Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-02-2015, 17:21   #46
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 634
Pohvaljen: 736
Nivo reputacije: 156
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Preporuci film...

mozda ne bi bilo lose da neko od admina razdvoji teme, tj da se otvori zasebna tema serije...

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2015, 17:32   #47
Lanney
Iskusan član

Lanney's avatar

Godine: 38
Pohvala: 37
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 37
Lanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Preporuci film...

Odličan predlog 😄
Lanney nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2015, 18:47   #48
rooby
Senior

rooby's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 226
Pohvaljen: 155
Nivo reputacije: 62
rooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Preporuci seriju

The Americans je odlična serija. Ko voli tu tematiku. Homeland nije los, mada su malo razvodnili ali prve dve sezone su odlične. Castle je poprilično simpatična serija.

rooby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2015, 19:49   #49
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,536
Nivo reputacije: 1170
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Razdvojeno, uglavnom.
Gundj, gundj. Sto li se niko nije setio razdvajanja pre no sto je tema narasla na 50 strana.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-02-2015, 21:16   #50
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,583
Nivo reputacije: 558
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Ko? Ko je gunjdjao? Trebao si kod mene da ga posaljes, ja bih ga ladno odbio. Pocepali mi temu bez pitanja...

Serija je isto film. Serijski film.

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2015, 22:04   #51
Lanney
Iskusan član

Lanney's avatar

Godine: 38
Pohvala: 37
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 37
Lanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosi

Ovo su neke koje su na mene ostavile utisak:

-Battlestar galactica, volim SF pa tako i nju
-Boardwalk empire, doba prohibicije u Americi, mafija, Al Kapone i ostala ekipa
-Breaking bad, jedna od boljih koje sam pogledala u poslednje vreme
-Castle, neko je već preporučio, simpatična za opuštanje super
-Constantine, radnja nije nešto, on se bori protiv demona i gluposti, ali je glavni lik super, pa eto zbog toga ću joj dati šansu jednu sezonu
-Fargo, sjajna Bili Bob Torton odlično odigirao ulogu psihopate
-Homeland, nije loša
-House of cards, američka verzija sa Spejsijem u glavnoj ulozi, odlična
-Person of interest, bivši CIA agent sprečava zločine, interesantni zapleti.
-Revolution, svet ostaje bez struje pa se snalaze
-Sons of anarchy, lično nisam ljubitelj te tematike ali je jako dobro urađena. Moto klub se bavi ilegalnim radnjama pa se sukobljavaju sa drugim bandama...
-Terra nova, režirao Spilberg ali ima samo jednu sezonu, meni je bila skroz ok, da bi preživeli ljudi se vraćaju u prošlost i tu osnivaju svoje kolonije.
-The following, serijski ubica okuplja svoj kult.
-The last ship, pojavljuje se neka bolest koja kosi čovečanstvo, posada broda je možda jedina preživela i pokušava da dođe do resursa za vakcinu
-The walking dead, odlična mada je malo razvlače na kraju
-True detective, odlična, jedva čekam drugu sezonu.
-Tyrant, zanimljiva, dobili su i drugu sezonu
-Suits, advokati, Amerika ima jako dobre dijaloge.
Lanney nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2015, 23:09   #52
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,599
Pohvaljen: 4,615
Nivo reputacije: 760
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ovo me držalo budnim jedno vreme

Dve odlične Sci-Fi serije

A ovo uvek imam na hardu, zlu ne trebalo

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2015, 06:12   #53
roonda
Veteran

roonda's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 2,967
Pohvaljen: 3,863
Nivo reputacije: 556
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

Producirana od strane Tom Henksa i Stivena Spilberga, dolazi jedna od najboljih serija sa ratnom tematikom ikad. Jeste americki fazon, nabijena je patriotizmom i sl., ali, gledao sam je vise puta i uvek joj se rado vracam.

Band of Brothers:

http://www.imdb.com/title/tt0185906/?ref_=fn_al_tt_1

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2015, 10:05   #54
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Dok je sci-fi bio free na SBB-u ovo sam rado gledao:

Kod:
http://www.imdb.com/title/tt1349938/
Being Human - Vampir, vukodlak i duh zive zajedno u istoj kuci i pokusavaju da vode normalan zivot. Limunadica, ali sasvim ok.

I moram da pomenem Stargate, meni jedna od omiljenih serija, narocito treci serijal - universe. Nije za svakoga, treba se udubiti, a pocetak malo smara. U svakom slucaju serija je izuzetno popularna, verujem da ipak nije bez razloga. Imam sve epizode, u stvari fali mi par iz zadnjeg serijala, pa ako nekome treba neka spremi 200gb na hdd-u.

