Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red
Zaboravljena šifra? Registracija

Totally Red ecigara.rs

Totally Red

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-03-2012, 22:45   #16
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Uobičajeno Re: Totally Red

Citat:
Originalna poruka od Totally Red Vidi poruku
Tebi se isplati da se vratis analognim cigaretama ili cubancima

PS
Sa tolikom potrosnjom kod nas bi postao VIP clan

A da li bih ja kao VIP clan imao neke pogodnosti kod vas ili?
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 22:45   #17
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od nebulle Vidi poruku
Dopada mi se ideja pretplatnickog odnosa, mozes li nam okvirno reci koliki su to popusti u odnosu na klasicnog kupca..

Sada ovo izgleda kao reklama, molim Vas javite se na PM i poslacu vam sva uputstva
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 22:46   #18
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
A da li ja kao VIP clan imao neke pogodnosti kod vas ili?
Isto vazi i za Vas
Staro 06-03-2012, 22:49   #19
tabby
Prijatelj foruma

tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Isto vazi i za Vas
Mislim da nema potrebe da mi saljete nikakva uputstva,meni je racunica vise nego jednostavna,ono sto Vi potrosite za mesec dana za tecnost,iako trosite 1ml dnevno meni traje skoro 2 meseca iako trosim 8ml dnevno

Zaboravili ste jednu stvar,a to je da smo u Srbiji,a ovde vlada parola snadji se pa zivi
Zahvalili :
Staro 06-03-2012, 22:53   #20
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

@Totally Red
Ok
Ajde da malo spustimo loptu i da pričamo o konkretnim stvarima, a ne da se prepucavamo tako ništa nećemo dobiti ni vi ni mi.

Znači mene lično interesuje kakava je vrsta atesta uradjena na vašim proizvodima koje prodajete uvozite,jer se pozivate na te ateste ministarstva zdravlja i VMA ako sam dobro video.
Ovo pitam za tečnosti kao vaš potencijalni korisnik-mušterija jednostavno me interesuje šta bih to unosio u sebe i koliko je to bezbedno za neku dugotrajnu upotrebu?
Prevedeno na Srbski ...šta je to konkretno "atestirano" u tim tečnostima i ostalim proizvodima koje prodajete osim sanitarnog atesta koliko mi je poznato.
Da li se te tečnosti uvoze kao nikotinski proizvodi ili ne,jer ako je tako onda bi svakao morale da prodju neke rigoroznije procedure.

Hvala unapred za odgovor.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2012, 22:55   #21
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Mislim da nema potrebe da mi saljete nikakva uputstva,meni je racunica vise nego jednostavna,ono sto Vi potrosite za mesec dana za tecnost,iako trosite 1ml dnevno meni traje skoro 2 meseca iako trosim 8ml dnevno

Zaboravili ste jednu stvar,a to je da smo u Srbiji,a ovde vlada parola snadji se pa zivi
Naravno pa upravo to i ja radim
Zahvalili :
Staro 06-03-2012, 23:04   #22
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
@Totally Red
Ok
Ajde da malo spustimo loptu i da pričamo o konkretnim stvarima, a ne da se prepucavamo tako ništa nećemo dobiti ni vi ni mi.

Znači mene lično interesuje kakava je vrsta atesta uradjena na vašim proizvodima koje prodajete uvozite,jer se pozivate na te ateste ministarstva zdravlja i VMA ako sam dobro video.
Ovo pitam zbog kao vaš potencijalni korisnik jednostavno me interesuje šta bih to unosio u sebe i koliko je to bezbedno za neku dugotrajnu upotrebu?
Prevedeno na Srbski ...šta je to konkretno "atestirano" u tim tečnostima i ostalim proizvodima koje prodajete osim sanitarnog atesta koliko mi je poznato.
Da li se te tečnosti uvoze kao nikotinski proizvodi ili ne,jer ako je tako onda bi svakao morale da prodju neke rigoroznije procedure.
Hvala unapred za odgovor.
Naravno,
Proveravaju se svi sanitarni i bakterioloski testovi, kao i koncentracija nikotina i opasnih i teskih metala koje sprovodi ministarstvo zdravlja koja uzorke salje svojoj akreditovanoj laboratoriji i naravno pri svakom uvozu se vrse ovakva ispitivanja i kostaju djavo ipo. Da li uvezli 100 bocica ili 10000 cena je ista, naravno ovakve ateste mora da prati odredjena papirologija od proizvodjaca kao i standarde. Mislim da vam je ovaj odgovor dovoljan
pozz
Zahvalili :
Staro 07-03-2012, 00:08   #23
hanter
Aktivan član

