Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-03-2012, 18:56   #16
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Uobičajeno Re: Prazne Bocice

Ja kupujem iste ovakve bocice u apoteci,4 dinara je komad sa sve kapaljkama,ali je problem sto pola kapaljki i cepova ne odgovara,preporucio bih svakome ko kupuje ovakve bocice da na licu mesta,pred apotekarom,proba da li odgovaraju kapaljke i cepovi,sto je sigurno sigurno je
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2012, 19:16   #17
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Da me zaj.ebu za 50 bočica, oštetili bi me za ukupno... 200 dinara!? Za te pare se isplati proveravati
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2012, 19:17   #18
tabby
Prijatelj foruma

tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Ne kapiram zasto bih im dao i tih 200 dinara ako kasnije ne mogu da stavim cep na tu bocicu
Staro 21-03-2012, 19:20   #19
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Kupiš 50 bočica i valjaće ti barem 30-40. Izgubio si nepunih 100 dinara, ali zato nisi izgubio sat vremena na šalteru apoteke
Staro 21-03-2012, 19:21   #20
tabby
Prijatelj foruma

Ono bi bilo lepo da je tako.... ja npr juce kupio 30 bocica i ne valja nijedan cep i nijedna kapaljka ne odgovara....

Edit: ustvari lazem,odgovara samo jedna kapaljka
Staro 21-03-2012, 19:33   #21
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Ne pratim te, pre neki dan si rekao da ne valja poneka pa zato proveravaš odmah na licu mesta. Sada si kupio 30 i nisi proverio, a ono valja samo jedna...
Ako je toliko cimanje, pozoveš uniplast, amplast i poručiš 100 komada - i ne razmišljaš.
Staro 21-03-2012, 19:43   #22
tabby
Prijatelj foruma

Jesam to rekao i tako je bilo dosada,medjutim juce nisam ja kupovao vec je to neko odradio za mene i......

Ma opustena varijanta,ja to ionako uzimam kada pravim meni za probu,ali mozda nekome treba za nesto ozbiljnije pa sam zato i napisao

U svakom slucaju,lepo od tebe sto si me podsetio
Staro 28-05-2012, 13:19   #23
NikolaBorcha
Aktivan član

NikolaBorcha's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 24
NikolaBorcha je na dobrom putu

Danas sam porucio Bocice od 10ml , 30ml i 200ml preko miniplast-a iz Pazove . Kazu salju Aks-om , sacemo videti kada ce da stignu
NikolaBorcha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2012, 14:49   #24
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Uzimao sam od njih, za ličnu upotrebu su sasvim ok.
Staro 28-05-2012, 15:58   #25
NikolaBorcha
Aktivan član

NikolaBorcha's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 24
NikolaBorcha je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Uzimao sam od njih, za ličnu upotrebu su sasvim ok.
Za to meni i trebaju
NikolaBorcha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2012, 20:53   #26
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Ja sam prezadovoljan ovim Uniplastovim sa "sigurnosnim" cepom. Flasice su odlicne... samo sto su mi umesto 100 flasica isporucili 98 kao i 98 cepova a 106 kapaljki.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2012, 22:15   #27
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

ja sam iscimao drugara, dao mu spisak i rekao pici u pazovu u miniplast, on je tu negde u nekoj od te dve pazove, kod njih moze da se uzme i na komad a kad se porucuje bakica mi rece da postoje ogranicenja (nepitah koliko). trebao bi u sredu da ih dobijem, probacu, cene su vishe nego korektne, kvalitet cemo saznati za koji dan.
pre toga sam obishao barem nekih 10 apoteka, niko nema! drzavne me teraju kod privatnih a privatne apoteke me teraju u drzavnu, a bocica nigde!

bOlE82 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2012, 22:00   #28
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Evo daću koji link može se poručiti i 100kom

----amplast.rs----------------
Ja uzimam od njih materijal je Poli Propilen znači baš koji treba,cena je mislim 4,5ili 5 din nisam siguran po komadu.Kvalitet je ok.Šalju brzom poštom.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2012, 03:46   #29
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

ja sa uzeo danas bocice iz miniplasta, nisam ih detaljno pregledao, poshto sam uzeo ceo dzak svega i svacega, a i doshao sam kuci u pola 5 ujutru, sutra cu uvece da izvidim detaljno bocice, i napunim neke, pa cu da javim utisak, kako mi se cine, pashe li sve kako treba i shto je najbitnije kad ih zatvorim da li cure!

bOlE82 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-06-2012, 12:01   #30
Elmrsomudo
Moder

Registrovan: Apr 2012
Godine: 39
Pohvala: 27
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 27
Elmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putu

Meni takodje stigose od miniplasta iz pazove
sasvim su ok bocice 3 din komad 10ml
prave sve standardne do 5 litara
njihov kurir mi doneo kuci bez ikakve postarine
minimum je 100 komada
Elmrsomudo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:41 sati.