Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-06-2017, 22:56   #286
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,402
Pohvaljen: 12,181
Nivo reputacije: 1875
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Život je lep!

Čestitke ujko!

P. S.

Ne brini. Mod opcije su ti onemogućene dok alko test ne bude negativan 😂😂😂🍻🍻🍻
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2017, 22:59   #287
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,071
Pohvaljen: 6,295
Nivo reputacije: 930
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Sjajne vesti,
čestitamo!!!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-07-2017, 21:09   #288
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
E-cig: eVic VTwo Mini eGO ONE V2
Pohvala: 468
Pohvaljen: 102
Nivo reputacije: 37
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

...jos cu ti reci samo ovo
sto je marleju reko piter tosh
na svetu ima puno sranja al
ponekad zivot nije los
pa su pevali
pesmu slobode ...
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2017, 18:56   #289
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,071
Pohvaljen: 6,295
Nivo reputacije: 930
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Svi smo na okupu. Život je lep...

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2017, 02:49   #290
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,347
Pohvaljen: 2,113
Nivo reputacije: 376
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Pa kaze vako, teska godina, susa, nerviranje, znoj, problemi sa zdravljem..i na kraju sav trud

Zalihe hrane iznad proseka

Jednogodisnje sadnice - prijem 95%

Dvogodisnje sadnice - ucinak 90%

a da, zivot je lep al je zaeban

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2017, 09:34   #291
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 524
Pohvaljen: 415
Nivo reputacije: 77
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

.. ako od toga mozes ziveti, ti si srećan covek. Moj prijatelj je krenu pre 2-3 godine sa nekim bio djubrivom i povrce uzgajanog od istog .. u nekom planinskom delu .. mucio se, al je uspeo da stvori 100% prirodni proizvod, a zdravlje i nacin zivota (sreca) su dosli sami. Prezivljava od toga, al i ne iste vise .. uziva.
Jel su to ona drvca .. zasadis, a na par godina stan u centru bgda

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2017, 10:36   #292
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Pa...mogu da zivim ali je pitanje kako i dokle

Orah kalemljen je u pitanju. Proizvodjaci sadnica teze kupuju nekretnine, to kupuju preprodavci sadnica

i da ima neke sanse, ja ne bih stan..ja sam vise za selo-podnozje Jastrepca 10ak km od centra Krusevca, mesto gde kleknes u potok i pijes vodu, mesto gde je vazduh cist i mozak odmara kad sam tamo

Zahvalili :
Staro 06-09-2017, 10:49   #293
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

vidi se da se razumem .. ma za to neko drvce mi mozak ispra zenin brat (imam neku zemlju) .. posadimo i kap po kap godinu dana, a onda za 5-6-7godina .. nikne sumetina, kaze dobru cenu ima kao drvena gradja pa reko da nisi i ti to probao. Cudim se zasto orah, kazu lesnik je bolje ulaganje (gledao u nekoj emisiji).

Staro 06-09-2017, 11:00   #294
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Verovatno mislis na Paulovniju koliko sam propratio u mom kraju ima preko 50ha zasada (lupio sam a verujem da ima vise, znam za 2 osobe da imaju preko 10ha). Vec trecu godinu pratim kako napreduju zasadi i nije ni priblizno od garantovanih 3-4m godisnje a daleko je 7-8godina kad ce da bude 1 stablo = 1 kubik...uz napomenu da se prica o lepoj ceni po kubiku ali kad svi posade onda ce ta cena da bude nikakva

2 godine kap po kap u letnjem periodu svaka 2-3dana pridvece zalivanje. Trazi vodu dok ne razvije korenov sistem, kad razvije korenov sistem i kad trebad a pocne da raste i da se razvija...nema garancije da nece da izmrzne

A orah vs lesnik...
Lesnik za zasade, da ali trazi vodu i to ne samo u pocetnoj fazi dok je orah zahtevan samo u prvih par godina, posle jedina briga je branje.

Inace, nemam zasade vec se bavim iskljucivo proizvodnjom sadnog materijala i razlog zasto radim orah a ne lesnik je razlika u ceni

Zahvalili :
Staro 06-09-2017, 11:08   #295
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

E hvala bogu da neko realno kaze .. i ja sam isto rekao, svi ce da navale a posle cena .. cao zdravo .. ma to je zemlja mog pokojnog caleta .. ima vode, vojvodina .. al dzaba iz bgda ne može ništa. Za sad samo placam da odrzavaju sta ima ... Verovatno, nazalost, moracu da prodam.

Staro 07-09-2017, 20:59   #296
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 157
Pohvaljen: 713
Nivo reputacije: 172
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Земља се не продаје, не дај боже да мора, јер се после тешко купује или никад. Тако код мене бар говоре.
А има додуше свакаквих примера

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:00 sati.