Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red
Zaboravljena šifra? Registracija

Totally Red ecigara.rs

Totally Red

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-03-2012, 18:13   #1
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu
Uobičajeno Pozdrav od Totally Red

Pozdrav svima,

Vidim da se mnogo govori o kvalitetu i ceni tecnosti na nasem trzistu, o kvalitetu ne treba raspravljati jer kvalitet tecnosti zavisi o samom korisniku pusacu, ono sto se meni pase, ne mora i nekom drugom jer bi svi u tom slucaju ostali proizvodjaci trebali da propadnu i da stave katanac na svojim fabrikama a nije tako. Cena, cena, cena je to sto pusaca najvise boli, jednostavno nije lako biti uvoznik, cena se formira na osnovu puno dazbina kojih uvoznik mora platiti od carine, pregleda, analize, spedicije, poreza, prevoza, firmarina, poreza na dobit, plate radnika, placanje skladistenja, reklame itd... a na kraju i reklamacija, a da ne govorim o tecnostima(aromama) koje ste uvezli a ne ide prodaja.
Kada se sve sabere i oduzme pusenje elektronskih cigareta je do tri puta jeftinije od pusenja analognih. Zaboravili ste kada ste dnevno izdvajali 300 do 400 dinara a sada vas dan kosta 60 din.
Za sva pitanja stojim Vam na raspolaganju www.ecigara.rs
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 19:23   #2
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 86
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Totally Red

A sa kojim tecnostima koje kupim kod vas mogu da prodjem sa 60 dinara dnevno. Koliko sam video ja sa Vasim cenama 60 dinara popusim uz prvu jutarnju kafu???

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 19:33   #3
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,429
Nivo reputacije: 1151
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
o kvalitetu ne treba raspravljati jer kvalitet tecnosti zavisi o samom korisniku pusacu,
Ne bih rekao da kvalitet zavisi od korisnika.

Citat:
Zaboravili ste kada ste dnevno izdvajali 300 do 400 dinara a sada vas dan kosta 60 din.
Oprezno hodaj tim putem. Nisu nam svima racunice iste. Nismo svi pusili po 2-3 kutije skupih cigareta, niti svi parimo po 1-2ml najjeftinije tecnosti na dan.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2012, 19:38   #4
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 86
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Dopada mi se ideja pretplatnickog odnosa, mozes li nam okvirno reci koliki su to popusti u odnosu na klasicnog kupca..

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 19:44   #5
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od nebulle Vidi poruku
A sa kojim tecnostima koje kupim kod vas mogu da prodjem sa 60 dinara dnevno. Koliko sam video ja sa Vasim cenama 60 dinara popusim uz prvu jutarnju kafu???
To samo ako dripuješ, a ako pariš na nekom -t (ego, my, a2), to ode sa prvim gutljajem, tj. dimom
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 19:51   #6
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

sto jura dzigibau egot,10ml tecnosti 8,5 jura,jednom reciju dzabalesku
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2012, 20:07   #7
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 247
Nivo reputacije: 71
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

Citat:

Entuzijazam !

“Never take life seriously. Nobody gets out alive anyways.”

qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 21:13   #8
hanter
Aktivan član

hanter's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 27
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 28
hanter je na dobrom putuhanter je na dobrom putuhanter je na dobrom putu

Totally Red,
a koliko vas ima generalnih?

Potpuna ste misterija kao i vaše kolege Umbreldzije.

Oni neće ni da se jave na forum, da odgovore na pitanja svojim kupcima. Ne možeš saznati ni šta uvoze, ni čega su distributeri.
Meni je najkonfuznije od svega to što smišljate imena gotovim proizvodima koje uvozite.

