Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-02-2018, 15:34   #1
rasho16v
Aktivan član

rasho16v's avatar

Registrovan: May 2017
Godine: 26
E-cig: Wismec Noisy Cricket and Reuleaux RX75
Pohvala: 36
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 9
rasho16v je na dobrom puturasho16v je na dobrom puturasho16v je na dobrom puturasho16v je na dobrom putu
Uobičajeno Transport avionom modova sa integrisanim baterijama

... dakle, hocu da narucim mod sa integrisanom baterijom, recimo kad narucujem samo baterije (18650) nema uopste opcija za shiping, osim dhl, a za mod sa integrisanom baterijom ima dosta opcija, interesuje me hoce li biti kakvih problema, konkretno za BiH me zanima, mogu li se ti modovi slati avionom za razliku od baterija (18650)?
rasho16v je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2018, 16:13   #2
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 330
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 200
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Transport avionom modova sa integrisanim baterijama

U Srbiju stizu bez problema, trebalo bi da stizu i kod vas. Odaberes HongKong airmail i stize za 2, 3 nedelje.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2018, 16:33   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 459
Pohvaljen: 224
Nivo reputacije: 52
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

I sa NL postom je meni stigao bez problema za CG.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2018, 16:55   #4
rasho16v
Aktivan član

rasho16v's avatar

Registrovan: May 2017
Godine: 26
E-cig: Wismec Noisy Cricket and Reuleaux RX75
Pohvala: 36
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 9
rasho16v je na dobrom puturasho16v je na dobrom puturasho16v je na dobrom puturasho16v je na dobrom putu

A jel ima neka fora to sa NL postom, neko mi jednom rece kao kad se izabere to preko NL da je veca vjerovatnoca da prodje te neke kontrole ili sta vec, imam ponudjeno to preko NL i HongKong poste
rasho16v je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2018, 16:58   #5
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 330
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 200
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Pre su slali litijumske baterije samo preko NL poste pa je prolazilo, moguce da su ti to rekli. Inace za Srbiju najbrze dostavlja HK airmail.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-02-2018, 18:42   #6
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 528
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 149
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Meni se taj HK post pokazao kao ubjedljivo najgora opcija, kad god sam preko njih isao dobro sam se nacekao

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2018, 20:48   #7
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 459
Pohvaljen: 224
Nivo reputacije: 52
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Ma isto je to.Najviše zavisi iz kog dijela Kine šalju i da li imaju na stanju.Nl post na koji se svi žale je meni dva puta dostavljao sa GB.Za 17 dana mi je oba puta došao poštar na vrata.Sa Heaven Giftsa 12ti dan mada mislim da je bila preporučena pošiljka jer je bio dobitak na nagradnoj igri.Ako platiš broj za praćenje vidiš da često sajtovi robu nemaju na stanju pa se malo to otegne.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:24 sati.