Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-05-2018, 20:31   #916
Milanez
Banned

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: istick pico 75+ego one v2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 0
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Potrosnja tecnosti ?

ja bio ubedjen da doggy trosi ko lud neko je pisao
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2018, 20:33   #917
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 354
Pohvaljen: 381
Nivo reputacije: 89
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Doggy trosi kao upaljac..ali je i aroma kilava

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
Danone je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2018, 20:36   #918
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 224
Pohvaljen: 563
Nivo reputacije: 120
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Meni Parlament suri na doggy mozda je subjektivno
DusanM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2018, 23:09   #919
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 495
Pohvaljen: 516
Nivo reputacije: 118
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Jel se to pijavio Doggy V2 koji malo trosi ili pricamo o jednom jedinom koji postoji?
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2018, 23:56   #920
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 546
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Nikad ne mjerim, ali doggy mi trosi u rangu KFL. Fino postavljena vata da nema prenatapanja. Dok nisam uboo pravu kolicinu vate trosio je vise.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 11:49   #921
hekata
Iskusan član

Registrovan: May 2018
Godine: 48
E-cig: Smooke Noir
Pohvala: 182
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 19
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Nexus Vidi poruku
Pa dobro, nemoj da te čudi. I ja na 0.6 Ohm grejaču i d2l trošim kao lud.. Sad malo manje jer ga ne koristim ceo dan, imam kaju koja je uvek pri ruci .

P.S. Target pro kit je solidan, s tim što bi možda trebao da nabaviš neki rta.
Meni nije jasno sta ja onda radim, moja e cigara takodje koristi grejace od 0.6 ohm a trosim oko 2 ml dnevno, a imam utisak da non stop parim....
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 11:54   #922
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,311
Pohvaljen: 14,879
Nivo reputacije: 2375
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Otpor grejača nema veze sa potrošnjom... Njegova konstrukcija i mogućnost provođenja tečnosti da. Postoje grejači sa dva kalema (dual coil) koji mogu da posisaju 2ml u jednom uvlačenju...

Sve ovo ima grejač na 0.6ohm pa ne troši isto

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 12:18   #923
hekata
Iskusan član

hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Uf, sad tek kako mi polazi za rukom tih 2 ml, a vikendom 2.2 ml Ali, volela bih da tako ostane i dalje, jer bez obzira na radost sto ne koristim vise analogne, ni finansijski momenat nije zanemarljiv
Staro 08-07-2018, 12:20   #924
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ne diraj ništa 😊

Valjevska e-cig mafija je jedna od jačih u Srbiji, ako kupuješ fabričke tečnosti nađi nekog komšiju da ti pravi uradi sam ako ne želiš sama... Ušteda je velika

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=26698

Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 14:12   #925
hekata
Iskusan član

Znam, mafija je ekstra A i napravila sam pre neki dan svoju prvu ecnost sama od arome koju sam donela iz Italije, i sa bazom od Totaly Red, samo mi se cini da mi je Smiljke, Valjevac, prvi put smucako sto puta bolje nego ja sama...bice da nisam dovoljno arome stavila
Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 19:50   #926
jamezdin
Product support

jamezdin's avatar

Registrovan: Apr 2015
Godine: 44
E-cig: VTC mini & Skyline RTA
Pohvala: 269
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 35
jamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Ne diraj ništa 😊

Valjevska e-cig mafija je jedna od jačih u Srbiji, ako kupuješ fabričke tečnosti nađi nekog komšiju da ti pravi uradi sam ako ne želiš sama... Ušteda je velika

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=26698
Jel to mislis na Valvolinesa?

METALIKA MOJ DOBAR DRUG
jamezdin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 19:51   #927
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Samo na drugare koje lično znam 🍻

Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 20:27   #928
hekata
Iskusan član

pa vreme je da upoznas i ostatak valjevske mafije
Staro 08-07-2018, 20:29   #929
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,276
Pohvaljen: 1,993
Nivo reputacije: 473
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Propali i ovi Valjevci .....ili nas ,poozenishe se il se penzionisali ,pa ono shto cemo s ovom djecom ,itd kuliraju nas reci torima
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 20:33   #930
hekata
Iskusan član

odosmo u off toppic....p...nisu svi deca iz Valjeva ))
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Tagovi
potrosnja

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:16 sati.