Stargate SG-1:

Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0118480/
Stargate Atlantis:

Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0374455/
Stargate Universe:

Kod:
http://www.imdb.com/title/tt1286039/
Filmovi vezani za seriju:

Cuveni Stargate sa Kurt Russellom, nastao pre serije:

Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0111282/
Stargate: The Ark of Truth, sniman u vreme trece sezone atlantisa, ali je nadovezan na SG-1:

Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0942903/
Stargate: Continuum - prilicno nezavisna prica, nadovezuje se na SG-1

Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0929629/

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2015, 10:39   #55
rooby
Senior

rooby's avatar

rooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosi

A ovdje niko ne spominje Star Trek: The Next Generation... Ja je upravo sada gledam od prve sezone

Zahvalili :
Staro 18-02-2015, 12:05   #56
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

@zogu

Od svega sto ima veze sa SG, jedino mi se SGU (Stargate Universe) svidela i nju su otkazali :(
Bio je cak potpisan ugovor o snimanju filma ili mini-serije kojim bi zatvorili pricu, ali izgleda nista ni od toga.
Davao sam vise puta sansu ostalim SG serijalima, ali meni je ono malo jadno i nezanimljivo.

Godinama sam zarko zeleo SyFy (ex Sci-Fi) kanal i sada kada ga imam, nista (ali bukvalno nista) mi se ne svidja od onoga sto prikazuju.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2015, 12:19   #57
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ja sam poceo da ga gledam od kraja, kada su razvili pricu na drevne, objasnili hijerarhiju kod Goa'ulda, ubacili Asgarde. Onda je i pocetak zanimljiviji.
Imaju oni ozbiljnu pricu, ali imaju i ozbiljne rupe. Atlantis je mogao da bude jako dobar, ali su u par epizoda sve pokvarili.
Universe je prica za sebe i osim par likova koji se pojavljuju nema veze sa ostalim serijalima. Najmracniji serijal, jako ozbiljno odradjen.
Evo malo o mitologiji u stargateu:
Kod:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mythology_of_Stargate

Subtank mini

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Staro 18-02-2015, 13:07   #58
rooby
Senior

rooby's avatar

The man in the high castle mi se cini jako dobra ideja. Nisam jos gledao jer je izasla samo jedna epizoda ali svakako cu da dam sansu ovoj seriji...

Staro 18-02-2015, 13:42   #59
Dunadan
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 17
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 23
Dunadan je na dobrom putuDunadan je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
I moram da pomenem Stargate, meni jedna od omiljenih serija, narocito treci serijal - universe. Nije za svakoga, treba se udubiti, a pocetak malo smara. U svakom slucaju serija je izuzetno popularna, verujem da ipak nije bez razloga. Imam sve epizode, u stvari fali mi par iz zadnjeg serijala, pa ako nekome treba neka spremi 200gb na hdd-u.
jao, meni je SG originalni (sa onim crnjom koji ima onaj pečat na čelu) bio negledljiv. jednostavno, svi iz originalnog kastinga su mi bili do jaja antipatični i nisam ni poželela da pogledam.
na SG sam se navukla kod Atlantisa, meni je ta serija sjajna, iako ima par grozno iritantnih ženskih likova.
ne znam kakav je taj SG U. Nisam ga gledala iako volim Karlajla, al sam čitala baš loše reviews o tom serijalu. sad mu možda dam šansu

@rooby:
Citat:
A ovdje niko ne spominje Star Trek: The Next Generation... Ja je upravo sada gledam od prve sezone
jao haha horor. i ja isto krenula da gledam ispočetka jer je to jedini ST serijal koji nisam gledala u kompletu. needless to say, prva epizoda me je naterala da se ispovraćam. taj nivo amaterstva u režiji i glumi je zaista frapantan.
onda sam pronašla na netu da je prvih par sezona za baciti i da treba samo neke određene epizode pogledati radi dalje radnje itd. Mene mrzelo, al neka, taman mi ostaje Star Trek kad padnem u frku šta da gledam

meni je inače Enterprajz najomiljeniji Star Trek serijal. svi ga pljuju, ne kapiram zašto. Voyager je isto sjajan, uprkos Kapetanici (btw, Linda Hamilton je išla na audiciju za Captain Janeway i ladno nije prošla. Kontam da bi Vojadžer bio kultna serija da mu je Sara Konor bila kapetan), a pogotovo se poboljšao kad je došla 7 of 9. preterana riba...

trenutno sam na trećoj sezoni Arrow, pa sam onda uzela da gledam i The Flash, red je ostati veran DC comics univerzumu
ok, gluma je tako-tako, al kao no-brainer je više nego zadovoljavajuć.

neko je spomenuo Ray Donovan. odledala juče prvu sezonu. odlična drama. nešto a la Entourage meets Breaking Bad meets Goodfellas

---------- Post added 18-02-2015 at 14:46 ----------

Citat:
Originalna poruka od rooby Vidi poruku
The man in the high castle mi se cini jako dobra ideja. Nisam jos gledao jer je izasla samo jedna epizoda ali svakako cu da dam sansu ovoj seriji...

hvala na podsećanju! sad baš gledam, pilot je dobio sjajne kritike. ako bude makar 50% od knjige biće super

btw, sad se setih. za sve vas koji volite Breaking Bad, krenuo je spinn off Better Call Saul. čitala sam dobre kritike, al nekako mi se ne da da čekam epizodu po epizodu pa ću sačekati da se cela sezona ispuca.
Dunadan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2015, 13:55   #60
zogu
Moder

zogu's avatar

Enterprajz jeste najbolji Star trek. I 7 of 9 je nista u odnosu na Vulkancicu.
Voyager sam slatko odgledao, ali je onako.
U Atlantisu obozavam doktoricu koja glumi i u firefly, to sam vec napisao.

Subtank mini

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:19 sati.