Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-03-2015, 17:23   #16
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 873
Nivo reputacije: 161
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: UTA by Ubertoot

Najbolje da mi lepo sackamo rivjue pa zapucamo.
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2015, 13:24   #17
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Pojavile su se nove slike, podesivi +pin, nareckan airflow ring... Deluje kao klon finalne a ne beta verzije...

Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10012851/2166800-mini-uta-uber-tank-atomiser-styled-rebuildable

Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10012851/2165200-uta-uber-tank-atomiser-styled-rebuildable-rta-w
Pitanje je da li su samo slike zamenili? Cini se da nisu jos ni komad poslali, mozda zamenjuju citav lot.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2015, 13:58   #18
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,281
Pohvaljen: 3,119
Nivo reputacije: 395
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Baš čitam to na FT forumima - ovo več izgleda zanimljivo - ako su de facto slike od UTE koje če slati...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2015, 21:44   #19
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 348
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Ubacen u ponudu na FT UTA2

Kod:
https://www.fasttech.com/product/2778100
Komentari su povoljni, jos samo da sacekamo da prvi primerci budu isporuceni da vidimo o cemu se tu stvarno radi.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2015, 11:05   #20
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 727
Nivo reputacije: 148
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Narucio sam UTA2 sa FT. Komentari na FT su vise nego pozitivni, jedino postoji problem sa airflow-om. Videcemo kad stigne. Jel ima neko ovaj atomizer?

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2015, 11:25   #21
nikitref
Iskusan član

nikitref's avatar

Godine: 37
Pohvala: 283
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 41
nikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosi

Mislim da ga je juče @ZimicM nahvalio u nekoj temi. A tema je cini mi se "Šta da kupim?"

Using Tapatalk
nikitref nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2015, 12:28   #22
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 118
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 74
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Ja ga imam preko mjesec dana i mogu ti reci da sam prezadovoljan sa istim. Nisam u zadnje vrijeme pratio komentare na FT-u, tako da ne znam sta pricaju za airflow, ali ja nikakvih problema do sada nisam imao.
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2015, 13:56   #23
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,444
Nivo reputacije: 1153
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Ne postoji airflow problem za m2l. Iako se danas veliki broj parilaca pomerio ka "labavijem" usisu, UTA ima sasvim dovoljno vazduha. Doduse, moze se desiti da pojedini primerci, kao i kod svakog klona, zahtevaju malo dorade u delu u kom plasticna plocica delimicno prigusuje horizontalni prorez za vazduh. Uglavnom, nista sto malo pazljivog smirglanja ne moze da resi. Problem imaju oni koji od m2l tanka traze da bude subtank, odnosno lung inhaler. Za to nema dovoljno vazduha vec je potrebno razbusivanje.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2015, 14:13   #24
_Vlad_
Iskusan član

_Vlad_'s avatar

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 88
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 30
_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi

Dok ne naprave skroz otvoren atti nece biti zadovoljni sa airflow-om...

_Vlad_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2015, 15:09   #25
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Finder Vidi poruku
Ne postoji airflow problem za m2l. Iako se danas veliki broj parilaca pomerio ka "labavijem" usisu, UTA ima sasvim dovoljno vazduha. Doduse, moze se desiti da pojedini primerci, kao i kod svakog klona, zahtevaju malo dorade u delu u kom plasticna plocica delimicno prigusuje horizontalni prorez za vazduh. Uglavnom, nista sto malo pazljivog smirglanja ne moze da resi. Problem imaju oni koji od m2l tanka traze da bude subtank, odnosno lung inhaler. Za to nema dovoljno vazduha vec je potrebno razbusivanje.
kontam da je to, i da je za m2l dovoljno vazduha. kometar na ft je da ima manji AF u odnosu na original...

Staro 08-09-2015, 10:17   #26
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 118
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 74
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

@zunomiljan Jbg, nemam orginal pa ti ne mogu uporediti. Uglavnom meni je sasvim dovoljno, kao sto sam rekao u drugoj temi, taman dovoljno vise nego li Rose da mogu koristiti oba.

@Finder Iskreno ne kontam logiku kojom neko od RTA napravljenog za m2l (a u zadnje vrijeme ih i nema bas puno), trazi da bude kao subohm tank za d2l, pored tolike ekspanzije i enomnog broja novih proizvoda namjenjenih za isto.
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2015, 22:37   #27
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Ajd da i ja kazem neku o ovom atiju posle 3 nedelje koriscenja.
Uzeo sam ft clon takozvani uta 2. cena negde oko ~35$, sto i nije bas malo. U paketu sve sto i treba da bude. sto se tice izrade clona zaista je odlicno uradjen. Cak nije smrdeo ni na masinsko ulje. Vazduha ima i vise nego sto je potrebno i ja licno ga drzim na 1/5(prsten) tj da sa prstenom pravi pravilan krug.
E sto se tice setupa, vecina videa na YT je sa 3mm precnikom kruga, medjutim meni se taj setup nije pokazao dobro. napravio sam setup sa 0.35mm kantalom i 2.4mm precnikom, grejac 1 ohm(mislim da je 6 krugova oko 2.4mm).

Sama para mi je nekako vazdusasta, tj nije onako vlazna kako sam se nadao i ocekivao.
Ono sto me je ubedljivo najvise odusevilo na ovom atiju je stabilnost u radu. Nema curkanja, grgoljenja, dry hitova. Vec nekih godinu dana koristim k4 koji je jako cudljiv i kome svaka dlaka smeta. Ovde toga nema. kad namestis setup sipas i vozis. A sipanje jednostavno da nemoze jednostavnije(dobro, znam da moze).
Jedino na sta se mora obratiti paznja kod punjenja je da se prilikom odvrtanja/zavrtanja tanka ne pomeri vata koja viri van komore. u tom slucaju curkanje ne gine... To mi se dogodilo prvi dan, od onda sam pazio i nije bilo problema.

Ako neko zna neki setup sa "vlaznom" parom, ili mozda neku sugestiju tipa coil vise/nize od rupe za vazduh, dobro bi mi doslo.

Staro 18-10-2015, 23:13   #28
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,722
Pohvaljen: 12,701
Nivo reputacije: 1966
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Koji SKU?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2015, 23:15   #29
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Ubertoot UTA2 Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer
UTA2, SS + PC(translucent), Silver / SKU: 2778100

Zahvalili :
Staro 18-10-2015, 23:18   #30
nikitref
Iskusan član

nikitref's avatar

Godine: 37
Pohvala: 283
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 41
nikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosi

Dok ne bude u mojim rukama nemoj neko da bilo sta kaze loše o njemu

Using Tapatalk
nikitref nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:54 sati.