Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-06-2012, 12:15   #31
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Prazne Bocice

Stavite po koju sliku kada nabavite flasice, da znao sta se nudi.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-06-2012, 14:43   #32
Siniša
SM-mix

Siniša's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 53
Pohvala: 50
Pohvaljen: 109
Nivo reputacije: 42
Siniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosiSiniša ima čime da se ponosi

Dali te bočice imaju sigurnosni čep ?
Siniša nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-06-2012, 17:11   #33
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

za te pare su ok, nepushtaju, jes da oce cep da preskoci kad stezesh, ali za te pare bolje nemoze

bOlE82 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-06-2012, 07:24   #34
Elmrsomudo
Moder

Registrovan: Apr 2012
Godine: 39
Pohvala: 27
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 27
Elmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Siniša Vidi poruku
Dali te bočice imaju sigurnosni čep ?
nemaju mada mi je receno da rade sve standardne tipove bocica a sta to znaci tacno nema pojma
Elmrsomudo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2013, 10:03   #35
duracos
Moder

duracos's avatar

Pohvala: 676
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 123
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Amplast 100 kom 10ml oko 900 i neki din sa prevozom..bolje su od miniplast...

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2013, 13:21   #36
Lord_Ivanhoe
Senior

Lord_Ivanhoe's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 363
Pohvaljen: 537
Nivo reputacije: 95
Lord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvalu

Da to nije malo preskupo, pogotovo na 100 kom? Koliko ja znam cene se krecu od 3-5 dinara po komadu ?
Lord_Ivanhoe nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2013, 13:41   #37
Imagine
Veteran

Imagine's avatar

Godine: 44
Pohvala: 1,494
Pohvaljen: 2,194
Nivo reputacije: 345
Imagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputaciju

...900 i neki din sa prevozom

Imagine nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2013, 14:34   #38
duracos
Moder

duracos's avatar

Pohvala: 676
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 123
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Imagine Vidi poruku
Pa mislio sam na AKS sluzbu dostavu itd...zna se...na kucnu adresu...cena je mislim bila oko 620 samo bocice a ostalo je >PREVOZ<

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2013, 15:21   #39
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 177
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Mene je kod miniplasta 150kom raznoraznih izašlo nešto oko 650din (ako me sećanje služi). Nisam imao troškove dostave, imaju svog čoveka koji razvozi i kome sam dao lovu na ruke, a on meni džakče

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2013, 19:32   #40
Imagine
Veteran

Imagine's avatar

Imagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od duracos Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Imagine Vidi poruku
Pa mislio sam na AKS sluzbu dostavu itd...zna se...na kucnu adresu...cena je mislim bila oko 620 samo bocice a ostalo je >PREVOZ<
Na to sam i ja mislio, samo sam naglasio ono sto si i napisao, tj. da te je kostalo 900 din ukupno sa prevozom i da nije 1 bocica 9 din.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2

Staro 22-04-2013, 12:15   #41
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,351
Pohvaljen: 993
Nivo reputacije: 168
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Uzeh od Uniplast-a od 30ml,skroz su ok,jedino sto se pomalo oseca miris valjda plastike ili tog materijala od kojeg su pravljenje.Da li je to neka smetnja ili sasvim normalna pojava?
Inace,klasifikovali su ih kao farmaceutske bocice.
ljudva je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2013, 12:41   #42
Imagine
Veteran

Imagine's avatar

Citat:
Originalna poruka od AtilaHan Vidi poruku
Mene je kod miniplasta 150kom raznoraznih izašlo nešto oko 650din (ako me sećanje služi). Nisam imao troškove dostave, imaju svog čoveka koji razvozi i kome sam dao lovu na ruke, a on meni džakče
Kako si ubacivao u korpu proizvode sa sajta Miniplast-a?
Ne vidim nigde polje za kolicinu, a ni dugme za ubacivanje u korpu... ili si narucivao putem telefona / mail-a...?

Staro 22-04-2013, 13:09   #43
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 177
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Jok. Normalno, registrovao se, ubacivao u korpu i posle ih malo "pogurao" mailom da ubrzaju isporuku. Sad sam bio i na njihovom saju, stvarno nema nešto opcije za dodati proizvod u korpu.
Verovatno da im je sajt prsavela... Probaj da ih iscimaš na mail.

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2013, 13:15   #44
Imagine
Veteran

Imagine's avatar

Prs'o njima jos prosle nedelje ... thx

Staro 12-01-2014, 19:17   #45
Kaos
Iskusan član

Kaos's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 67
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 32
Kaos je poznat svimaKaos je poznat svimaKaos je poznat svimaKaos je poznat svimaKaos je poznat svimaKaos je poznat svimaKaos je poznat svimaKaos je poznat svima
Uobičajeno Re: Domaci PG i VG

Gde kupujete bocice 10ml i slicno a da je maloprodaja . Znam za miniplast, ako nije problem specificno tacno gde i u kojim apotekama hoce da se rastanu od praznih boca a da ne kolutaju ocima. Hvala

Edit by F: Post premesten u odgovarajucu temu.

Kaos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:31 sati.