Da li ste vi tajna društva ili postojite zbog kupaca?
hanter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2012, 21:25   #9
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Kao sto je meni Vesa jednom prilikom rekao,treba im dati par dana fore da se malo adaptiraju
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2012, 21:31   #10
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,224
Pohvaljen: 1,494
Nivo reputacije: 363
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Kao sto je meni Vesa jednom prilikom rekao,treba im dati par dana fore da se malo adaptiraju
Korektno.
Otvoreni smo za otvaranje podforuma po uzoru na Toscana Mall i I Like Vapor.
U ostalom delu foruma svako ucestvovanje pozdravljamo ali bez reklamiranja i favorizovanja.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 22:25   #11
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu
Exclamation Re: Totally Red

Citat:
Ja sam pusio 3pakli malbora a onda u zadnjoj godini sam preaso na sobranje (370din po pakli) i tako x3 na dan bez prazznika i vikenda full.

Matematika je prosta ja sada pusim eGo 650 sa klasicnim atty-em i trosim negde izmedju 1ml do 1.5ml na dan, nekada manje u sustini ne predjem 35ml mesecno pa sve to puta 12 meseci i puta 1950 dinara u ful varijanti ali imamo u ponudi i 50ml i 70ml po povoljnijim cenama, gde 10ml dodje oko 580.
Ja kao inzenjer sracunao prostom matematikom za drugi razred 35x12/365=1.15ml koji kosta 66.70 din.
Sada sam trenutno na LackyColor+1/3mentola u VG formuli 24mg/ml
Staro 06-03-2012, 22:29   #12
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Totally Red Vidi poruku
Ja sam pusio 3pakli malbora a onda u zadnjoj godini sam preaso na sobranje (370din po pakli) i tako x3 na dan bez prazznika i vikenda full.

Matematika je prosta ja sada pusim eGo 650 sa klasicnim atty-em i trosim negde izmedju 1ml do 1.5ml na dan, nekada manje u sustini ne predjem 35ml mesecno pa sve to puta 12 meseci i puta 1950 dinara u ful varijanti ali imamo u ponudi i 50ml i 70ml po povoljnijim cenama, gde 10ml dodje oko 580.
Ja kao inzenjer sracunao prostom matematikom za drugi razred 35x12/365=1.15ml koji kosta 66.70 din.
Sada sam trenutno na LackyColor+1/3mentola u VG formuli 24mg/ml

Meni matematika nije bas jaca strana pa ako mozete da mi izracunate koliko bih ja dao za tecnost na godisnjem nivou ako trosim 8ml tecnosti dnevno a kada bih npr kod vas kupovao bocice od 70ml tecnosti?

Hvala
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2012, 22:36   #13
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Citat:
Meni matematika nije bas jaca strana pa ako mozete da mi izracunate koliko bih ja dao za tecnost na godisnjem nivou ako trosim 8ml tecnosti dnevno a kada bih npr kod vas kupovao bocice od 70ml tecnosti?

Hvala
Tu uopšte i nije u pitanju matematika, nego statistika.
A kako još davno reče VIB - statistika naša dika, što poželiš to naslika
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 22:40   #14
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Citat:
Originalna poruka od hanter Vidi poruku
Totally Red,
a koliko vas ima generalnih?

Potpuna ste misterija kao i vaše kolege Umbreldzije.

Oni neće ni da se jave na forum, da odgovore na pitanja svojim kupcima. Ne možeš saznati ni šta uvoze, ni čega su distributeri.
Meni je najkonfuznije od svega to što smišljate imena gotovim proizvodima koje uvozite.

Da li ste vi tajna društva ili postojite zbog kupaca?
1.Generalni uvoznik je onaj uvoznik koji uvozi proizvod direktno od proizvodjaca i ima sklopljen komercijalni ugovor.
2.Ja znam za dva Umbrela i Totally Red svako uvozi svoju robnu marku i moze da ih ima dvesta(ako ima toliko proizvodjaca).
3.Javljam se
4.Sve je transparentno, tu smo zbog kupaca da devizne rezerve ne iznose iz zemlje bez placanja PDV-a a zele da zive bolje u Srbiji i naravno zbog posla, svako od nas zaposljava ljude, placa porez, firmarinu, zaradu trosi u Srbiji itd...
Staro 06-03-2012, 22:43   #15
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Citat:

Hvala
Tebi se isplati da se vratis analognim cigaretama ili cubancima

PS
Sa tolikom potrosnjom kod nas bi postao VIP clan
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:50 sati.