Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-03-2018, 00:03   #16
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 997
Nivo reputacije: 134
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji mtl squonk rda?

@Danone, recimo na Speed Revolutin i driperima sa sličnim dekom ne sme da ima problema sa spit bekom zbog položaja grejača koji nije tačno ispod drip tipa.

Mada ne znam, generalno nemam problema sa spit bekovima na driperima. Dovoljno pamuka se provuče kroz grejač i to sve radi super. Na DL su mi sve komplikovaniji grejači, tipa fjuzd kleptoni pa ni tamo nemam problema, a grejači su tačno ispod driptipa i to još oni DL široki.

Uvek sam se vodio sa tim da toliko debeo pamuk provlačim kroz grejač da ide malo teže, ali opet ne toliko baš teško da počnem same namotaje da krivim prilikom provlačenja. Vapoholikova škola još od prvog kajfuna
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2018, 19:44   #17
ncholass
Iskusan član

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 88
Pohvaljen: 95
Nivo reputacije: 22
ncholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svima

Pitanje koliko moze driper da bude mtl , moze da bude restriktivan ali za pravi mtl neznam.
Zato je ker u rotaciji
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2018, 20:37   #18
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Zezaš ili si ozbiljan?
Staro 07-03-2018, 07:32   #19
ncholass
Iskusan član

ncholass's avatar

ncholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svimancholass je poznat svima

Zbog komore i svega mislim da nemoze da se koristi za mtl driper ali mozda i gresim nisam imao nikakav mtl driper da ga probam.
To je moje misljenje ali nemora da bude tacno.
Mozda neko ima drugacije iskustvo a koliko sam video na recenzijama za nove mtl dripere svi stavljaju neke clepton grejace i pare na 30w a po meni to sa mtl nema veze.
Videh beserker mtl rda su sada izbacili.

Sent from my mind using Tapatalk

---------- Post dodan 07-03-2018 u 08:35 ----------

Citat:
Originalna poruka od Danone Vidi poruku
Nisam ni ja dripovao do sada..
Kakvi su driperi po pitanju spit back-a? Ja sam u ubedjenju da su neizbezni pogotovo ako se tecnost sipa direktno na grejac odzgo i da je sad bolja situacija kad je krenulo skvonkovanje.
Ili mozda gresim?
Ja imam nixon 1.5 rdta grejac je odma do driptipa i nema spit back-a mislim da zavisi kako vatu i koliko je stavis.Inace koristim obicnu zicu.

Evo ovde imaju svi rda na fastu

Kod:
https://www.fasttech.com/forums/vapers/t/2468144/squonking-at-fasttech
Staro 07-03-2018, 09:56   #20
Oddy
Senior

Oddy's avatar

BF Driperi koji su napravljeni za M2L rade super, nema tu greške. Sad, što je moderno gurati ko zna kakve grejače unutra da bi to izgledalo opasno je druga stvar, mada na većini M2L BF RDA i ne može. Jednostavno način montaže grejača kao ni prostor unutra ne dozvoljavaju komplikovane grejače, a ni dovoljno velik protok vazduha koji će hladiti taj grejač. O YT recezentima ne želim da trošim reči, većina ih nije skrenula levo kod Albukerkija...
Zahvalili :
Staro 07-03-2018, 10:17   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,993
Pohvaljen: 14,503
Nivo reputacije: 2306
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Mislim da je kolega preskočio vreme kada su SVI dripperi bili mtl...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2018, 10:36   #22
ncholass
Iskusan član

ncholass's avatar

Sta si probao oddy a da bi preporucio da je ok za mtl?

Staro 07-03-2018, 11:20   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,993
Pohvaljen: 14,503
Nivo reputacije: 2306
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2018, 19:46   #24
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,778
Pohvaljen: 891
Nivo reputacije: 241
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

evo koga interesuje u toku je Giveaway za Vandy Vape Berserker MTL RDA...
Kod:
https://wn.nr/L3bq9n

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2018, 20:37   #25
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 16
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 45
Abarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosi

Evo nabavio sam vapefly galaxies mtl RDA. Šta znam, moze mtl i to vrlo tesan. Aroma je baš izražena jer je grejač blizu ,a samim tim je i para osetno toplija nego kod klasičnih Rta. U bunar dosta stane tečnosti pa se ne mora često stiskati. Pošto sam u TC lakše mi da pratim kad treba stisnuti bočicu, a to je 3x u sat vremena. Interesantan rda koji sigurno neće doživeti uspeh kod mtl korisnika, više ga vidim kod DL ljudi koji bi po nekad da iskuliraju.
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:21 sati.