Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red
Zaboravljena šifra? Registracija

Totally Red ecigara.rs

Totally Red

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-09-2013, 08:54   #16
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: AROME eCig Hellas

Ja sam izgleda napravio grešku i merio kapima procente umesto špricem. Rezultat je ry4 tečnost slabe arome i skoro bez boje. U drugom slučaju sam izmerio uz pomoć kalkulatora i šprica i dobio tečnost lepe boje i mirisa, večeras mi prolazi 72 sata, pa probam... Jedva čekam da stigne plata pa da naručim još koju aromu i baze da se igram

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-09-2013, 12:49   #17
djoollee
Nov član

djoollee's avatar

Registrovan: Jun 2013
Godine: 29
Pohvala: 20
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 19
djoollee je na dobrom putudjoollee je na dobrom putu

Stize i meni zimnica, u do sada rekordnom roku od 20 sati .

IMG_20130910_104814.jpg

Od aroma uzeta banana i kentuky. Smuckah na brzaka po 10ml 18mg, banan sa 8 (mada mislim da mi se omakla i deveta ), a kentuky sa 8 kapi.
Deluje mi da ce banana extra ispasti (doslo mi da navrnem bocicu ), a kentuky ili ce me oduseviti ili razocarati (ne znam sa cime bih uporedio), no dalji utisci kad odleze tecnosti.

djoollee nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-09-2013, 13:24   #18
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 883
Pohvaljen: 438
Nivo reputacije: 119
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Да напоменем да Вирџинија,на моју велику жалост,има цветну арому... Не знам у чему је ствар,можда сам ја нешто погрешио,можда јој треба још времена да одстоји али нема ни д од дуванске ароме,ко што рекох подсећа (буквално) на неко цвеће,само,наравно,ја немам појма које. Ако је још неко испробао стварно бих волео да чујем мишљење.

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-09-2013, 14:15   #19
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Ja sam probao VIrginia Platinium gotovu tecnost i meni je pored duvana imala neku cvetnu notu ali ajd to sam prepisivao ovom dodatku Platinium, golu V nisam probo.
Totally Red je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-09-2013, 18:39   #20
bob
Nov član

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 0
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 20
bob je na dobrom putu

Corona Grande odležala 3 dana, smiksano 30 kapi na 30ml jačine 6mg nikotina, fina slatkasta aroma, jeste duvanska ali uslovno rečeno, preovlađuje cvetna nota...Čini mi se da će možda biti još bolja za neki dan stajanja...Sve u svemu ocena recimo 7 od 10
bob nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-09-2013, 20:29   #21
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

To je dobra ocena, podstaknut time smuckao na 12mg sa 10 kapljica aromu Pomarandze i Limuna cekam 72 sata otkucavanja (moram da zapisem datum na bocici)
Totally Red je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-09-2013, 22:23   #22
Annipe99
Aktivan član

Annipe99's avatar

Registrovan: Oct 2012
Pohvala: 54
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 23
Annipe99 je na dobrom putuAnnipe99 je na dobrom putu

Muckam te arome, ali nikako da uhvatim merke. Ja sve moram u mililitre jer to sa kapima mi nikako ne ide. Koristim neku inaweinu bocicu sa kapaljkom i to stavljam i po 20 kapi na 10ml. Da li vi koristite neke druge kapaljke ili ja preterujem sa aromama.
Koristim recepte sa nekog ruskog sajta koji sam isto ovde pokupio i kod njih ide 16 kapi na 10ml. Prosvetlite me, sav sam se ubunio i hvala...
Annipe99 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-09-2013, 22:44   #23
Lord_Ivanhoe
Senior

Lord_Ivanhoe's avatar

Pohvala: 364
Pohvaljen: 537
Nivo reputacije: 96
Lord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvalu

Ja mislim da onako mega preterujes sa aromama

Ja IW arome stavljam izmedju 5-9 kapi/10ml u zavisnosti sta muckam. 20 je definitivno mnogo. Mada, opet, ukusi se razlikuju.

Lord_Ivanhoe nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-09-2013, 22:53   #24
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Kod:
http://www.ecigexpress.com/cookbook/ejuice-calculator.php
Ne bi trebalo preterivati sa aromom, najbolje je poslušati preporuku proizvođača i probati na malim količinama baze, od najmanjeg udela do najvećeg i pronaći svoju meru... treba ti naveći i najmanji špric, hirurška rukavica da začepiš dole rupu, izmeriš aromu u najmanji špric, staviš iznad bočice u koju miksaš i pomeriš prst da iscuri. U veliki špric naspeš baze koliko treba da popuniš po kalkulatoru i polako dodaješ u aromu. Trebalo bi samo imati u vidu da sam vrh šprica u cevi ima 0.2 ml i za toliko manje ga puniš. Ja sam prvi put kapao i nisam pogodio, bila mi slaba aroma, drugi put mi je Smiljke pokazao ovu foru i kalkulator i sve sam uradio kako treba.

Što bi reko moj pokojni deda, ne mo'š naučiti dok ne upropastiš par puta, zato i treba probati na što manjim količinama, 5ml najbolje...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-09-2013, 23:04   #25
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,889
Pohvaljen: 8,444
Nivo reputacije: 1153
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Lord_Ivanhoe Vidi poruku

Ja IW arome stavljam izmedju 5-9 kapi/10ml u zavisnosti sta muckam. 20 je definitivno mnogo. Mada, opet, ukusi se razlikuju.

+1
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-09-2013, 23:10   #26
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 543
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Lord_Ivanhoe Vidi poruku

+1

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2013, 10:08   #27
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,026
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Nezaboravite da je potrebno ipak odredjeno vreme da se nikotin "stopi"sa aromom glicerinom i pgom.
U tom slucaju je potrebno mnogo vise od 72sata neke arome se primaju mnogo duze a neke opet krace iz licnog veoma bogatog iskustva pricam,a ne preterujte sa aromama u svakom slucaju jer posle nema nazad a dodati se uvek moze.

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-09-2013, 10:35   #28
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,368
Nivo reputacije: 551
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Cim ih smuckam, odmah ih naredjam na neki stari iskrin masazer. Do ujutru je "izvibrirano" do bola.
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2013, 19:46   #29
Annipe99
Aktivan član

Annipe99's avatar

Muckam ih po nekim receptima koje sam ovde skinuo. Program neki ruski, po kome pise 16 kapi. Mada kada merim spricem, meni 05% izadje nekih 16 kapi na 10ml.
Ne znam kako da ubacim sliku programa.
Hvala na savetima, omanjicu malo sa aromama
Staro 11-09-2013, 19:52   #30
Annipe99
Aktivan član

Annipe99's avatar

E, evo slike Untitled.jpg
Valjda sam pogodio..
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:21 sati.