Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-10-2018, 08:43   #616
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 516
Pohvaljen: 2,771
Nivo reputacije: 499
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: The Perfumers Apprentice /The Flavor Apprentice / TPA / TFA

Moderator poruka
Tema zaključana dok se ne smire strasti

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2018, 20:11   #617
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,135
Pohvaljen: 567
Nivo reputacije: 121
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Htedoh samo nešto da dodam u vezi RY4 double, a ima i veze sa onim 100 ljudi 100 ćudi...
Dakle, mojoj lepšoj polovini i meni je RY4 double broj jedna aroma koju koristimo i koju pravim evo već godinu dana, na 3 i 4% arome.
I do pre par dana uopšte mi nije palo na pamet da je pitam kakav joj je ukus tečnosti koju pravim od ove arome, samo znam da joj se sviđa. Parimo istu tečnost, 10 mg nikotina, 50:50 VG:PG, 3-4% arome; na istom ''setapu'' - od 9 do 12 W, kantal 0.255mm, muji vata, 1.3 do 1.5 oma...
Njoj to definitivno ima ukus domaće karamele, preprženog šećera, šećerne vune.

Inače, setio sam se da je pitam kada su me kolege ne-vejperi tokom jednog dužeg puta kolima na kome sam ja pario RY4 double naravno, pitali kakav je to ''ukus'' koji ''pušim'' jer ''baš lepo miriše na domaću karamelu''.

A ja, ljudi, ni karamelu ni šećer ni ništa! Možda, na 4%, jedva nešto orašasto, tamo u 35. redu, ali samo to...

Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2018, 21:38   #618
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 2,908
Pohvaljen: 2,603
Nivo reputacije: 474
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Smanji doziranje na 2.5 posto. Original karanela uz blagi nenapadni duvan. Na berserkeru, dogiju je za nijansu izraženiji duvan na ruži v2s manje, ali karamela je meni konstantna na svim atomizerima.
Elem godinama sam ga pario dtl kao i shade i još poneke koje sam povremeno koristio. Kada sam počeo da kupujem mtl atomizere upoznao sam sasvim drugi ry4 double, ali karamelu uvek osećam.
Ista priča je kod mene bila sa šadeom. Godinama sam dtl u goblinu mini osećao prženi šećer, sad na mtl atomizerima šhade prava duvanska aroma sa naznakama tog prženog šećera, ili mi je to možda i trip koji mi je ostao iz dtl perioda, ali definitivno mnogo bolja kao mtl tečnost.
Sorry za ovaj off sa shadeom, samo sam dao uporedjenje.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2018, 21:50   #619
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 817
Pohvaljen: 381
Nivo reputacije: 83
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Ja ispod 5% uopšte ne osjećam tu aromu.5% i minimum mjesec dana.Zadimljena karamela,a posle mjesec i po se pojavi lagani kremasti dio i to je to,ne mijenja se više.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2018, 22:15   #620
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 2,908
Pohvaljen: 2,603
Nivo reputacije: 474
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Vrlo slična situaciji kako ko oseća onaj parlament iz druge teme (Vaporever). Nekome med, nekome kikiriki, nekome ništa, a ja i kod njega kao kod ry4d više osećam slatke note meda, u ry4d karamelu. Možda su to sve tripovi razvijeni u ranijem periodu parenja kada sam kod svake tečnosti tražio slatke note, kremove.... Mislim da daj period ima veliki uticaj na svaki osećaj neke duvanske arome pošto smatram sebe baš početnikom sa osećajem duvanskih aroma.
Već sam rekao ranije da je mtl sa duvanskim aromama dosta sofisticiranije I kompleksnija od dtl sa kolačima i voćkicama. U prvom slučaju je potrebna filigrantska preciznost i umeće da izvučeš sve note i podnote, a u drugom meteš dve armature u dek, provučeš kilo vate I spektakl može da počne. Note su tu u manjoj ili većoj meri. Za nijansu je drugačije sa mixevima, ali količina pare koja izlazi iz dtl atomizera naprosto ne ostavlja mesta da nota i podnota ne bude. Jedina restrikcija je kvalitet ili ne kvalitet atomizera.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2018, 23:04   #621
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 552
Pohvaljen: 617
Nivo reputacije: 135
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Ry4 double su izgleda promenili, lepa jeste ali nije onaj smek koji je ranije bio.
Uzeo sam i kod domaceg prodavca i identicna je kao i preko.

E sad, dal one stare arome ima u ponudi ne znam.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:19 sati.