hanter's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 27
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 28
hanter je na dobrom putuhanter je na dobrom putuhanter je na dobrom putu

Citat:
1.Generalni uvoznik je onaj uvoznik koji uvozi proizvod direktno od proizvodjaca i ima sklopljen komercijalni ugovor.
2.Ja znam za dva Umbrela i Totally Red svako uvozi svoju robnu marku i moze da ih ima dvesta(ako ima toliko proizvodjaca).
3.Javljam se
4.Sve je transparentno, tu smo zbog kupaca da devizne rezerve ne iznose iz zemlje bez placanja PDV-a a zele da zive bolje u Srbiji i naravno zbog posla, svako od nas zaposljava ljude, placa porez, firmarinu, zaradu trosi u Srbiji itd...
Pa vaša ideja je u stvari zaštita interesa Republike Srbije i briga o njenom budzetu i gradjanima. E pa to nisam mogao ni da pretpostavim. Patriotski, nema šta. Ja sam, znači, samo naivno verovao da je 850din za 10 ml bezobrazno skupo?!

Što se tiče vaše računice, zvuči sjajno, ali mislim da ste vi fenomen sa takvom potrošnjom. Ja sam pušio 1 do 1,5 kutije Winstona blue a sad ne mogu bez 3 ml tečnosti dnevno.
hanter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2012, 00:55   #24
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pozdrav svima

Ne mogu da iskuliram ...Moji utisci jos jednog generalnog uvoznika...Slabo obavesten ali resen da ostavim analogne cigare ulazim u radnju sa saznanjem da je Joyetech Ego-t nesto najprihvatljivije obicnom korisniku i resen da kupim isto,dobijam uverenje od prodavaca da je ego-dzigibau sa ubacenim naknadno Innokin Lea atijem od 0,0001 ml tankom ustvari Ego-t,dve baterije 650mah, punjac,jedan cone,jedan ati i jedan tank me izlaze 84 jura,naravno ne pasu na pravi naknadno kupljeni Joyetech ati bez adaptera,a pricu o tecnostima necu ni da pocinjem ...Od tad je proslo par meseci i ne mogu reci da mi je zao para,ali svakom pocetniku toplo preporucujem internet deviznu karticu,ljude koji prave modove,prodavce koji nisi generalni,koji zaradjuju ali neuporedivo manje i brdo inostranih internet prodavnica koje isporucuju u ovu napacenu zemlju gde svako misli da nije dovoljan mali profit nego treba na brzaka uzeti lovu.
ps.Izvinjavam se svima na pisanju ovog teksta u pripitom stanju po povratku iz kafane osim naravno generalnim
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2012, 01:11   #25
tabby
Prijatelj foruma

Uobičajeno Re: Pozdrav svima

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
ps.Izvinjavam se svima na pisanju ovog teksta u pripitom stanju po povratku iz kafane osim naravno generalnim
Staro 07-03-2012, 10:03   #26
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 47
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Citat:
Tebi se isplati da se vratis analognim cigaretama ili cubancima

