Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-01-2018, 20:02   #76
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 449
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 120
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Digiflavor Siren 22 & 25

Ne znas kako ce ti leci dok ne probas. Nisam odavno trgovao atomizere i sad sam iskupovao sve sto sam nasao da preporucuju za mtl, cekam jos bersekera da probam, do sada nicim nisam previse odusevljen. Ostao mi je jos hastur nenarucen, a vjerovatno ce i ostati nenarucen

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2018, 20:14   #77
Gaga Kanasta
Iskusan član

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 142
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 23
Gaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svimaGaga Kanasta je poznat svima

Ako ćeš već daje naručiš,probaj sa 24mm.Ja par mjeseci pravim grijače i od prvog motanja kada sam bio oduševljen koliko je lako napraviti grijač došao sam do toga da je više ne koristim.Po meni je berserker bolji u svakom pogledu.Ne znam kakav je Prime,naruči još jedan ako ti odgovara i treba još jedan rta.A verzija 22mm bljucka čim se češće povlači i tečnost padne na oko 1ml kako god napravio setap.I duvanske tečnosti su mi bolje na skoro svakom atomizeru koji imam.Mada ima ih koji ga hvale,što je meni skroz nejasno.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2018, 20:31   #78
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 449
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 120
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Vidis, ja nemam bukvalno nikakvih problema sa curenjem, grgoljenjem... Nisam razmisljao o vrsti tecnosti koja mu vise lezi jer parim samo "duvanske" ali sad dolazim do zakljucka da je losa aroma na one duvanskije tecnosti, a ok na tecnosti kao sto je npr. glory. To je to

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2018, 21:46   #79
Revilo
Iskusan član

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 33
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 15
Revilo je poznat svimaRevilo je poznat svimaRevilo je poznat svimaRevilo je poznat svimaRevilo je poznat svimaRevilo je poznat svimaRevilo je poznat svima

Sa grejacem od 2,5mm sam imao curenja kada mi atomizer stoji horizontalno.
Sa grejacem od 3mm nemam tih problema, cak mi ni ne rosi odozdo. 22mm verzija je u pitanju.
Sa povecanjem grejaca niti sam dobio niti sam izgubio na aromi i TH-u.
Uporedo sam koristio dva Sirena i primetio razliku u aromi, jedan je stariji (citaj zlatni), a drugi je noviji (kompletan u istoj boji). Na starijem mi je aroma bila izrazenija i bolja.
Zagleda sam ih i primetio razliku u komori.
Na prvoj slici je komora od starijeg,a na drugoj od novijeg i mislim da tu nastaje ta razlika i da se zbog tog prelaza gubi aroma.
Kakvo je vase misljenje i da li je kod vas ista takva komora kao na drugoj slici?
Revilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2018, 23:05   #80
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 121
Pohvaljen: 144
Nivo reputacije: 35
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Siren 2 daje brutalno dobru aromu kada radi kako treba ali ima odredjenih turbulencija u radi.

Desava se da na grejac dodje malo vise tecnsti i tada se zacuje zvuk kljcanja para i pokvari se aroma..Pogotovo se to desava na kantalu koji se sporije greje..

Na SS je to mnogo mnogo redje i neuporedivo bolje radi na setapu ss 0,32 mm 7 namotaja oko 2,5 mm otpor oko 0,8 ohm 12-13W - otvorene 3 rupice za vazduh

Aroma je fenomenalna i prilicno bolja naego na KF prime ali i potrosnja je bas velika..Na primer na KF prime 2 ml mi traje vise od pola dana a na Sireni 2-3 sata,srecom punjenje traje manje od 10 sekundi bez ikakvih problema u radu posle punjenja..

Sve u svemu zadovoljan sam sa siren 2
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-01-2018, 00:07   #81
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 367
Pohvaljen: 345
Nivo reputacije: 92
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Slicni fazoni kao doggy znaci(a slican je i sistem natapanja)prenatapanje grejaca, potrosnja ogromna, nestabilnost u radu...bla, bla...dovoljno je.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:12 sati.