Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red
Zaboravljena šifra? Registracija

Totally Red ecigara.rs

Totally Red

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-09-2013, 22:00   #31
vader123
Iskusan član

vader123's avatar

Registrovan: Oct 2012
Pohvala: 64
Pohvaljen: 62
Nivo reputacije: 32
vader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svima
Uobičajeno Re: AROME eCig Hellas

Sigla posta
Zamesane Virginia i French pipe. Rezultati za par dana.
vader123 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-09-2013, 09:49   #32
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 94
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 55
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Što se tiče arome mary jane nije to za mene, bedunjavo, nekako mi je više da se umiksa uz neku aromu da upotpuni ukus, nego da se pari samostano. Porobaću ovih dana da je malkice umiksam u neke arome da vidim hoće li to dati neke rezultate i kakve.

E sad vidim da svi manje više imamo problema sa nažlaženjem prave arome, a kupovati po 10ml arome za koju neznate da li će vam odgovarati je lutrija i potencijalno bacanje para. Na netu mogu da se nađu uzorci ecig hellas aroma od po 1ml, pa možda nije loše ako ste u mogućnosti da razmislite u tom pravcu i uvrstite uzorke u ponudu. Više aroma bi smo bili u mogućnosti da probamo pa tako i da lakše izaberemo one koje najviše prijaju.
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2013, 09:55   #33
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Slažem se, mada to više zavisi od proizvođača nego od TR produkcije U svakom slučaju, ja ako ne spalim 50 ml tečnosti ne računam da sam probao, a tu već ode trećina bočice arome

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2013, 17:38   #34
djoollee
Nov član

djoollee's avatar

Registrovan: Jun 2013
Godine: 29
Pohvala: 20
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 19
djoollee je na dobrom putudjoollee je na dobrom putu

To ja rekoh jos dok nisu stigle arome i baze, predlozih 5ml pakovanje aroma, jer skoro niko ne zna kako ce ispast .

Probah posle nekih 56 sati lezanja i muckanja Kentuky 18mg, 10 ml sa 8 kapi arome. Utisak je ok, isparih jedan ceo cc 2.4 na 9w, lepa aroma duvana, cista, moze da se pari po meni na duze. Ubacih u naredni cc i malo banane 18mg, pa je postala jos malo interesantnija sa bananom u pozadini. Ocena 9/10

Cista banana 18mg, 10 ml sa 9 kapi, otstojala isto 56 sati uz muckanja. Poce testiranje u cistom cc 2.4, sa velikim ocekivanjima javilo se iznenadjenje. Prvo se javi aroma banane, stvarno extra,ali za manje od sekunde nestaje skoro skroz i iz pozadine dolazi neka cudna aroma koja nema veze sa vocnom, lici na ne znam kako da nazovem, ali recimo krs duvansku.
Bocice i spric su iz apoteke (glanc novo), a cc klirovi su bili cisti. Zamiksah jos jednu turu banan, sa koriscenim (opranim) spricem i bocicama, pa se nadam da ce ispasti kako treba .

djoollee nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2013, 18:00   #35
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,368
Nivo reputacije: 551
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Old harborbor muckan na masazeru 30 sati. Final 10mg 10ml 5 kapi arome. Sta reci, vrlo sam prijatno iznenadjen. Jako slichno analognom B&H. Osetio sam, posle duzeg vremena nesto sto iz mesta lici na duvan, bez nekih dodatnih after taste efkata. Kad dovojlno sazri, konacna ocena. Za sada licno moja preporuka: Probati obavezno.
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 08:29   #36
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Smuckao preneki dan Limun i Orange, arome jake ja uguro 10 kapi na 10ml/12mg. I jedna i druga aroma zamutile mix - evo posle jedno 60 sati Orange postala bistra a limun je polubistar. Mislim da sam malcice preterao sa aromom jer sam probao dosta jaka i intezivna aroma Pomarandze imam ukus Jaffa keksa ali bez cokolade samo onog zelatina, probano na CE5 2.4ohm i eGo Tupg na pomarandz modu, Limun nisam probao cekam da se izbistri ali se aroma bas oseca
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 08:40   #37
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 883
Pohvaljen: 438
Nivo reputacije: 119
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Da dodam da je Virdzinija dosta bolja sada u odnosu na prvu probu,moguce da treba jos da odstoji.

Sent from my Prestigio 4044DUO using Tapatalk

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2013, 09:28   #38
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Isto mogu reći i za RY4. Posle 5 dana skoro celodnevnog korišćenja isplivala je fina nota duvana koja se naročito oseća na dripu... Čekam nove arome, i njih ću da ostavim danas da se kisele bar 5 dana, ako izdržim Ipak ono „at least” znači da može da se koristi, ali ne mora da znači da je aroma skroz sazrela... Uzimam u obzir i to da se vremenom navikne na aromu, pa se intenzivniji ukusi „stišaju”, a isplivaju pozadinski.

Zahvalili :
Staro 13-09-2013, 10:33   #39
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 94
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 55
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Posle nedelju dana RY4 juče legla ko budali šamar, toliko sam pario na ithaki na 1,2ohm, da to nije normalno meni lepo, 50 kvadrata u izmaglici, žena rekla da nisam normalan i da moram kod lekara.
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2013, 22:03   #40
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,026
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Moras da poslusas zenu jbg
Meni to isto govori zato sto je svako vece napadam...
poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 22:38   #41
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Masazer odradio i drugu. Coffee dark 10mg 10ml 60/40 3%arome. Blazi shmek od poznatih coffe aroma, ne stipa u grlu. Na kraju jedva primetan after taste crne cokolade. Test makine: ecab sa novom glavom i ecab + adapter + Kanger1.2ml. Za sad, pristojno.
Staro 13-09-2013, 22:47   #42
mitar
Senior

mitar's avatar

Registrovan: Jun 2013
Godine: 47
Pohvala: 15
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 45
mitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svima

Cekam dok ne potrosite to sto ste smuckali,pa ako se jos javljate na forumu,pocinjem i ja da muckam!

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!
mitar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 22:55   #43
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

χαιρετισμός. Uuu, izgleda da vec deluje, propricah na grckom
Zahvalili :
Staro 14-09-2013, 09:39   #44
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

ότι
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2013, 12:15   #45
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Ostavio cigar blond, ovaj put u najmanjoj preporučenoj dozi. Aroma jako zanimljivo miriše i automatski je potamnela bazu.

Sent from parče plastike.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:31 sati.