Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-02-2012, 23:34   #1
fritzns
Iskusan član

fritzns's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 3
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 33
fritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svima
Uobičajeno Capella arome

Da li je neko probao Capella arome?Vidim na drugom forumu da su neki porucili ,ali ne i da su ih probali.
Kontaktirao sam ih i kazu salju za srbiju.Pakovanja su im od 13ml.
Imaju neku ponudu 5 aroma za 20 dolara
Kod:
http://capellaflavordrops.com/5FlavorSuperDeal.aspx
Voleo bi da cujem od nekog ko je probao da li vrede ili ne,mislim da su na bazi vode i da ih ide dosta u bazu
fritzns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2012, 23:53   #2
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 447
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Uobičajeno Re: Capella arome

I mene ovo interesuje,ali opet,ukusi su razliciti,trebalo bi probati dosta aroma pa da bi doneli neki objektivan sud
Npr ko prodaje FA arome zna od prilike sta ide nekih 10 aroma i to se forsira,ovde bi trebalo probati sve pa tek onda odluciti

@fitzns vidim ja da tebe jos pegla sto si imao frku sa carinom pa onda ne bi vise da uzimas od inawere
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-02-2012, 00:15   #3
fritzns
Iskusan član

fritzns's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 3
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 33
fritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svima

Ima nesto i u tome
Inaverine arome imam i mislim da mi skoro nece trebati,baze da..
A kod ovih vidim ima dosta zanimljivih pa bi da probam
fritzns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2013, 20:34   #4
Jeremija
Senior

Jeremija's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 356
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 48
Jeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svima

Јел пробао неко ? Ако је жив ?

Jeremija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-03-2014, 22:22   #5
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 295
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

izgleda niko :(

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 14:26   #6
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 77
Pohvaljen: 265
Nivo reputacije: 69
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Jel ove arome jos uvek tajna, ili je neko probao od zadnjeg posta.
Ukoliko jeste, kakva su iskustva.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 17:43   #7
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,181
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Izgleda če morati to probati netko od novijih, da ne kažem guštera pa onda javiti svoja zapažanja.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 20:46   #8
vjeko86
Nov član

Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 21
vjeko86 je na dobrom putu

baš su mi neki dan stigle sa liberty flights-a, ali ih još nisam stigao degustirati
a naručio sam green apple, blueberry cinnamon, vanilla cupcake i harvest berry

kad ih oprobam, javim utiske,
vjeko86 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2014, 13:42   #9
vjeko86
Nov član

Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 21
vjeko86 je na dobrom putu

Probao sam ove arome i mogu reci da su mi definitivno prešle u my favorit arome,
nakon DV aroma, gotovih tekućina domaćih majstora tekucina sto sam probao,VZ ove cohibe i američkih premium tekućina od standard vape Capella arome su tako blage i ukusne,parim jabuku i u trenutcima imam osijecaj kao da sam stvarno zagrizao jabuku,cimet je tako blag i ne prenapadan sto mi se jako svida,pravio sam ih na 10% sto je dosta za razliku od drugih proizvodaca dosta ali isplati se.
Moje tople preporuke na ove aromice,definitivno ide jos jedna narudzba.
vjeko86 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-11-2014, 11:51   #10
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Perfumers apprentice

Kod:
http://www.ecigexpress.com/vanilla-custard-capella-flavor-drops.html
Vanila 10+
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2014, 17:22   #11
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 57
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

I meni danas stigle, zamutio i cekaju novu godinu. mirisi obecavaju!
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2014, 14:15   #12
Vlada
Senior

Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Moj prvi mix pa je red da ga opisem! Capella, verovatno najpopularniji americki proizvodjac aroma, a nije ni cudo zasto. Ince arome nisu super koncentrati pa moraju da se miksuju 10-15%, ali vrede svaki cent. Ja bas nemam ocuvano culo ukusa pa volim jace arome.
Baza Pg 20%m Vg 80%, 7mg. pario na spinneru 2 i mini protank 2, 1,8 oma. Tecnosti odlezale tacno 15 dana, Ala sam bio strpljiv!

Vanilla Custard, njihova najpopularnija aroma, ja je zamutio na 12%, lep puding od vanile, jos tacnije fil iz princes krofni. Jako prijatan ukus, i ne presladak, ovo cu naruciti i za pudinge, jako ce im popraviti ukus.. Ovo svakako treba probati, sve preporuke.

Peaches and Cream, njihova druga najpopularnija tecnost, udah ukus krema, mozda ko neki ne zasladjeni slag, izdah lep ukus krema i blagi ukus breskve. Po mom ukusu trebalo bi malo vise breskve, ali odlicna tecnost, mutio na 12%.

Chocolate Coconut Almond , ocekivao baunti, ipak samo ukus tamne cokolade i pri izdahu blaga nota kokosa. Nije ono sto sam ocekivao ali dobra aroma, sigurno cu je opet naruciti. Preporuka proizvodjaca 15%, pa sam toliko i stavio, moze i manje ali ne ispod 10%.

Mom and Pop, jos jedan proizvodjac made in USA.a sad probao jednu tecnost ali odmah narucio jos.

Scuba's Orange, pomorandza, ali ne neka obicna, podsetila me na one lepe Fruktalove sokove 100% pomorandza, jako lep i intenzivan ukus, kod izdisaja se oseti i ukus krema kao i cimet. U svakom slucaju najbolja tecnost koju sam probao. Stavio 15 kapi, to je nekih 7%.

Zriju jos neke tecnosti americkih proizvodjaca pa oko nove godine jos utisaka.
Staro 11-12-2014, 14:40   #13
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,288
Pohvaljen: 3,133
Nivo reputacije: 396
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Ja mixnuo Cap VC 5% + Cap Sweet Strawberry 2% zajedno pre 9 dana --- neču ni da je gledam do 2015-te, samo neka čami tamu u mraku u tamnoj flašici...za iniciaciju je bila oko 8 sati na radiatoru. Staraju je Englezi i do 2 meseca pa da vidimo...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2014, 14:54   #14
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Capella VC i na 3% posle mesec dana sa DDL 2% je jako intezivna aroma.
Sve preko tome nema bas puno smisla, probao sam originalni recept, smanjivao i 3+2% je idealno a da ne bude napadno... A volim intezivne arome.

Sent from my M7+1
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2014, 15:27   #15
Vlada
Senior

A sta je to DDL? Ako nekog interesuje ja americke arome kupujem na ovom sajtu, ako salju van EU skinu i porez 20%. Cene veoma prihvatljive, a izbor bogat.
Kod:
http://arom-team.com/fr/3-aromes
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:14 sati.