PS
Sa tolikom potrosnjom kod nas bi postao VIP clan

Dalibore,dobrodosao na forum.Ono sto je sigurno je da 1-1,5 ml mene i vecinu ne moze da "pogura" vise od 3 sata,a ja pozdravljam one koji mogu sa tim ceo dan.Postoju umereni i teski parioci,sve u zavisnosti od ritma parenja,ali i uredjaja koji koriste...Novi modifikovani atomizeri trose 3 puta vise tecnosti u odnosu na stock 510 atomizere i nakapavanje tecnosti(driping),ali zato daju isto toliko vise puta pare ,arome i rezanja u grlo...
Ono sto ja zelim da iznesem ovde su moja pozitivna iskustva sa Tottally Red firmom,u mojim pocecima sa parenjem...Dalibor daje ,bar je tako bilo tada,fantasticne garancije na svoje uredjaje,od cak 3 meseca za baterije,sto govori dosta i o kvalitetu.Npr. ja posle godinu dana zlostavljanja jedne 650 baterije i dalje imam jednu ,doduse svu izgrebanu i izlubljenu od padova ali i dalje radi snazno...Jednu sam spalio ,verovatno svojom greskom,bez problema mi je poslao isti dan novu itd...Usluznost na nivou...Svaka cast...Isto i sa atomizerima...Takodje za ljubitelje kartomizera,koji su za pocetnike prava stvar po mom misljenju,kartomizeri kod Tottaly Red su "silver botom",pa predpostavljam da su Boge atomizeri ,u svakom slucaju imaju odlican filer materijal,i po kvalitetu su nebo i zemlja od Umbrellinih koji oko grejača kao da imaju omotanu krpu otiraču...Moja jedina zamerka je sto ih Totally Red nema i u lr varijanti...
Sto se tecnosti tice,one su im izuzetno ukusne,pogotovo Desert Ship,koji je fantazija u toj verziji,skroz drugaciji od Fa Deserta,koji ne kudim ovom prilikom,ali se radi o dva potpuno razlicita ukusa.Najveci problem sa ovim tecnostima su sto su to mnogo gusta Vg ulja narandzaste boje,pa samim tim prihvatljiva samo za dripanje,s tim da bi mozda mogla da se razblaze sa dest.vodom ili pg bazom,jer sam gotovo siguran da je u pitanju 100%vg sa aromom...Takodje ima i peg-tecnosti koje nisam probao...
Jos jednom pozdrav...
Sale,NS
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2012, 10:53   #27
ilija
Iskusan član

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 20
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 34
ilija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svima
Uobičajeno Re: Pozdrav od Totally Red

Nikad nisam probao totaly red proizvode prvenstveno zbog cena.
Dok sam pusio cigarete trosio sam oko 200 din dnevno na dve kutije plavog besta.
sad trosim izmedju 3 i 4 ml dnevno 18 mg tecnosti koje sam muckam na atomizerima rucne izrade i zadovoljan sam za sada.
baze i arome uglavno nabavljam od poljaka po smesnim cenama i te supstance su takodje prosle neka ispitivanja kako kazu.
Novac za bacanje nemam i necu da ulazim u matematiku drzavnih nameta ali mi 850 din za 10 ml zvuci uzasno puno.
ilija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2012, 11:25   #28
ilija
Iskusan član

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 20
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 34
ilija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svimailija je poznat svima
Uobičajeno Re: Pozdrav od Totally Red

I zadivljuju me osobe koje su pusile 3 pakle i sad trose 1 tank dnevno na ego-t i kazu da je to isto.
Sto ne kazu drugacije da je sa prestankom pusenja ta osoba izgubila i zelju za parenjem jer 35 ml mesecno je stvarno smesno na ego t.
ne kazem za neke dse-901 ili 510 sa filterom,ali za ego-t je 1.5 ml dnevno stvarno smesno i reci da se to naziva parenjem.Pa ja dok sam to koristio tu kolicinu sam prosipao dnevno kao visak prilikom punjenja ili mi je iscurelo toliko.
Zaboravio sam da kazem da je smesno
ilija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2012, 11:52   #29
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Citat:
1.Generalni uvoznik je onaj uvoznik koji uvozi proizvod direktno od proizvodjaca i ima sklopljen komercijalni ugovor.
U principu vi ste distributer, da li "jedan od" ili ekskluzivni zavisi od ugovora sa proizvodjacem. Ovo "generalni uvoznik" mi nikad nije bilo jasno. E sad, malo je suludo pozivati se na to da ste generalni, ne mislim samo na vas, a sa druge strane krije se od koga se uvozi. Mislim ajde da kazem prvenstveno na kisobrandzije, nisam vas sajt gledao, ali ciji ste vi generalni uvoznik, zastupnik..ako prodajete rebrendirane proizvode nepoznatog proizvodjaca? Mogu ja otici na alibabu i ugovoriti uvoz robe na koju ce mi okaciti moj logo, odstampati ambalazu sa mojim logoom... ali cega sam ja onda uvoznik?
Dakle ok, generalni uvoznik ili sta god..ali cega?

