Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-05-2020, 14:07   #196
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 42
Pohvala: 2,169
Pohvaljen: 873
Nivo reputacije: 225
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Odvikavanje od pusenja e-cigaretom

cesto mi prodje kroz glavu - da nema interneta nista od ovoga ne bi bilo ni blizu na ovom nivou na kojem smo sad
tako da smo mi neka moderna varijanta vezana za struju
...

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2020, 14:47   #197
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 461
Pohvaljen: 564
Nivo reputacije: 114
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

@Stomatolog,veoma bitna stvar je to da u blizini nemaš ni jednu cigaretu i kada te uhvati frka ti uzmeš pa pariš malo agresivnije par minuta dok ne prođe želja za duvanom.Teže je prekinuti totalno sa duvanom ako je uvek pri ruci neka cigareta.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2020, 15:18   #198
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

ma samo dovoljno nikotina , dobra (odgovarajuca) oprema i zajednica i nema zime

Pirmin
Zahvalili :
Staro 29-05-2020, 17:20   #199
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,620
Pohvaljen: 748
Nivo reputacije: 132
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

I ja sam u početku imao nalete želje za cigaretom. Po istom principu se umesto za analognu uvatim za ecig da prostiš. Tako sam stvorio naviku, i do dan danas kad imam želju za nikotinom to nekako ne asociram sa standardnim cigarama već sa ecig, kao de mi je mod, de mi je tečnost.. Većina stvari je samo u glavi, bitno je da se stvori nova navika, a lakše se prešalta sa analognih na ecig nego sa analognih na cig free..

Bitna je dobra oprema, ali je najbitnija volja. Tu oprema može da pomogne time što se ne gasi, ne trokira, ima solidne performanse itd.. Ali bez volje nema ništa. Naravno da su mnogi od nas u početku kombinovali, kao i ja, ali to je prelazna faza.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2020, 18:12   #200
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

ako sam ja presao sa cigareta na vejp onda moze svako .pusio sam skoro 30 godina
ne boj se nista
bitno je samo kako ces da se primis na vejp hajp
u mom slucaju nije bilo momenta volje o kojoj nexus prica jer razlog zbog kojeg sam presao na vejp je - nisam bio zadovoljan th (throat hit) - om obicnih cigareta ako tako moze da se kaze .onda sam uleteo u ovo drustvo pa daj ovo daj ono isprobaj ovo isprobaj ono i vejp me zarobio.sada malo gledam i sa finansijske strane .trosio bi 15000 rsd mesecno na cigare ,a kolko je to opreme i kojecega

Pirmin
Zahvalili :
Staro 29-05-2020, 18:16   #201
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 214
Pohvaljen: 180
Nivo reputacije: 42
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Slažem se sa @Nexus

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2020, 21:01   #202
st.gandra
Senior

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: RX Gen 3, Zeus X
Pohvala: 1,191
Pohvaljen: 798
Nivo reputacije: 125
st.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalu

@Milanez tebi ovi što prave cigare treba penziju da daju posle 30 godina staža.

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2020, 01:09   #203
Dusan_
Nov član

Registrovan: May 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 1
Dusan_ je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
ako sam ja presao sa cigareta na vejp onda moze svako .pusio sam skoro 30 godina
Moj ćale je bio tzv. strastveni pušač sa stažom od ±50 godina. Prosek mu je bio 2,5-3 kutije dnevno, sećam se da je imao i jedan duži period kada je pušio 4 kutije dnevno Classic 100s. Njega sam ubedio da pređe na e-cig i za razliku od mene on je lagano prešao bez cimanja.
Dusan_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2020, 14:40   #204
WalterWhite
Aktivan član

Registrovan: Jun 2019
Pohvala: 75
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 10
WalterWhite je na dobrom putuWalterWhite je na dobrom putuWalterWhite je na dobrom putu

Para je zakon Toliko dobra stvar, zameni analogne sa mnogo lepsim dozivljajem i iskustvom bez nus pojava i grize savesti. Ja sam pusio mozda oko +- 9 godina, jedina pauza koja je bila kad sam imao ultra jak bronhitis, cak sam i tad palio po koju. Toliko sam zahvalan na tome sto sam se prebacio na paru, toliko dobra i lepa stvar, i koliko me je sve nerviralo u pocetku oko " nastimavanja " , menjanja grejaca itd, kroz neko vreme sam veoma zavoleo to.
Sta sve stavljaju u analogne to je zlo, bukvalno je toliko jaka psihofizicka kriza posle par dana ostavljanja na suvo da se divim ljudima koju su uspeli da ostave bez icega. Moj cale je pusio 35 god 2.5 pakle dnevno i ostavio na suvo, ja kad sam pokusavao posle 3 dana budem kao da sam izasao iz ludnnice totalna poremecenost i pad koncentracije i nervoze, sa parom je to lagana varijanta definitivno, po nekom mom " iskustvu " najteze prve 3 - 4 nedelje na pari dok prodje ta fizicka " krizica " posle ide lagano, samo mentalna navika ostane sa analognom ali izadje i ona iz glave brzo.
WalterWhite nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2020, 18:46   #205
Stomatolog
Nov član

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 32
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 27
Stomatolog je na dobrom putuStomatolog je na dobrom putu

Citam i svuda se nalazim, vecini bivsih strastvenijih pusaca tacno zna kako je u pocetku i kako to prevazici, ja pusim od 1979-1980 znaci ove godine pun radni staz, normalno uvek najace i 2,5-3 kutije. Oprema je dobro izabrana ,mislim nemam problema sa tim ni sa tecnostima 12 mg ,to je sve ok. @Mad AG je u pravu ne treba covek kad prelazi na paru da ima analogne pri ruci , bar u mom slucaju , kombinovao sam 2-3 nedelje ,hocu da presecem ...samo para . Hvala vam svima na podrsci , mozda ste i zaboravili koliko je znacajno u pocetku da covek veruje da ce to ici, da se moze,kad cuje vasa iskustva to sve izgleda lakse i prihvatljivije.
@Milanez o finansijskom efektu i da ne govorimo prosta matematika dani x paklice x godine = STRASNO !!! Hvala jos jednom i prijateljski pozdrav.
Stomatolog nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:38 sati.