skoro svim) sa 2 ili vise baterija preporuka je da "vencas" baterije, to jest da ih punih uvek zajedno i to na externom punjacu kako bi izbegao havariju.
Sto se tice samog atomizera, to je cistokrvni D2L, uparili su ga namerno sa alienom da pokazu snagu, kolicinu pare i slicno, a kao sto ljudi vec rekose, to nece dobro da bude sa bilo cim sto ima vise od 6mg/ml nikotina
Trebao si odmah da porucis i rezervne grejace posto ces sada morati opet da cekas da ti stignu kad porucis. Nisam siguran da sam video u domacim prodavnicama da ih neko prodaje. Proveri sve prodavnice, imas cak i na forumu ovde deo sa domacim prodajama, pa ako nema, poruci odmah da bi ti stigli pre nego ti taj budeo zreo za menjanje.
svi D2L tankovi jedu tecnost, a taj posebno. Ima nekoliko razloga za to, sve je objasnjeno i ovde na forumu i na raznim recenzijama po internetu, ali ukratko: za D2L ide vise snage - trosi se vise tecnosti, ide vise Vg u tecnost zbog vise pare - trosi se vise tecnosti...
Ne zamaraj se sa pravljenjem svojih tecnosti jos neko vreme, sacekaj mesec-dva, pa onda kreni da se interesujes, citas ovde forum, gledas po internetu, ima sjajnih videa na YT za pocetnike kako i zasto.. mogu ti samo preporuciti da pogledas od New Amsterdam Vape Complete Beginner's Guide To Making E-Liquid - DIY Tutorial za pocetak...
Elem, za kraj, da rezimiram: Ne brzaj ( znam da je tesko ) Pitaj ovde ako nesto ne znas, bolje i da pitas pa da te kritikuju kako ne citas forum pre pitanja nego da se za****s sa nekom opremom, napravis problem, i na kraju batalis sve. Ako si i dalje zagrejan posle nekog vremena, probaj i neki M2L atomizer, raspitaj se za preporuke, raspitaj se gde ima, kako se nabavlja, IMA LI GREJACA KOD NAS i ostalo..
I samo napred!
IzNoGood nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2017, 22:35   #44
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,678
Pohvaljen: 1,501
Nivo reputacije: 270
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Ima dual coil RBA glava za nekih 8usd kod kineza...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2017, 23:23   #45
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 916
Pohvaljen: 1,051
Nivo reputacije: 150
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:59 sati.