Mene licno to najvise interesuje. tecnosti..ok prosle su sanitarni pregled i ostalo... ali cije su? Zasto kriti ako je Dekang? On vazi za kvalitetnog proizvodjaca, najstariji su, proizvodnja im je po svim standardima, imaju kvalitetne i meni sasvim OK arome. Meni neka plasticna flasica sa nalepnicom arome nista ne znaci, briga me za papiric u kutiji sa kao nekim atestima i kojesta... sta je to?

Dakle: ako se krije proizvodjac, tu nesto smrdi. Ako bih uvozio Mercedese, sigurno ne bih skidao oznake i lepio nalepnice IMR Rakovica.

Citat:
4.Sve je transparentno, tu smo zbog kupaca da devizne rezerve ne iznose iz zemlje bez placanja PDV-a
Kinezi primaju dinare? I mi i vi placate u devizama. Placate uvozni PDV, ali na ulaznu cenu plus prevoz.... ali isto tako imate pravo odbitka tog ulaznog PDV-a. Da, znam da taj PDV morate platiti odmah kada vrsite uvoz. E sad, ako se jako ugradjujete, pa vam je razlika ulaznog i izlaznog PDV-a velika, to je druga stvar.

I za kraj. Necu da ulazim u to od koga uvozite, i po kojim cenama placate kopije npr. joytech proizvoda. Ali ako gledam cene na npr. HG gde se prodaju originali (sa CE sertifikatom npr. za baterije), pa jos uzmem u obzir i wholesale discount koji sigurno HG daje, a on je jos distributer a ne fabrika!, pa jos uzmem u obzir da se ovde valjalju nekvalitetne kopije npr. ego baterija (ogradjujem se za vas, ali pricam sad o kisobrandzijama), ja naprosto ne prihvatam toliko visoke cene.

I bas za kraj.... gledam neke druge web shopove, na primer neke Poljake ili Madjare. Cene nisu iste kao da uzmem iz Kine, naprotiv, vise su. Ali, oni npr. uvoze originalne ego baterije i prave dobre starter pakete... 2 baterije, pa kombinacije sa kliromizerima, ubace i koju tecnost gratis... prodaju tecnosti gde ne kriju proizvodjaca... Uzimao sam od njih, iako sam mogao proci i jeftinije, ali taman su bili toliko skuplji koliko sam mogao podneti zbog zelje sto pre da stigne a ne da cekam. Oni su nasli ravnotezu izmedju kvailteta, visine cene i onog sto bih ja nazvao, sto bi nasi stari rekli, convenience factor. Ja naprosto ne zelim da Bud atomizer platim 1.400 dinara, i to 1 komad!

I bas bas za kraj. Srbija NIJE price oriented market. Ima ovde trzista za kvalitet. Nikome nije zao i da plati vise ali za kvalitetan proizvod. Dzaba mi da i da platim jeftinije za nesto sto ce se raspasti za nedelju dana.

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2012, 12:33   #30
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 86
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Citat:
Sada ovo izgleda kao reklama, molim Vas javite se na PM i poslacu vam sva uputstva
Samo Vase pojavljivanje na forumu je reklama jer ste ujedno izreklamirali vas sajt. Meni to ne smeta pa cak pozdravljam svaku varijantu koja ce nama pariocima olaksati nabavku tecnosti i opreme.
Iznesite ponude svim clanovima da znamo o cemu pricate. Recite konkretno kakve uslove dajete stalnim kupcima i koliki su ti uslovi u procentima...

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Totally Red

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:06 sati.