Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-06-2017, 19:16   #691
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 852
Pohvaljen: 514
Nivo reputacije: 94
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Rose Atomizer

Ne mora lc da se otvori do kraja samo da dovoljno natapa. Na mojim ( bivsim) primercima je korak navoja na bazi I na chimney-ju bio isti sto znaci da nisam odvtao chimney da bih punio ruzu vec samo bazu

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2017, 23:28   #692
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 344
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Meni je chimney uvek zasrafljen toliko da cisto samo uhvati, tako koristim od pocetka kada sam imao dry hitove ali to je bilo dok se nisam upraksovao da napravim setup kako lici. Sad je druga prica ali je ostalo tako po navici. Medjutim ovako mi taman toliko uhvati i odgovara mi. Ali sigurno su da probam da stavim duple gumice da ga malo podigne kad budem nasao vremena. Trenutno je ne koristim jer mi s'camel nikako ne valja na tom atomizeru a ostao sam bez kremova.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2017, 01:23   #693
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

uspeo sam da zasrafim staklo od ruze 3 ima sasvim dovoljno mesta za odvrtanje i zavrtanje do kraja lc-a

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2017, 05:44   #694
x-man
Senior

x-man's avatar

x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ja probao, nikako nije moglo. Sitniji je navoj na V3. Ja mislim da je navoj razlicit od klona do klona.

Long live Hon Lik!
Staro 24-06-2017, 09:30   #695
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 293
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Interesantno.
Mozda gresim,ali nikako nisam mogao lepu aromu da izvucem sa skroz odvijenim cimnijem.
Zasto?
To podrazumeva da treba natrpati previse vate da bi se zatvorili lepo kanali za tecnost.U tom slucaju,gubi se aroma.

Mislim da Rose nije konstruisan da tako funkcionise.
Ne treba preterivati sa vatom,svaka avantura ubija aromu i vape.

Desavalo se da posumnjam da je malo vate i dodm koju nit samo i ne radi atty kako valja.Izvadim to sto sam dodao i sasvim druga prica.

LC odvrnuti tek par krugova a vate normalno staviti.Nece da curi ali je poenta sledeca:mora se precizno podeliti kolicina vate da ide podjednako na oba kraka.Ako je na jednom manje a drugom vise,ne radi lepo.

A da,i ne mora da se forsira u zamrzivac na 15 minuta,arome ima na izvoz.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-06-2017, 10:08   #696
x-man
Senior

x-man's avatar

Probao da razdvajam vatu, mnogo zivaca treba da bi se namestilo kako treba. Prvo je problem da se 'udene' vata u grejac koji stoji izmedju 2 rupe za vatu a da ne iskrzas istu. Posle je problem da se lepo podeli vata. Pa je zeznuto sa se lepo ususka u proreze. Kad se lepo namesti radi lepo,LC na pola. Ali mnogo za***ancije. Ona metoda preklapanjem mi se najbolje pokazala, namestim setup za 10 minuta komplet a nije neka mnogo velika razlika, svidja mi se i tako, toliko svidja da ne planiram skoro da uzimam neki atomizer da eksperimentisem.

Long live Hon Lik!
Staro 24-06-2017, 10:56   #697
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 293
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

E vidis,taj metod preklapanja ubija aromu!

Provereno,koristio sam ga.
A nije tesko ni problem namestiti kad se udje u stos,rutina cista.

LC se samo jednom pozicionira i on se vise ne dira,odvrces bazu a LC gore drzi gumica i on je statican.
Ja ga barem ne pipam,znam koja kolicina vate treba i gde je optimalno.
Zasto je to bitno?

Stalnim pomeranjem gore-dole,ne mozes da znas gde je najbolje da stoji a nije najbolje da je odvrnut do kraja,to je sigurno.

Hocu da kazem,radi tebi ruza ali ne daje maksimum koji moze da se izvuce.A moze mnogo.
Svaku aromu novu prvo testiram na Rose pa ide dalje.
I mahom je najbolja za vocke-kolace i sl.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2017, 11:04   #698
x-man
Senior

x-man's avatar

Kazem, zadovoljan sam preklapanjem zbog jednostavnosti setupa a i odgovara mi rako aroma i da je jaca bila bi nepodnosljiva. Ali svakako hvala za savet ako budem imao nekad slabiju tecnost namesticu tako razdvajanjem.

Long live Hon Lik!
Staro 24-06-2017, 11:12   #699
RC36
Iskusan član

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 23
E-cig: 101
Pohvala: 224
Pohvaljen: 143
Nivo reputacije: 27
RC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosi

@x-man Jel si probao ovo sto sam ti rekao za vatu?
Ja sam u pocetku imao veliki problem sa spitback-om, sa setapom koji svi koriste. Sad mislim da sam previse odvrtao Lc, sto mi tad nije ni palo na pamet. Probao sam posle da podelim vatu, krajeve pustim da vire iz onih zareza nekih 2-3mm i to vratim unutra, s tim sto tako verovatno ne daje maksimum arome. I da, dok je bilo spitback-a, u momentima kad je mogla da se koristi je radila fenomenalno, nikad lepsa aroma.

Sent from my F3311 using Tapatalk

Spitback, pljuckanje tecnosti kroz driptip, dolazi do toga zbog previse tecnosti na grejacu
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2017, 11:28   #700
x-man
Senior

x-man's avatar

Jesam, tako mi je namestena druga ruza, isto je dobro tako. Kod takvog postavljanja mi se svidja sto daje mesta za bolje namestanje vate. Ali nisam stigao skroz da istestiram. Kao sto rekoh ostao sam na duvanskim aromama a one mi nikako ne prijaju na ruzi.

Long live Hon Lik!
Staro 29-08-2017, 19:38   #701
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 146
Pohvaljen: 299
Nivo reputacije: 76
Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Zna li neko da li ovaj tank odgovara za v2-s hotcig klon?

Kod:
http://www.steamtuners.gr/products/atomisers/rose-v2-by-eden-mods/c87-tanks/163-rose-v2-clear-view-stumpy
Max Damage nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2017, 12:49   #702
Novak
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 161
Pohvaljen: 49
Nivo reputacije: 23
Novak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putu

http://www.e-cigserbia.com/showthrea...=1713&page=176
Pitaj njega ja mislim da je to taj.
Nego meni se pojavio problem,curi mi tecnost dole u konektor.Verovatmo sliva niz zicu???

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2017, 19:02   #703
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 157
Pohvaljen: 713
Nivo reputacije: 172
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Препакуј вату. Мора да покрива прорезе на бази куда иде вата, на сва 4.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:52 sati.