Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-08-2014, 01:49   #136
Nigga
Iskusan član

Nigga's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 50
Pohvaljen: 38
Nivo reputacije: 30
Nigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Hmm, meni ry4 uopste nije bio mnogo sladak, mada ja sam kupio ovde tecnost, ne u Poljskoj. Kod nas definitivno nema 20% arome jer sam mesao sa nekim drugim tecnostima i pojedine arome bez problema poklope hangsen aromu. Ja bih rekao da su nase na oko 5%, bar se meni tako cini po ukusu.
Ja sam probao da mesam RY4 sa drugim tecnostima ne bi li ga potrosio, i ne vredi. U sta god da sam ga dodao, makar i minimalno, preovladjuje kinesko otuzno slatki smek.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Nigga nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 02:52   #137
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 220
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

HALO poklapa sve, osim gde bas ima dosta jake arome tipa cokolada i sl. onda ne moze skroz ali neutralise smek Kine. Halo kringle's curse sipam u sve tecnosti koje imaju parfem ili taj kineski smrad. Meni je na 0.4ml dovoljno 2 kapi.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-08-2014, 19:09   #138
Nigga
Iskusan član

Nigga's avatar

Nigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putu

Ma, greota skrnaviti HALO Hangsenom
Staro 11-08-2014, 20:29   #139
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 220
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Taman posla, bas kontra. Od 1ml neke tecnosti sa krs aromom dobijes 1ml kvalitetne tecnosti sa dodatih 5 kapi halo-a. Eh, koliko je tecnosti bilo spremno za prosipanje pa na kraju ipak zavrsilo u vazduhu zahvaljujuci halo pepermintu.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-08-2014, 20:25   #140
velko
Aktivan član

velko's avatar

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 2
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 23
velko je na dobrom putuvelko je na dobrom putu

Da li neko moze da uporedi Hangsen RY4 50ml (FastTech) sa 8mg/ml i Mental 4 Smoke RY4 UP 0.8%? Pomenuti M4S RY4 UP mi je odlicna tecnost za preko dana, tek malo nesto slatka, fin TH, ne dosadjuje mi pa bih uzeo nesto u vecoj kolicini. Da li su generalno sve Hangsen tecnosti sa FT original?
velko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-08-2014, 21:22   #141
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,542
Nivo reputacije: 1097
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Probao sam Turkish Blended, ima karakterističan vanila kineski šmek ali stvarno nije presladak. Na 12mg u PT2 solidan TH, gusto deluje mada je 80:20 ali je svetao juice pa ne verujem da će drastično prljati grejac. Sve u svemu, nije loš za promenu. Preporuka ko nije probao.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-08-2014, 23:50   #142
Nigga
Iskusan član

Nigga's avatar

Citat:
Originalna poruka od velko Vidi poruku
Da li neko moze da uporedi Hangsen RY4 50ml (FastTech) sa 8mg/ml i Mental 4 Smoke RY4 UP 0.8%? Pomenuti M4S RY4 UP mi je odlicna tecnost za preko dana, tek malo nesto slatka, fin TH, ne dosadjuje mi pa bih uzeo nesto u vecoj kolicini. Da li su generalno sve Hangsen tecnosti sa FT original?
Nemaju ama bas nikakve slicnosti. Mental RY4 je takav kako si ga opisao, a Hangsenov je prilicno sladak sa karakteristicnim kineskim shampon smekom.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Staro 20-08-2014, 00:37   #143
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Pohvala: 679
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 148
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od velko Vidi poruku
Imam Hangsen RY4 10 ml sa 16 mg sa FT-a,ali ga nisam još probao i neću skoro jer sam juče uzeo FA RY4.
Nisu sve Hangsen tečnosti sa FT-a original.Neke jesu,kod njih uvek stoji "Authentic" u nazivu proizvoda(kao i za sve druge stvari na FT-u,npr. klirove i baterije,ako stoji authentic onda jeste original,uzimao sam i znam sigurno).Videćeš na slici da se nalaze u kartonskoj kutiji,obično imaju narandžastu plastičnu kapicu i imaju zaštitnu plastičnu foliju na kapici.
Postoje i Hangsen tečnosti koje nisu u originalnom pakovanju-nema kartonske kutije,kapica-zatvarač bočice je zelene boje i nemaju zaštitnu plastičnu foliju.Videćeš i da su možda 5-10% jeftinije od onih u originalnom pakovanju.
Ja sam sa FT-a probao 3-4 Dekang tečnosti koje nisu bile u originalnom pakovanju i to što sam probao je bilo identično ako ne i bolje od tečnosti koje u Srbiji kupujemo u originalnom pakovanju.
Ako ti se desi da neka od tečnosti sa FT-a ima čudan ukus(na šampon što kaže kolega Nigga) pusti je da odstoji mesec dana,ako je vrućina kod tebe u stanu stavi je u frižider.
doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-08-2014, 00:44   #144
velko
Aktivan član

velko's avatar

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 2
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 23
velko je na dobrom putuvelko je na dobrom putu

Hvala na odgovorima. Mislim da necu eksperimentisati. Bolje da uzimam provereno solidan Joyetech, M4S ili Luqua. Nekako mi se cini da su ta tri proizvodjaca uvek provereno solidna.
velko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-08-2014, 01:35   #145
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Pa jesu,proverena su.Ali draž je u eksperimentisanju,naročito kad se čovek zezne
Šalim se,sa ta tri brenda nema greške definitivno.Bolje se drži proverenih stvari pa se nećeš iznenaditi.
Zahvalili :
Staro 02-09-2014, 00:27   #146
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Upravo trošim Hangsen rum 16 mg sa FT-a,neverovatno koliko je dobro,ukus odličan,kada pomirišem klir kao da sam sipao Bacardi unutra.Tečnost je prethodno odležala 2 meseca u frižideru.Primetio sam i da je dosta gušća od Hangsen tečnosti u standardnom(original) pakovanju,po mojoj proceni odnos PG/VG je 60/40 možda čak i 50/50,gomila pare
Staro 02-09-2014, 21:29   #147
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,600
Pohvaljen: 3,358
Nivo reputacije: 433
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

@doktorbole - ako misliš rum iz ove serije OEM Hangsena sa FT - onaj je iznad kojeg letu betovi

Ja ga imam več oko 8 meseci i nikako ne teče mi - možda u neki mixich malo...i teško da bi bio 60/40 PG/VG - barem ta moj isped 8-9 meseci...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-09-2014, 00:19   #148
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Definitivno je to pakovanje,samo sam ja uzeo bočicu od 10 ml,a ove tvoje su od 30 ml jel da?
Baš je betovima tu mesto,oni su logo Bacardi-ja
Staro 19-09-2014, 12:25   #149
admiral
Senior

admiral's avatar

Pohvala: 276
Pohvaljen: 167
Nivo reputacije: 60
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Deco, koji Hangsen da poručim? Postoje samo dva filtera: da nije sladak kad se pari na kanger T2 CC 2,4ml kliru i da jeste duvanska aroma.
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2014, 12:37   #150
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 46
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 1,291
Nivo reputacije: 218
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Deluxe
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:06 sati.